HP PSC 2350 - začala mi odmítat 3barevnou kazetu 344

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Drake_ 4. 2. 2007 16:06

Zdravim. Mam takovej decentni problém. Vv výše uvedený tiskarně mi v pophode fungovala 3barevna cartridge 344. ale jednou prostě přestala jit. a na LCD tiskarny se objevilo, že : tato tiskova kazeta neni urcrna pro tento typ tiskárny. no. a ted babo rad. když ji vyndam, tak to po mne at ji tam vložim a dokud ji tam nevložim, tak me ignoruje, a když ji tam dam na nahlasi vyše uvedene a zase mne ignoruje. o to vetsi opruz je že s tou tiksrnou nejde prakticky nic delat(ani scanner, kopirka atp. ) takže nekdo pls. poradte, nebo aspon reknete svuj nazor. dikes

//Mývalice: Upraven název. Tipy, jak napsat správný titulek
Drake_
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mobiltr 4. 2. 2007 22:45

Reklamovat. Občas to u nás také řešíme. Problémy bývajít tak s jednou z 300ks. Měl jste zkrátka smůlu. S pozdravem technik tisknout.cz
mobiltr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod medo 4. 3. 2007 20:48

hmmm mozu byt spinave kontakty, vycistit podla navodu v manuale k tlaciarni, pripadne liehom. Mam jednu HP57 a niekedy napise ze je to zly typ, odkedy som ju vycistil pise to len sem tam, ale ked bola spinava nesla vobec.
medo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JarikSt 10. 1. 2008 02:10

Mne to pre istotu pise: Chyba tiskove kazety - vyberte a skontrolujte farebnu tlacovu kazetu. :cry: Vyberem, skontrolujem, vlozim, ale zase mi vypise ten isty odkaz. :cry:
A taktiez mam problemy s podavanim papieru. Niekedy ho skoro vobec nezobe, vypise ze chyba papier, niekedy ho zobere ale zasekne sa.
S tym multifunkcnym nie som bohvieako spokojny.
Dajte nejake rady ako problemy odstranim. Uz je po zaruke :cry:
JarikSt
Junior

Odeslat příspěvekod pavel14 13. 2. 2008 20:56

hm tak ja mam stejne problem jako kolega na de mnou vypise vyjmete a zkontrolujte barevnou kazetu. zkusil jsem ocistit "trysky" (nevim jak jinak to nazvat) na ty kazete no chybu to uz nehodilo ale vytiskl sem dokument a dal sem tisknout dalsi dokument a zase to samy tak ocistil jeste kontakty na kazete no a zas to pomohlo jen asi na 2 dokumenty...jinak kdyz nehlasi tu chybu tak uakzuje necelych 50% naplne...barevan kazeta tam je uz od vyroby tj. pres 2roky...tak sem myslel ze asi koupim novou a snad to pujde ale zacinam mit celkem strach aby to nebylo necim jinym nez tou kazetou...

predem dekuji za vase rady.
pavel14
Kolemjdoucí