Zkušenosti s DVD medii OMEGA, Traxdata-General Use

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod crusy 9. 9. 2005 08:19

Jaké máte zkušenosti s DVD medii OMEGA,Traxdata-General Use.Díky.

// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu
crusy
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfheart 9. 9. 2005 08:47

crusy píše:Jaké máte zkušenosti s DVD medii OMEGA,Traxdata-General Use.Díky.

yi]// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu[/i]

boze boze, proc se lidi nepouci a furt chteji uskudlit par korun na mediich ??!!

nejlepsi media jsou Tayo Yuden a v zavesu za nimi jsou verbatim media. tyhle placky nejsou buhvi jak drahy, takze fakt nechu proc chcete kupovat jakejkoliv smejd nekde v supermarketu jen proto ze je na nem dobra cenovka, skoda ze ty media sou casem pouzitelny jen jako tacky.
Wolfheart
Junior

Odeslat příspěvekod Nino2 9. 9. 2005 13:46

podla mna Traxdata je dobre ale lepsie imation
Nino2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Druids 9. 9. 2005 13:56

to Wolfheart hej chytroline ... a ako zistis, ktore media su Tayo Yuden, ked myslim ze to je fabrika kde sa vyrabaju DVD disky a ako sa skromne domnievam tak ich vyrabaju pre viac spolocnosti medzi ktore patri napr aj spominany verbatim :(
Druids
Junior

Odeslat příspěvekod Master74 9. 9. 2005 15:33

Mam s nimi vyborne zkusenosti, vypaluji na ne pomerne dlouho a no problemo,pouzivam i Sony a TDK,obcas Verbatim,ale Traxdata jsou dobry ;)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Junior

Odeslat příspěvekod crusy 11. 9. 2005 10:23

Taky sem četl,že ty Tayo jspou nejlepší,že nejlepší je Emgeton.Ale to bych asi strávil dost času objížděním krámů,abych našel opravdu ty originál.A co sem koukal Verbatiny vyrábí snad 5 firem,Imation ještě víc.Traxdata mi jdou tak nejlíp a právě ani ty Omegy/FUJI/ nevykazujou žádné problémy.Chtěl sem vědět jakej máj lidi názor.Tak díky za něj. :lol:
crusy
Junior

Odeslat příspěvekod johnnym 11. 9. 2005 10:36

Já vypaluju na verbatimky a jsem s nima fakt spokojenej! Zkoušel jsem "ušetřit" pár korun a koupil jsem gigamastery a co se nestalo...moje nová mechanika je nepodporovala (LG DL Supermulti typ si nepamatuju) a při reklamaci mi bylo řečeno, že má mechanika podporuje jen kvalitní média, tak doufejte, že ta Vaše média bude vaše vypalovačka podporvat.
johnnym
Junior

Odeslat příspěvekod Fallen.Cze 11. 9. 2005 20:41

Wolfheart píše:
crusy píše:Jaké máte zkušenosti s DVD medii OMEGA,Traxdata-General Use.Díky.

yi]// adamek.jan - editoval jsem nazev threadu[/i]

boze boze, proc se lidi nepouci a furt chteji uskudlit par korun na mediich ??!!

nejlepsi media jsou Tayo Yuden a v zavesu za nimi jsou verbatim media. tyhle placky nejsou buhvi jak drahy, takze fakt nechu proc chcete kupovat jakejkoliv smejd nekde v supermarketu jen proto ze je na nem dobra cenovka, skoda ze ty media sou casem pouzitelny jen jako tacky.

To bych neřek Tayo Yuden jsou alespoň o 50% dražší než třeba Memorex
Fallen.Cze
Junior

Odeslat příspěvekod -Sam- 11. 9. 2005 20:50

johnnym píše:Zkoušel jsem "ušetřit" pár korun a koupil jsem gigamastery a co se nestalo...moje nová mechanika je nepodporovalao/quote]

Jo, jo s Gigamastrama mám taky špatný zkušenosti. Nebrat.
-Sam-
Junior

Odeslat příspěvekod B00m 12. 9. 2005 07:16

tak si stáhni new firmware do vypalovačky mě chodí skvěle GIGAMASTER,PRINCO,TRAXDATA,INFO DISC(jen4x) ale jinak nedám dopustit na Imation:-)
Pentium4 2.4@2.6(Freezer4),Asus 6600gt 128,512ram-Kingstone Hyper X,MSI Neo-V,HDD WD200,Dvd-rw Lg-gsa4163b,Case Middle BLACK ATRIX 9001 s 500W/P4/PFC/12cm,
B00m
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfheart 12. 9. 2005 08:21

Druids koukni treba sem:
http://www.cdr.cz/a/11104
ale jejich kvalita je overena casem a poctem spokojenych lidi

asi vim co kupuju ne??
http://www.copyservis.cz/inshop/scripts/show.asp?page=shop_main.htm&Section=set.asp?ViewType=catalogue&Level=976&rnd=3992640
Naposledy upravil Wolfheart dne 12. 9. 2005 08:23, celkově upraveno 1
Wolfheart
Junior

Odeslat příspěvekod Wolfheart 12. 9. 2005 08:22

crusy píše:Taky sem četl,že ty Tayo jspou nejlepší,že nejlepší je Emgeton.Ale to bych asi strávil dost času objížděním krámů,abych našel opravdu ty originál.A co sem koukal Verbatiny vyrábí snad 5 firem,Imation ještě víc.Traxdata mi jdou tak nejlíp a právě ani ty Omegy/FUJI/ nevykazujou žádné problémy.Chtěl sem vědět jakej máj lidi názor.Tak díky za něj. :lol:"/quote]

emgetony sou prumerny a pak ty s Tayo, takze jak muzou bejt lepsi kdyz jsou stejny?? :D
Wolfheart
Junior

Odeslat příspěvekod Whistler 12. 9. 2005 09:53

Tayo Yuden naozaj patria medzi najkvalitnejsie media,takisto ako Verbatim,ale pozor!,len Verbatim Data Life +,tie vyraba Mitsubishi Chemicals,ostatne bez + vyraba niekolko firiem,medzi ktore patri napriklad CMC Magnetics,ktory vyraba takisto aj pre Imation a tie media kvalitativne nedosahuju Tayo Yuden alebo +kam ani po paty.

Takze ked Verbatim,jedine DL+
Whistler
Junior

Odeslat příspěvekod crusy 13. 9. 2005 16:33

Tak sem "otestoval" OMEGY i VERBATINY a ejhle!Vypsalo mi to výrobce TYG02 na obojích plackách,a to jak v Neru tak Alcoholu 120%.Prodávající má na svém webu napsáno,že se jedná o srovnatelná media.Proč by se nemohla vyrábět pod jiným jménem kvalitní media?Zkoušel sem všelicos na mém LG GSA 4082B a mimo těchto se mi osvědčili výše uvedené Imation,Traxdata.Problémy sem měl s Gigamastry,Emgetony,Datawrite-RED.Mám software 209.
crusy
Junior

Odeslat příspěvekod Fallen.Cze 12. 7. 2006 17:58

Verbatim Rulezzz
Fallen.Cze
Junior