Nero 7 vs Nero 6

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod freeman7 13. 6. 2006 21:57

Vyplati se uz prejit na Nero 7 nebo je jeste porad lepsi zustat u Nera 6. Vim, ze v 7 bylo ze zacatku hodne bugu, tak by me zajimalo jestli uz to vychytali nebo to porad stoji za nic.
freeman7
Junior

Odeslat příspěvekod schm20 14. 6. 2006 08:21

dle mého názoru bych ještě počkal ještě tam je spousta chyb, ono to bude trvat než je všechny vychytají. Jinak já nevidím důvod proč přecházet na 7, ve které je spousta blbostí a vypalování jde stranou.
schm20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mira 14. 6. 2006 15:55

Já taky doporučuji ještě zůstat u šestky. Oni sice uváděli myslím u poslední verze, že už jsou opraveny chyby ohledně vypalování AudioCD, ale opak je pravdou. Sám jsem odvařil několik AudioCD na sedmičce.
Mira
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Binďo 14. 6. 2006 16:15

Ja som v šestke vypálil spústu filmov a nemal som absolutne žiadny problém čo sa ale o sedmičke povedať nedá sústavne nájde pri čítaní DVD kopu neopravitelních chýb alebo v polovici napalovania skoncilo s hlásením o chybe.Tak som sa vrátil naspať k šestke a ide to jak po masle.
Binďo
Junior

Odeslat příspěvekod Tidic060 14. 6. 2006 16:21

Tak to já sem zase v 6ce nemohl načíst DVD s filmem a v 7ce mi to v pohodě načetlo a v pohodě všechno vypálilo...tak nevím jestli to je ještě aktuální přejit na 7...já už sní pracuji 2 měsíce a zatím si nemůžu stěžovat, že by se mi něco nepovedlo, možná to přijde časem :)
Beyong and Belief : fact or fiction
Tidic060
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheTOM_SK 14. 6. 2006 16:41

Pouzivam jedine Nero 6. Pokud 6-ka skonci, tak radsi prejdu na CDBurnerXP, nez pouzivat Nero 7. Obrázek
TheTOM_SK
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Mira 14. 6. 2006 16:44

Tidic060:
Tak schválně zkus vypálit AudioCD v Neru 7 (třeba na CD-RW) dej tam normalizaci všech skladeb a hoď tam nějakej malej Overburning a uvidíš, co to udělá.
Když to pak proměříš na velikost C1 C2 a CU chyb, pokud to umí tvoje palírna, tak uvidíš v určitých intervalech nečitelné CU chyby které způsobovalo nero 7 při normalizaci skladeb a overburningu.
Možná že to bude OK, ale já jsem s poslední verzí měl tolik problémů, že už nero 7 nechci nikdy vidět a ani bych si ho nekoupil.
Vlastním Nero 6 a to mi vystačí ještě na hodně let. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mira
Pokročilý

Odeslat příspěvekod freeman7 14. 6. 2006 17:06

Ok diky. Taky radsi zustanu u te 6. Akorat se divim, ze uz je to vcelku dlouho, co to vydali a jeste neopravili tak zasadni chyby.
freeman7
Junior

Odeslat příspěvekod JIV 14. 6. 2006 18:39

tiez ostavam u 6, je akurat a pokial nebudem mat novsiu napalku tak sa neoplati menit - napr kamos ma staru CDRW combo a stale pouziva Nera 5 - naco menit :) funguje
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Eross 14. 6. 2006 22:06

Ani jedno ani druhe :D
Sam som si nechal Nero6 z dovodu jeho zanedbatelnej velkosti
co sa o 7 verzii uz povedat neda....
Postradam omalovanky a podobne veci v programoch,takze na vypalovanie postacuje....
A aby som neklamal tak Nero uz nejako nepouzivam,pretoze vypalujem skor pomocou pluginu v TC alebo da sa povedat lepsim programom a tym je aspon umna Ashampoo Burning Studio 6 :wink:
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod psychocowboy 14. 6. 2006 22:53

Nero 6. Jednoznacne.
psychocowboy
Junior

Odeslat příspěvekod Náhlovský Jiří 15. 6. 2006 17:50

7 Zatím zbytečný nová má spoustu bugů, stejně ti de jen o vypalování ne ??
CPU AMD Athlon XP 3200+
Náhlovský Jiří
Junior

Odeslat příspěvekod habin 17. 6. 2006 21:22

Jedině 6.Už si nejsu jistej tou velikostí ale 6 zabere do sto MB a v 7 se to pohybovalo ve stovkách MB
habin
Junior

Odeslat příspěvekod Georgo 17. 6. 2006 23:18

Mňa na v7 okrem obludne veľkej inštalácie a spústy kritických chýb pri napaľovaní dožieralo to, že sa celý balík rozrástol o množstvo multimediálnych funkcií, ktoré sú síce zaujímavé, ale s pôvodným účelom programu nijako nesúvisia. Keď som ale niektoré veci inštalovať nechcel, zároveň sa tým stratila časť funkčnosti samotného Nero Burning ROM (AudioCD atď.). Skoro by som povedal, že v7 bol krok vedľa.
Počítačová bezpečnosť stojí a padá na užívateľoch - blbosť a pohodlnosť s ňou nie je kompatibilná.
Georgo
Junior

Odeslat příspěvekod N3RF 18. 6. 2006 07:12

Obludny ano, ale vse co nechces proste neinstaluj.
N3RF
Junior

Další stránka