LCD SAMSUNG 931C

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod cracken 3. 1. 2007 19:13

Dobrý den,
plánuji koupi LCD MONITORU SAMSUNG 931C na hry a filmy. Máte s tímto monitorem někdo osobní zkušenost???
Děkuji za rady.
cracken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cracken 7. 1. 2007 13:52

To nikdo ten monitor nemá???
cracken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Láďoun 7. 1. 2007 14:08

jo ten by mohl být dobrej, já mám SyncMaster940BF a ten je taky super, a stojí podobně.... takže si vyber sám, jestli ten můj nebo ten tvůj... ale ten kterej sis vybral je dobrej
intel core 2 duo!!!
Láďoun
Junior

Odeslat příspěvekod Koubis 8. 1. 2007 18:11

U toho 940 bf ti funguje magic tune _ Já mám 931 bf grafiku 1950 pro a stáhl jsem premium magic tune a stejně mi nefunguje.
Koubis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Láďoun 8. 1. 2007 19:13

jj mě to funguje. A nainstaloval sis tam všechny ovladače z toho cd???
intel core 2 duo!!!
Láďoun
Junior

Odeslat příspěvekod Láďoun 8. 1. 2007 19:19

A koubis prosim co máš za počítač???já bych si chtěl koupit Core2 Duo s tou tvojí grafikou... mohl bys mi o ní něco říct?(např. hlučnost, jestli se přehřívá, jakej tam máš chladič, a o kolik se dá přetaktovat)
intel core 2 duo!!!
Láďoun
Junior

Odeslat příspěvekod Koubis 9. 1. 2007 17:43

core 2 duo 6300 mám ale taktování ještě neproběhlo zatím nevím jak na to ,skříň thermaltake box chladič a hlučnost celkem dobrá.
Koubis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Láďoun 9. 1. 2007 17:49

a co ten monitor jde to???
intel core 2 duo!!!
Láďoun
Junior

Odeslat příspěvekod Koubis 2. 2. 2007 19:22

Tak jsem dnes jen tak skusil nainstalovat magic tune premium a hle ono to funguje. Tak jsem rád. Ale nejde mi nainstalovat medal of honor pacific assault. Hlásí to že nemám nákou knihovnu dll a abych kontaktoval ea game. Mám winy media centr legal.
Koubis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod glider 2. 2. 2007 20:06

sice ho nemam /chcel by som/, je to podla mna vyborny monitor a kupou nic nepokazis :wink:
glider
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aligatorx 2. 2. 2007 21:02

měl jsem možnost jej testovat, nelíbilo se mi podání černé barvy a kvalita podsvícení.. jinak barvy pěkné
rámeček monitoru je leskle černý a hodně náchylný na jemné poškrábání..
aligatorx
Junior

Odeslat příspěvekod Snowicek 2. 2. 2007 21:20

Nijakym Samsungom nic nepokazis,lebo to je dobra a kvalitna znacka a farby maju vyborne ja mam SyncMaster 204B ale prave mne sa musel odpalit bod :(....poznam ludi ktory ho maju a setci maju setko OK.....niekto musi mat aj tu smolu no...
Snowicek
Junior