neumím vypálit DVD video

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod banks 23. 9. 2005 08:43

Omlouvám se odborníkům, ale nemohl by mi někdo poradit? Z videokamery jsem si nahrál a vytvořil film v programu MovieMarker a uložil na PC. Nyní ho chci vypálit na DVD, používám Nero (vypálit soubory DVD-video) ale zahlásí mi to neočekáváný formát videosouboru (video je ve formátu avi, 4 GB). Dělám něco blbě, nebo to opravdu nejde?? Děkuji za radu

//adams: upraven název threadu.
banks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kysa 23. 9. 2005 08:59

Skus se podívat sem
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod higi 23. 9. 2005 09:02

Použiváš formát UDF?
higi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jab 23. 9. 2005 09:08

abys mohl v Neru vypálit 4GB soubor, musíš použít UDF formát. stačit by měla v Neru možnost vytvořit datové UDF DVD v sekci Data...
jab
Junior

Odeslat příspěvekod banks 23. 9. 2005 09:34

Ano, zkusil jsem to UDF (protože soubor je větší než 2GB), ale stejně to nešlo, nevím proč, nejsem odborník. Také bych byl raději kdyby to šlo vypálit Nerem, no ale teď to zkouším programem Divxtodvd na který mi poslal odkaz předchozí pisatel. Díky
banks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kysa 23. 9. 2005 09:52

Jestli sem ten pisatel já, tak tam tě poslal pan Google
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod banks 23. 9. 2005 10:03

Tak mi to nejde ani programem Divxtodvd, když chci v počítači uložený avi soubor převést, zahlásí mi to: Access violationat adres 0054A940 in module ´Divxtodvd.exe´ Read of adress 05FF800.
Jsem z toho vážně jelen, proč to je tak složité?!... :-/
banks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mike.M 23. 9. 2005 10:32

Tak pomoci nero vision 3 preved to AVI na DVD format jako ISO ci nrg a pak uz jen vypal. to neni tak slozite.
Zivot je kurevsky tezky.
Mike.M
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejv82 7. 10. 2005 02:37

Vyzkousej treba tohle ;-)

Podle me super programek, hodne mi pomohl.

http://www.videohelp.com/forum/viewtopic.php?t=273901
dejv82
Junior

Odeslat příspěvekod banks 7. 10. 2005 08:19

Díky, ale není nějaký program v češtině. Já anglicky neumím a moc tomu nerozumím. Vždy nějaký program stáhnu do počítače, a pak když to chci vypálit tak mi to háže nějaké hlášky anglicky a nevím co s tím. To vážně neexistuje český návod jak dostat video z počítače na DVD? Něco podobného jako MovieMarker? Strávil jsem přes 6 hodin tím abych si vytvořil film a teď to je vše k ničemu protože nejde dostat na DVD >:-[] >:-[] >:-[] >:-[]
banks
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hpremysl 7. 10. 2005 08:38

Tak to ti radim se tu anglictinu trosku naucit 8) . Jsou sice pro programy ceske lokalizace, ale ta anglictina je potreba jak sul. Jinak se urcite podivej na sity jako jsou http://www.tvfreak.cz, nebo http://www.cdr.cz. Najdes tam mnoho uzitecneho vcetne podrobnych ceskych navodu... Jinak hodne stesti...
hpremysl
Junior

Odeslat příspěvekod Kysa 7. 10. 2005 08:47

Hledal a našel jsem za tebe. Sem se podívej :)
Kysa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SlovakSoft 7. 10. 2005 09:13

Mas dobry internet? Stiahni si trial verziu Ulead Video Studio (je to 173 MB), je to v nom strasne jednoduche (od stiahnutia videa z kamery az po napalenie DVD), daj mu tam to AVI, urob si menu atd. a napal to.
Jednoduchy je aj Nero Vision Express.
SlovakSoft
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Boromir 7. 10. 2005 09:48

Tyto věci řeším pod Linuxem - nejdříve programem avisplit rozdělím
soubor na více menších (nejlépe na 3). Pak je spojím skriptem,
který vytvoří soubor ve formátu DVD (.VOB)<br>
kompletní návod na převod je zde http://mujweb.cz/www/dalibors/
Jsou i jiné možnosti, Frodo. Různé cesty, kterými se vydat …
Boromir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod banks 7. 10. 2005 11:33

Díky za tip, už jsem si stáhl do počítače z internetu Ulead Video Studio (trvalo mi skoro hodinu) ale tím jsem i skončil... >:-[] když kliknu na open a chci otevřít můj soubor *.avi tak to nejde jelikož se mi tam ten soubor vůbec nezobrazí (i když mám dole nastaveno soubory typu all formats). Rada "daj mu tam to avi" mi moc neříká :cry:
banks
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků