Vaše skúsenosti s napaľovačkou LG GSA - 4167 B

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Lord.Nemesis 16. 4. 2006 10:31

Aké máte skúsenosti s napaľovačkou LG GSA - 4167 B ? Uvažujem o kúpe tejto napaľovačky. Napríklad, aké média používate, značka, rýchlosť, formát, čitateľnosť vypálených médii atď.
Lord.Nemesis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cektu 16. 4. 2006 10:38

nemám k ní výhrady, Verbatim+Imation -R 8x používám, no můj starší firmware si moc nerozumí s DVD-R Imation 16x, s Verbatimem 16x v pohodě. Čte vše, a vše čte dvd od ní...aspoň mně. Jsem spokojen...
Pomozte odstranit smrt z našich silnic, jezděte po chodníku!!
cektu
Junior

Odeslat příspěvekod JRD 16. 4. 2006 11:28

Mám LG GSA - 4160 B a nejsou problémy ,vezme všechno co jí podstrčím.Tak se dá předpokládat že novější snad horší nebude.
Jarda / Nemám rád oslovení v množném čísle.
JRD
Pokročilý

Odeslat příspěvekod ---> ondratel <--- 17. 4. 2006 23:15

jen dobre
Taoism: Sh*t happens
Buddhism: If sh*t happens, it isn't really sh*t
Islam: If sh*t happens, it is the will of Allah
Catholicism: If sh*t happens, you deserve it
Judaism: Why does this sh*t always happen to us?
Atheism: I don't believe this sh*t
---> ondratel <---
Junior

Odeslat příspěvekod Zoli(smazano) 18. 4. 2006 13:56

Ja mam tiez GSA-4160,ale som s nim nadmieru spokojny. Zobere mi to kazde medium,ktore mu dam (este aj poriadne poskrabane mi to v pohode zobralo az som sa cudoval).
Ja osobne teraz uz pouzivam Verbatim media,lebo s nim som zatial nemal problemy a odporucam ich aj ostatnym.
Zoli(smazano)
Junior

Odeslat příspěvekod pitcairn 6. 5. 2006 00:05

Uz pol roka mam 4167b... neviem si ju vynachvalit... nemal som s nou najmensi problem... pouzivam Traxdata DVD-/+RW 4x, DVD-R 8x, Benq DVD-/+R 8x, Verbatim DVD-R 8x, Panasonic DVD-RAM 2-3x
pitcairn
Junior

Odeslat příspěvekod ruby 6. 5. 2006 05:30

presne tak.. tiez mam 4167b a je to dost dobra napalovacka..
ruby
Junior

Odeslat příspěvekod JIV 6. 5. 2006 07:06

mam rok a pol 4163B a je skvela
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod cieluch 6. 5. 2006 08:17

Já nejprve používalna PC vypalovačku NEC, ale byl jsem hodně nespokojený. Zadrhávala se, nespolkla média,které jsou dostupné někdy ano, někdy ne.Tak jsem ji vyměnil za LG,kterou popisuješ a naprostá spokojenost. Přečte i dost poškozená média jedno či CD nebo DVD, nedělá rachot jako startující MIG21,takže vrelo doporučam
Notebook UMAX ActionBook 57T,Celeron 2,00GHz,1x 256MB RAM,1x512MB RAM,MS Windows XP Professional SP2,ADSL-Internet Expres
cieluch
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Sláva II 6. 6. 2006 20:37

Zatím jsem naprosto spokojen.
Sláva II
Junior

Odeslat příspěvekod hikeen 6. 6. 2006 20:43

mam 4167...a je v poho. docela je taky dobrej ten novejsi firmware
hikeen
Junior

Odeslat příspěvekod Saker 6. 6. 2006 20:46

Ja mam 4163B s povodnym prvym FW a ziadny problem...aj na 16x dvd-cka pali vpohode, zatial vsetko co sa pokazilo bola moja chyba v nastaveniach a podpobne...myslim ze LG su dobre mechaniky...
Saker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Martinoslav 8. 6. 2006 13:56

Me se libi jak tady puvodni tazatel napise svuj dotaz ohledne zkusenosti s KONKRETNI vypalovackou 4167 a ostatni mu pisou jak jsou spokojeni se 4160 nebo 4163 :D :D
Martinoslav
Junior

Odeslat příspěvekod Saker 8. 6. 2006 14:01

Martinoslav píše:Me se libi jak tady puvodni tazatel napise svuj dotaz ohledne zkusenosti s KONKRETNI vypalovackou 4167 a ostatni mu pisou jak jsou spokojeni se 4160 nebo 4163 :D :D

cim viac nazorov tym lepsie, obzvlast ked medzi 4163B a 4167B nieje zas taky rozdiel ze ;-)
Saker
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Master Awast 8. 6. 2006 14:02

I já jsem spokejný co se zápisu i čtení týče. Zatím jsem asi za půl roku neměl ani jeden problém. Jen je trošku hlučnější při práci než je obvyklé...
I´m walking the golden path... at least I hope!?
Master Awast
VIP uživatel

Další stránka