CD-R; po vypálení druhé session je první nečitelná

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dave037 27. 12. 2005 21:17

Nazdarek lidicky, mam takovy problem.
Mel jsem na CD-R (neni to CD-RW) Werbatim vypalené fotky, bylo to cca 200 MB. Cedecko jsem neuzaviral pro pripadne dalsi doplnovani.
Dnes jsem si chtel k tomuto cedecku pripálit dalsi asi 100 MB. Tak jsem dal vypalovat. To probehlo bez problemu. Po dokonceni jsem si jej skontroloval. No a ty fotky ktere jsem palil prvne se me nejak blokly nebo. Kdyz nactu toto cedecko tak se mi zobrazi pouze ty nove fotky.

Tak proto bych potreboval poradit jestli se daji jeste nejak ty data zachranit.

Kdyz si dam informace o disku v Neru, tak mi tam hodi ze tam jsou obe slozky.

Zkousel jsem toto cedecko nahrat do Image, ale bez uspesne.

Tak prosim o radu

//adams: upraven název threadu. Prostudujte si, prosím, Tipy, jak napsat správný titulek
dave037
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod horacius 27. 12. 2005 21:19

Zkus program ISOBuster.
horacius
Junior

Odeslat příspěvekod Iol 27. 12. 2005 22:02

Taky muzes zkusit to CDcko cist ve vypalovacce (pokud jsi ho predtim cetl v CD romce) A pokud ani presto nepujde - v neru udelat jeho kopii - jen ji ulozit jako image a pak mountnout v nero image drive... melo by to jet...
Go go, google...
Iol
Junior

Odeslat příspěvekod rajqo 27. 12. 2005 22:05

Skus uzavriet kompletne CD a tak skusit ci to nejde... pripadne napalit ako image CD a otvorit cez daemon tools alebo inu virtualnu mechaniku :wink:
HP Pavilion 6590eg (intel core 2 duo 7300, 200GB HDD, 2GB DDR2, windows vista home premium
rajqo
Junior

Odeslat příspěvekod Iol 27. 12. 2005 22:07

jeste pridam radu vsem... ja si radeji priplatim, tech 6kc za CDcko zas tak neboli - jeden nikdy nevi jestli se od prvniho paleni neco neskrabne - takze kazde CD vzdycky uzavru, alespon mam jedny fotky vzdycky na jednom popsanem CDcku. Teda vlastne to tak bylo donedavna. Ted co mam gigovku kartu tak uz nepalim CDcka, pouze jednou za cas zaarchivuju na DVD.
Go go, google...
Iol
Junior

Odeslat příspěvekod HNT 27. 12. 2005 22:14

a davals pokracovat multisession? Vypada to ze se ti na CDcku vypalila TOC (tabulka obsahu) jenom te nove kompilace...
takze pokud jsi to jeste neuzavrel, tak zkus v neru "pokracovat multisession", na zacatku se nabidne kterou stopu pokracovat,no tak si podle data vyber to prvni paleni, fotky by pak mely byt videt... mozna :)
Blame Nobody, Expect Nothing, Do Something.
HNT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dave037 28. 12. 2005 17:45

Dikec vsem :)
dave037
Kolemjdoucí