Je vypalovanie DVD na P3, 450 MHz mozne ?

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Bejbe01 13. 6. 2005 21:05

heh
ze kup teac a nie LG :lol:

len pre info

na mojom starom athlone som testoval nejaku Teac dvd napalovacku (teraz neviem presne cislo) a LG 4160B, Teac mi zvladol max 2 rychlostne napalovat a aj to mal buffer problemy a pri 4 rychlostnom napalovani to uz padalo
pri rovnakej konfiguracii mi 4160B fungovala uplne v pohode 4 rychlostne a zvladla aj 8 rychlostne

bol to athlon 550Mhz, 640MB ram

takze tak :)
Bejbe01
Junior

Odeslat příspěvekod sid 13. 6. 2005 21:12

Kup si Teac a nebo nejlépe Plextorr/quote]

tak Teaca zrovna nevím, přeci jenom je to OEM Liteon a tady já tvrdím, když už Liteon, tak original a ne OEM (Teac,Sony)
Plextor může být, ale je to nejdražší mechanika na trhu
já osobně doporučuji Pioneer, NEC a může být i LG, záleží co tazatel potřebuje, protože jestli chce DVD RAM, tak LG je zatím jediná mechanika na trhu, ale i tady se chystá nový Pioneer
sid
Junior

Odeslat příspěvekod CrazyKid 13. 6. 2005 21:23

TEACa v žádným případě nekupovat, koupil jsem ho i můj kamarád a je to reklamace za reklamací, šílený. Koupil jsem si tedy druhou pálirnu NEC 3500 a naprostá spokojenost. Co se smažení na 450Mhz týče, tak v tom osobně problém nevidím, co se parametrů týče, tak vhodné jsou.
CrazyKid
Junior

Odeslat příspěvekod AndrewJ 13. 6. 2005 21:29

CrazyKid píše:TEACa v žádným případě nekupovat, koupil jsem ho i můj kamarád a je to reklamace za reklamací, šílený. Koupil jsem si tedy druhou pálirnu NEC 3500 a naprostá spokojenost. Co se smažení na 450Mhz týče, tak v tom osobně problém nevidím, co se parametrů týče, tak vhodné jsou.t/quote]

měl jsem přesně opačný problém... měl jsem NEC 3500 a byly s ním jen problémy... teď mám půl roku teac a nemůžu si stěžovat... a v obchodě kde jsem reklamoval toho NECa jsem se potkal s chlápkem , který ho šl reklamovat taky...
AndrewJ
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sid 13. 6. 2005 23:49

taky není Teac jako Teac, byly na trhu i OEM Pioneery a to je jiné kafe než Liteon(známý má 50D už dva roky a smaží doteď výborně), navíc i ty Liteony se lišily,
co se týká poruchovosti, řekl bych , že až na vyjímky to bude procentuelně vyrovnané,
sid
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 14. 6. 2005 00:00

díky..tohle mě taky zajímalo...to nevadí že pomalu, hlavně že vůbec...
tOplOaDer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod aquila 14. 6. 2005 01:33

LG preto, lebo mi ide do znacnej miery o DVD-RAM kvoli zalohovaniu. DVD+/-RW neponuka taku kvalitu zapisu a vydrz zapisu ako DVD-RAM. cenu media neriesim. tie data su dolezite.

kazdopadne diky vsetkym za odpovede :)
aquila
Junior

Odeslat příspěvekod TRado 14. 6. 2005 07:46

Ja mam doma PIII 450MHz 256MB ATA33 LG4163. Napalovacku mam asi pol roka, zatial nepokazila nic. Palim vacsinou 4x ale ani s 8x nebol problem. Priepustnost z disku je nieco cez 20MB/s. Myslim, ze 12x by sa este dalo, 16x uz nie. Pri 4x sa este nieco s PC da robit, ale iba nenapadne, aby si to nevsimol :D )

Rado
TRado
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tirak 14. 6. 2005 10:04

Kludne to tam kup, mam PIII 550, 256RAM a LG 4163b zvlada 8x uplne v pohode a pravdupovediac neviem ci sa na nom da robit ked to pali .. neskusal som :).. vzdy dam nieco napalit a tych 20 minut venujem niecomu inemu ... ved naco mat iba jeden komp ked mozes mat dva, alebo tri :)
tirak
Junior

Odeslat příspěvekod mbing 14. 6. 2005 17:57

Koukám, že spíše koukáte na rychlost a ne na kvalitu zapisování co? :!:
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod aquila 14. 6. 2005 22:21

mbing: ja nie :) uz roky vypalujem na 4x rychlosti aj klasicke CDcka :) nikam sa neponahlam, za to vsetky drzia :)
aquila
Junior

Předchozí stránka