Ochrana DVD

Software, zkušenosti

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod netword 14. 1. 2007 20:52

Potreboval bych radu. Pujcil jsem si z pujcovny DVD a zkousel si ho zkopirovat. Pouzil jsem radu programu, ale u kazdeho vzdy na stejnem miste se zastavy. Dokonce ale nejde ani prehrat. Vzdy naskoci hlaska ze se dvd nesmi kopirovat (takove to obvykle co je u filmu) a nespusti se ani film. Mohli byste mi nekdo doporucit nejaky program, ci radu. Dekuji moc
netword
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jackal 14. 1. 2007 20:53

netword píše:Potreboval bych radu. Pujcil jsem si z pujcovny DVD a zkousel si ho zkopirovat. Pouzil jsem radu programu, ale u kazdeho vzdy na stejnem miste se zastavy. Dokonce ale nejde ani prehrat. Vzdy naskoci hlaska ze se dvd nesmi kopirovat (takove to obvykle co je u filmu) a nespusti se ani film. Mohli byste mi nekdo doporucit nejaky program, ci radu. Dekuji moc

No DVD Shrink ti asi nepomůže, ale já to dělal v DVD decrypteru. On vyndá ochranu a shrink ti to očeše. Pak už jen vypálíš.
NB: ACER Aspire 7741G, Intel® Core™ i5-430M 2.27GHz/2.53GHz, Radeon HD 5650, 4GB DDR3 RAM, 500GB HDD, Windows 7 64bit Home Premium, Avast! Internet Security 5
Telefon: HTC HD7, Dell Streak Mini, CoPilot Live 8.2.0.406 - Evropa 2010/03 (17.12.2010), Navigon 2.6.1 - Europe
Jackal
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mck 18. 1. 2007 15:25

Na filmy doporucujem okrem Decrypteru pouzit DVD Fab, ktory dokaze film nielen zbavit roznych ochran, ale aj rozdelit na 2 DVD media (4,5 GB). V pripade, ze vyhlasi chybu, pomoze AnyDVD. V tomto pripade je vhodne vyuzitie oboch softov. AnyDVD film gragne a ulozi na disk, DVD Fab ho potom rozdeli. Ja sice filmy nekopirujem, ale iba rockove koncerty a na to mi DVDFab staci ;)
mck
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LukiKE 18. 1. 2007 17:56

Mne staci kombinacia Shrink a AnyDVD,.... a nemam problem zo zalohou vlastnych filmov,...
LukiKE
Junior

Odeslat příspěvekod X__ 19. 1. 2007 21:06

Mně stačí DVD Fab Platinum ... a nemám problém se zálohou cizích filmů :P:D
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Dočasný BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ehe 19. 1. 2007 21:25

anyDVD + DVD to ONE a basta
Ehe
Junior

Odeslat příspěvekod oukydoukyy 20. 1. 2007 10:57

s timhle programkem zalohuješ vše, jen to zalohuješ i s ochranou myslí, protože pokud jsem chtel později udělat zalohu te zalohy :) tak mi to hlasilo že mam do DVD soupnoout original DVD, ale to už neni takovy problem.

Magic DVD Ripper

Zatim jsem nenarazil na DVD které by jím neslo.

Dřív jsem taky zalohoval pomocí DVD Fab Platinum , DVD decrypteru , Shrink a AnyDVD ale na cem oni stroskotali, s tím si poradil !!Magic DVD Ripper!!!
co můžeš udělat hned, odlož na pozítří a máš dva dny kopru!!!!!!!
oukydoukyy
Junior

Odeslat příspěvekod Darth Stewe 26. 1. 2007 19:56

Já to jedu přes DVD Decrypter a AnyDVD a musim zaklepat, problém zatim žádný.
Pod záštitou svobodné vůle jsme přestali přemýšlet o důvodech našich rozhodnutí. Nelze se pak divit, že nejsme schopni pochopit jeden druhého.
Darth Stewe
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod musu 29. 1. 2007 22:47

Rád by som vedel ako skopírujem filmi od Fantociho (Zrození pana účetního a Nesnáze pana učetního).mám verziu AnyDVD6.1.0.7 ja viem už je verzia 6.1.1.4 Ale k tej nemám crack vie mi niekto poradiť ako aked tak kde sa dá taký krec zohnať bez nebespečenstva výrusu?
musu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cezar121 29. 1. 2007 22:53

Dvdfab express 2.9
serial : edited by iwigirl: to sis trochu spletl fórum, ne??
cezar121
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LGA 30. 1. 2007 05:50

netword píše:Potreboval bych radu. Pujcil jsem si z pujcovny DVD a zkousel si ho zkopirovat. Pouzil jsem radu programu, ale u kazdeho vzdy na stejnem miste se zastavy. Dokonce ale nejde ani prehrat. Vzdy naskoci hlaska ze se dvd nesmi kopirovat (takove to obvykle co je u filmu) a nespusti se ani film. Mohli byste mi nekdo doporucit nejaky program, ci radu. Dekuji moc

Nechapu proc tu do prd3l3 neni lock.

Kopirovani DVD z pujcovny neni legalni, kdyz se tu dodrzuje ochrana proti nelegalnim vecem - warez, crack, serial.

Kdyby alespon napsal: "Koupil jsem si DVD a chci si udelat zalohu..."
LGA
Junior

Odeslat příspěvekod ICEBOSS 30. 1. 2007 09:02

lock. :)
Intel rulez everywhere and everytime!
Nepiste mi na ICQ a mejl, reste sve problemy tady, na foru!
ICEBOSS
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků