Náhrada za Nero

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod lepermessiah 11. 5. 2009 09:48

v prvom rade Nero nie je freeware na co vacsina ludi nemysli..aj ked tvoj problem to nie je..
ak si velmi zvyknuty na Nero, tak ti dost dobre sadne CDBurnerXP..ak potrebujes program ktory za teba spravi este aj "vlozenie CD do mechaniky", tak by som pozrel po Ashampoo...ale ten IMGBurn je dobra volba ak ti naprikad CDBurnerXP nevezme tvoju napalovacku (stavaju sa take pripady)...

ja pouzivam CDBurnerXP a som spokojny :)
lepermessiah
Junior

Odeslat příspěvekod jaydoo 11. 5. 2009 10:10

tiez pouzivame vo firme CDBurnerXP.
Nexus 4 > SGN > Iphone 4 > N8 > Lumia800 > N97mini > C7 > C5 > E51 > HTC Diamond > N95> N80 > N70 > 6630 > 6600 > 7650 > 8210 > 6150 > 6110 > 5110....
jaydoo
Junior

Odeslat příspěvekod BirkoffSVK 11. 5. 2009 11:55

Tiež som mal s Nerom podobné problémy a veľmi dlho som hľadal alternatívu...

Vyskúšal som Ashampoo, CDBurnerXP, InfraRecorder, etc... a nakoniec som zostal pri ImgBurn, ktorý má zďaleka najviac možností nastavenia (hlavne UDF čo sa mi často hodí)...
BirkoffSVK
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asta-killer 11. 5. 2009 21:06

Mna skor zaujima ina vec. Kvoli tomu ,ze Nero a kopec dalsich napoalovacich softov nema zabudovanu funkciu na dodatocnu finalizaciu diskov som nuteny pouzivat Roxio Media Creator (byvaly WinOnCD) Inak vynikajuci soft, ale obrovsky moloch. Rad by som vedel, ci nepoznate zrovna napalovaci soft, ktory dokaze dodatocne finalizovat neuzavrete CD´s / DVD´s.

THX.
http://linkbun.ch/268h
Asta-killer
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 11. 5. 2009 21:11

Dodatečně? Tak to netuším. Při vypalování to má již zmíněný Ashampoo BS 2009, ale netuším, zda zvládne uzavřít již vypálené... Zkus to. Na předešlé stránce sem dával odkaz na plnou verzi zdarma (žádný warez!), tak to prubni.
Sattero
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 11. 5. 2009 21:27

mám ashampoo free 6 (k free 9 instalaci jsme s eještě nedostal) a jako náhrada za nero super. vypalování všeho běžného, obrazy, hudba, zdarma. jediné, co mi chybí, je jednoduchý editor hudby/zvuků, ale to pořeší nějaký malý free jednoučelový. dále lidem doporučuji CDburner XP (také balík všeho základního potřebného k vypaaalování a práce s obrazy) a zkoušel jsem infrarecorder, ale ashampoo je mnohem víc user friendly.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kosh Naranek 11. 5. 2009 22:36

tvojim nárokom by najlepšie vyhovoval Nero Micro - > inštalácia cca 26 mega (v. 8.3.6.0) - európska verzia, nie je to freeware, je to normálne nero brutálne orezané - ostal v podstate len nero burning room, žiadne prídavné programy
Kosh Naranek
Junior

Odeslat příspěvekod decried 11. 5. 2009 22:39

Ano Nero Lite je presne take ako by malo Nero vyzerat. Idioti z Ahead by sa mali spamatat, takymto stylom bude z Nera pomaly novy operacny system.
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod wojta 11. 5. 2009 23:14

Já používám CDBurnerXP, případně Linuxové k3b. Na základní věci to stačí, vypalovat jsem už stejně prakticky přestal.
C:\>ver
MS-DOS Version 5.00
wojta
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod forseti 11. 5. 2009 23:56

http://cdrtfe.sourceforge.net/cdrtfe/index_en.html

doporučuju, malé a dobré ne jak ta obluda nero
Naposledy upravil forseti dne 12. 5. 2009 00:17, celkově upraveno 1
forseti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ilfirin 12. 5. 2009 00:11

Windows - InfraRecorder
Linux, Gnome - Brasero
Linux, KDE - K3B
Ilfirin
Junior

Odeslat příspěvekod Matusik2007 12. 5. 2009 05:48

Nero ma aj program Nero vision, a v nom sa vytvraraju videa, a keby si chcel nahradu, tak su aj:

Pinacle studio 12 (platene)

Kód: Vybrat vše
http://www.pinnaclesys.com/PublicSite/us/Products/Consumer+Products/Home+Video/Studio+Family/


Sony Vegas (platene)

Kód: Vybrat vše
http://www.sonycreativesoftware.com/products/vegasfamily.asp


Ale aj movie maker vo windowse (zadarmo)
Matusik2007
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hombok 12. 5. 2009 06:33

Mimo již zmíněného ImgBurn (1,87MB) používám ještě DVD Shrink 3.2 (1,06MB) a jsem s ním spokojen.
hombok
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EuMatBa 12. 5. 2009 06:52

InfraRecorder
EuMatBa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tc 12. 5. 2009 07:21

CDburnerXP - jednoduchy program, na vypalovani plne postacuje, i pres nazev XP funguje pod Vista
Ashampoo Burning studio - Trosku vetsi nez predchozi, ale opet velice dobry program
Osobne vyuzivam prvni moznost

wojta píše:Já používám CDBurnerXP, případně Linuxové k3b. Na základní věci to stačí, vypalovat jsem už stejně prakticky přestal.

K3B je super, skoda ze je jen pod KDE :(
tc
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků