Nero 7 - vase skusenosti

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod zaxxon 23. 12. 2006 12:04

ked sa objavila prva verzia nera 7 bola udajne dost zabugovana a napr. pri napalovani audia z mp3 sa pri pocuvani objavovali podivne zvuky.
pouzivate niekto aktualnu verziu nero7, oplati sa momentalne na nu prejst z poslednej 6-kovej verzie ? nema chyby, napaluje niekto audio z mp3 ?
ake su vase skusenosti ???
zaxxon
Junior

Odeslat příspěvekod Miroslav Pragl 23. 12. 2006 12:12

Nepozoruji (aktualni build) zadnych problemu

MP
Miroslav Pragl
Expert

Odeslat příspěvekod zaxxon 23. 12. 2006 12:19

hlavne by som potreboval skusenost niekoho kto pali auio z mp-trojek, pretoze to robievam velmi casto.
zaxxon
Junior

Odeslat příspěvekod zaxxon 23. 12. 2006 12:19

kto pali AUDIO.. :)
zaxxon
Junior

Odeslat příspěvekod onassis1 23. 12. 2006 12:24

pouzival som nera 7 bol som snov naprosto spokojny isiel perfektne teras mam najnovsieho nera a ten tiez ide super doporucujem
onassis1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Hagal 23. 12. 2006 17:13

Audio pálím docela často, do auta, nebo na chatu. A..... V pohodě. :-)
Ucelený pohled, neboť všechno ostatní je ubohost. Dan Simmons
Hagal
Junior

Odeslat příspěvekod metla23 23. 12. 2006 17:19

Ten zasierač registrov zvaný Nero nepoužívam už 2 roky ,max spokojnosť :-B
X2 4000+,Asus M2A VM HDMI,2x1GB Ram, X1650PRO,BFG PhysX Ageia,Asus Xonar D2,M-Audio Jamlab, Amplitube 2,dualboot XP/PClinuxos
metla23
Junior

Odeslat příspěvekod Mira 23. 12. 2006 17:20

zaxxon: Rozhodně poslední verze má už podle mě skoro všechno vychytané
a co se týče pálení AudioCD, tak úplně v pohodě. :wink:
Klidně můžeš přejít na sedmičku, už to není takový šrot jak na začátku (první verze).
Mira
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Flavius 23. 12. 2006 18:31

Nero 6.6.0.8 ti udela tu samou sluzbu jako Nero 7.x.x.x a mas to na 30 Mb. Jinak naprosto souhlas s
metla23 píše:Ten zasierač registrov zvaný Nero nepoužívam už 2 roky ,max spokojnosť :-B /quote]
Flavius
Junior

Odeslat příspěvekod jogr 23. 12. 2006 18:52

Nemyslíš například zvuky typu "písknutí", jako když je to cd poškrábaný, nebo to třeba i přeskakuje? Pokud myslíš to samý, tak to se stávalo i mě a mam tušení, že zrovna od verze nero 7.0.x. Teď mam 7.5.7 a pálil jsem doposud "radši" jen dvě audia a to bylo bez problémů. Původně jsem si myslel, že za to může třeba antivir nebo jinej program spuštěnej na pozadí, ale i když jsem co se dalo povypínal, tak mi vždycky vylezlo pochroumaný cédéčko. Tak asi teď ta nová verze už je dobrá, aspoň doufam... :roll:
jogr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pafo 23. 12. 2006 18:56

je jen jedno slovo ktere zcela trefne oznaci nero 7: ZLO.... velky nepotrebny barevny predimenzovany eyecandy fuj.. zlatej deepburner pro
Pafo
Junior

Odeslat příspěvekod obir 25. 12. 2006 22:51

Při pokusu vytvořit datový disk, vyskočí okno s textem:
Buffr overrun detected! Ostatní programy fungují.
Nemáte někdo podobnou zkušenost, a radu jak tento problém
odstranit. Děkuji obir.
obir
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Brut 25. 12. 2006 23:18

Nero 7 poslouží, ale dle mých zkušeností se chová dost podivně a při každé instalaci něco jiného tak trochu zlobí. Hlavně Nero vision si žije svým životem. Jinak poslední instalace Nera na mém počítači byla asi opravdu poslední. Připadá mi až zbytečně nabubřele obrovské a brzy asi budeme používat operační systém Nero, kde nebude nutné instalovat nic. Více mě baví menší specializované prográmky, které jsou obvykle free a nenadělají v OS takovou paseku. Jediné, co mě u něj dosud drží, je spolupráce s DVDShrink a zaručená kompatibilita s mým stolním DVD Recorderem.
Dále mě dráždí vymoženosti jako Nero Home, které obtěžuje ihned po spuštění a vnucuje se a chce mi najednou vše překopat, než ho vypnu. Všechno se to nějak příliš integruje do systému a pak člověk zjistí, že využívá desetinu tohoto kolosu.
Brut
Junior

Odeslat příspěvekod cache 25. 12. 2006 23:29

Ak si pri instalacii vypnete vsetko okrem zakladneho nera, ma to nainstalovane asi 60MB.
Ak si ale nechate vsetko default, nadrbe tam 600MB blbosti, ktore nikdy nepouzijete.
Treba sa naucit zacat instalovat.
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Brut 25. 12. 2006 23:48

S tím souhlasím. Ale proč si tedy pořizovat něco tak velkého a komplexního, když si pak nainstaluji desetinu? Nemůžu říct, že Nero 7 je špatný soft, jen se mi nelíbí. Funguje až na vyjímky spolehlivě a ovládat ho může každý trouba a v tomto asi plní svůj účel. Je to barevné a v češtině.
Ale vadí mi ta podbízivost. Neumím se vymáčknout. Je to pro mě zkrátka něco jako Windows. Lidi na to nadávají, ale ve finále to je pro většinu uživatelů ta nejlepší volba a na některé účely ta jediná např. hry.
Brut
Junior

Další stránka