Klávesnice píse nesmysly

Počítačové periferie a další kategorie hardwaru, které nemají samostatnou sekci

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod spicyspicy 8. 3. 2007 09:41

Prosím o radu... klávesnice mi píse nesmysly... i kdyz mám nastavenou cestinu! Napr.: místo r (s háckem) mi to píse velké Y, místo z (s háckem) nejakou vlnku, místo u (s hrouzkem) o, místo c (s háckem) mi to skocí na dalsí rádek, místo s (s háckem) mi to píse a...atd. Jestli je chyba nekde v IE, treba na ICQ mi jde psát úplne normálne... Dekuji za pomoc...
spicyspicy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 8. 3. 2007 09:43

to je nějakej kanadskej žertík né?nevím ,nestalo se mi to.
jkmaxfli
Junior

Odeslat příspěvekod spicyspicy 8. 3. 2007 09:49

opravdu uz si nevím rady...
spicyspicy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod frn 8. 3. 2007 10:11

A je chyba v klávesnici nebo v systému ?
TJ. např. v BIOSu se chová normálně ?
frn
Junior

Odeslat příspěvekod spicyspicy 8. 3. 2007 10:35

Jenom v Internetu... napr. ve Wordu mi to píse normálne...
spicyspicy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod venousekh 8. 3. 2007 10:36

Jaký máš prohlížeč ?
Intel Dual Core 2 E2180 , deska GB P35-DS3L , 2x1024 MB DDRII dual channel 800MHz Extreme, ATI Radeon HD 3650 512MB DDR3 , Seagate 160GB SATAII + Seagate 250GB SATAII , DVDRW LG H22N , Windows 10 Pro ( or Lenovo B580 , Windows 10 Pro )
venousekh
Junior

Odeslat příspěvekod Pytlík 8. 3. 2007 10:40

Já vím, že to přímo neřeší tvůj problém, ale protože lék pravděpodobně ještě není znám (ale slyšel jsem o podobné chybě z více míst), tak to bude pro tebe řešením: Použij alternativní prohlížeč, např. FireFox, nebo mou oblíbenou Operu (kdo přitiskne svůj ret, neodtrhne více).
Pytlík
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 3. 2007 15:51

Přesně stejným problémem trpím taky, mám MB ASUS, Athlon 64 3800+ atd, OS mám Wokna XP Home, s integrální částí Mrtvosoft Exploder v.6.0.2900 a jakmile vlezu např. na @centrumu do mailu, 4. řada KB + některé další keys se mi takhle přeskotačí. Házím na to kládu a na web lezu jen přes FireFox, eventuálně Operu, mám nainstalovány oba browsery a používám je čistě podle momentální nálady. Na Mrtvosoft si vzpomenu jen když musím bankovat, Böhmische Sparkasse AS jiný browser nechce akceptovat, jinak už bych ho dávno předhodil ke smazání.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod x22 8. 3. 2007 16:03

Robil to tusim nejaky starsi Google Toolbar (alebo Yahoo?), takze vsteky.
x22
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 3. 2007 16:08

Neřeším. Jak jsem napsal, Mrtvosoft mám pouze kvůli finančníkům, až i oni přijdou nato, že mrtváci jsou otevřený vrata pro všechno možný svinstvo, přijmou na milost Mozillu & Co. a ještě budou rádi. Já pak konečně budu moct těch pár mega na disku použít na něco užitečnějšího.
EKKAR
Junior

Odeslat příspěvekod jkmaxfli 8. 3. 2007 17:40

ještě je možný,že vprohlížeči který používáš je nastavený určitý font(písmo)a v systému máš nastavený taky jiné a pak ti to klávesnice nebere,můj názor,něco podobného jsem už zažil vzpomínám si.
jkmaxfli
Junior

Odeslat příspěvekod spicyspicy 9. 3. 2007 09:08

Pouzívám IE, ale mám naistalovanou i Mozillu, ale nemusím ji. Písmo? Mám nastavené: zalozeno na latince...
spicyspicy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ahorek 9. 3. 2007 09:35

Nemůžeš tam mít nainstalovanýho nějakýho key-loggera? Některé špatné verze tzv neumí česky a dělají podobný věci jako se stávají tobě. Omrkni to. Jinak to bude v nějakým tom fontu, jestli to nejde JENOM v IE, tak je to podivný. Word i ICQ používají jiné, zvolené fonty, tak zkus ještě něco napsat třeba v Total Commanderu nebo Notepadu.....
ahorek
Junior

Odeslat příspěvekod spicyspicy 10. 3. 2007 10:49

V Total Commanderu a Notepadu mi to píse také normálne... A kde zjistím, jestli mám neco spatne naistalovaného???
spicyspicy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 18. 3. 2007 12:16

potvrzuju přesně stejný problém, jako kolega spicyspicy, Explodér ani po update na 7.0 nefunguje ve 4. řadě KB, je to na h***o, radši prolejzám po Mozille, ať Opera, nebo FireFox, fungují jak mají. Na MRTVOSOFT MOR a CHOLERU!!!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Junior

Další stránka