Vyber LCD panelu 19"

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Kibitz 19. 12. 2006 19:39

Co rikate na toto? Nevideli jste nekde recenzi?

http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=41687
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod M@C 4. 1. 2007 10:51

A co rikate treba na http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?ak ... &zbo=30967 ? Taky vybiram LCD a rozhoduju se mezi 17 a 20". Je to na internet, praci a filmy, zadna grafika, takze mi staci neco obyc.
S-Max
M@C
Junior

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 1. 2007 12:58

M@C: Ma to TN obrazovku s ditheringem barev, coz je nic moc... (trosku sem studoval kdyz sem si ted kupoval to LCD :wink: ) Jestli muzes, tak nevahej a priplat si ty 2 tisice za to HP co sem ted bral ja, ma SPVA obrazovku, coz je jedna ze dvou nejlepsich momentalne. Nemuzu si na neho vubec v nicem stezovat, kdyz to porovnam s LCD co maji znami tak je o generaci lepsi. A urcite neber 17" taky sem si myslel ze musi stacit, ale aj ta 19" se mne uz zda mala :D
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod Kibitz 4. 1. 2007 13:06

Jo a v tehle cenove relaci si nemyslim ze je je dobry napad brat sirokouhly panely, i kdyz ti bude kde kdo tvrdit opak.
Kibitz
Junior

Odeslat příspěvekod ptth 5. 1. 2007 14:55

Ber HP 1955 nebo 1965, za ty prachy nemá myslím konkurenci
ptth
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 5. 1. 2007 18:36

Záleží kolik chceš investovat ten monitor co si uvedl stojí nějakých 5800,-, takže budu počítat že tak max. do 6500. Jak říká headquest širokoúhlé monitory v této cenové kategorii sice žádná sláva, ale podle mě pro normální uživatele to stačí :) Jak píšeš žádnou grafiku dělat nebudeš, takže proč ne. Pokud navíc chceš koukat na filmy, tak bych wide monitor viděl jako jasnou volbu. 17" opravdu neber..

Možná by tě zajímalo i toto LG: http://www.alfacomp.cz/php/zbozi.php?akc=2&mnu=2&zob=2&pol=110&zbo=31158
The choises we make, not the chances we take, determine our destiny
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Jagpap 5. 1. 2007 19:01

Tak ja by som bral Samsunga 940BW wide.Idealne na hry a filmy.Len zalezi od grafiky ci ti utiahne rozlisenie 1400:900.
Jagpap
Junior

Odeslat příspěvekod Lukes 5. 1. 2007 20:44

19" wide je nejvetsi nesmysl jedina vyuzitelnost je na filmy i na hry je hrozne uzky a na praci ve wordu nebo prohlizeni strenek se urolujete

kdyz mu utahne 19" normalni tak mu utahne i wide ktere ma min pixelu
Lukes
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 6. 1. 2007 20:27

Podívej se na co chtěl ten monitor. Jinak proč by ses měl urolovat, já mám sice wide 20", (což není až takový rozdíl) a myslím, že i na práci (např. Programování je wide dobrý, protože se ti po stranách vlezou různé panely..)
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Lukes 6. 1. 2007 20:36

na sirku se mu tam vleze vic ale na vysku je malinkaty

na co ten monitor chce nenapsal
Lukes
Junior

Odeslat příspěvekod Tučňák 6. 1. 2007 20:41

M@C píše:Je to na internet, praci a filmy, zadna grafika, takze mi staci neco obyc.

Tak ta moje 20" má na výšku asi 27 cm...Souhlasím není to jako klasický monitor..Ale mě tento poměr vyhovuje víc a je taky přirozenější pro oči..
Tučňák
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Láďoun 7. 1. 2007 14:12

já mám Samsung SyncMaster 940BF a sem plně spokojen, má odezvu 2ms a pozorovací úhli jsou dobré.
intel core 2 duo!!!
Láďoun
Junior

Předchozí stránka