Eternity2 Solver

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod hekrhy 26. 8. 2007 10:04

tak to je slusny vysledek...kolik ma stopa2 symbolu (vcetne tech okrajovych sedych)?...ze bych zkusil jak rychle najdu reseni nejakeho nahodneho puzzle (i kdyz pocitam ze stopa2 ma asi obdelnikove hraci pole a muj program umi jenom ctverec) :)

jinak to reseni tady je podle me fake...uz treba jenom proto, ze to od Epe-ho, ktere uz se nejak nezobrazuje, bylo jine nez to po nem...podobne "reseni" zvladnu vygenerovat za par mikrosekund :mrgreen:
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod Epe 26. 8. 2007 10:18

:) ode me se nezobrazuje, jelikoz z toho serveru byl obrazek smazany... jijnak nevim proc by to mel byt fake? kdyz se podivate na vsechny obrazce, tak sedi tak jak maji.
Epe
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hekrhy 26. 8. 2007 10:23

ze obrazce sedi jeste vubec nic neznamena...jak rikam, podobne reseni vygeneruju okamzite (totiz kdyz zkousim svuj solver, tak si nejdriv vygeneruju spravne reseni, pak kosticky "rozhazim" a snazim se znova slozit :) )
dulezite je, jestli v tom tvem reseni jsou presne ty kosticky, co v originalnim puzzle...a to doufam ze ne :)
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod vtech 26. 8. 2007 10:55

Epe píše::) ode me se nezobrazuje, jelikoz z toho serveru byl obrazek smazany... jijnak nevim proc by to mel byt fake? kdyz se podivate na vsechny obrazce, tak sedi tak jak maji.

Co si nezkontroluju sam, tomu neverim. ;-)
Most people eat junk food, watch junk movies and listen to junk music. I don't see any reason for an operating system, to be an exception.
vtech
Junior

Odeslat příspěvekod vtech 26. 8. 2007 10:59

hekrhy píše:tak to je slusny vysledek...kolik ma stopa2 symbolu (vcetne tech okrajovych sedych)?...ze bych zkusil jak rychle najdu reseni nejakeho nahodneho puzzle (i kdyz pocitam ze stopa2 ma asi obdelnikove hraci pole a muj program umi jenom ctverec) :)

Je to obdelnik 6x12 (taky jsem nejdriv pocital jenom se ctverci a musel jsem menit program), ktery obsahuje 8 ruznych symbolu + sede okraje. Dva rohy jsou totozne.

Btw. ted jsem si udelal zpetnou kontrolu - narovnal jsem si karticky na desku podle vystupu ze solveru a fakt to sedi. :-)

Ted jdu s malou ven (je protivna, tak ji udrncame v kocarku :-) ) , pak budu pokracovat kontrolou reseni "velke" varianty.
Most people eat junk food, watch junk movies and listen to junk music. I don't see any reason for an operating system, to be an exception.
vtech
Junior

Odeslat příspěvekod hekrhy 26. 8. 2007 17:16

tak jsem se misto do stopy 2 pustil do optimalizace...no a dostal jsem se do slepe ulicky...k reseni totiz potrebuju radove desitky GB ram :D takze bud si to zase krute zpomalim, nebo to snad budu ukladat na disk (takze to taky zpomalim), nebo musim prijit na neco lepsiho :mrgreen:

jo jinak co to reseni tady, je to fake, neni? :)
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod vtech 26. 8. 2007 17:27

Takze zverejnene reseni JE FAKE!!! (Uff)
Odhalil jsem to hned s prvni kartickou vytazenou z krabice, ktera se v "reseni" vubec nevyskytuje.
Takze pocitame dal :-)
vtech
Junior

Odeslat příspěvekod vtech 26. 8. 2007 17:30

hekrhy píše:tak jsem se misto do stopy 2 pustil do optimalizace...no a dostal jsem se do slepe ulicky...k reseni totiz potrebuju radove desitky GB ram :D takze bud si to zase krute zpomalim, nebo to snad budu ukladat na disk (takze to taky zpomalim), nebo musim prijit na neco lepsiho :mrgreen:

No ja 10ky GB RAM mam (16-256 podle stroje), ale muj solver s vystaci s malem. Muj zase brutalne vetvi, takze zadny pocet jader neni prilis vysoky.
vtech
Junior

Odeslat příspěvekod vtech 26. 8. 2007 17:32

Jdu zadavat karticky do vstupaku. Dost opruz :-(
vtech
Junior

Odeslat příspěvekod hekrhy 26. 8. 2007 17:43

oops, chyba ve vypoctu, potrebuju neco pres 100 mega... :oops: takze takhle to snad jeste s moji pul giga ramkou dam :)
prave ze muj puvodni algoritmus se taky silene vetvil...slo krasne videt, ze pokud treba v 10. tahu vybral spatnou karticku, tak pri tom silenem mnozstvi kombinaci se proste v realne dobe ani nedostal zpatky, aby ji vubec zmenil...a to uz nemluvim o devatem, osmem atd...s kazdym krokem zpet potreboval vzdycky exponencialne delsi dobu nez predtim... :roll:
hekrhy
Junior

Odeslat příspěvekod liska01 26. 8. 2007 17:44

Jo, taky jsem to před chvílí zjistila, když jsme to chtěli podle obrázku složit a kromě rohových dílků jsme další nenašly :P No ale když už jsme si je hezky rozbořili, tak můžeme zase začít od začátku :-D Jak to tu sleduju, možná nemá počítač šanci :wink:
liska01
Junior

Odeslat příspěvekod vtech 26. 8. 2007 19:33

Tak mam prepsanou pulku karticek do vstupaku.
Tolik cisel nenapisu ani pri danovym priznani :-)
Fakt by me zajimalo kolik jsem tam nasekal chyb, jak je budu hledat a kolikrat to budu opravovat. :-)
vtech
Junior

Odeslat příspěvekod segi 26. 8. 2007 19:49

Tu dole sa niekto chvastá tím, že to vyriešil. Tak neviem.
http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewto ... &start=110
segi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vtech 26. 8. 2007 20:04

segi píše:Tu dole sa niekto chvastá tím, že to vyriešil. Tak neviem.
http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewto ... 110=/quote]

To jsme dnes uspesne dementovali :-)
Takhle to vyresim za cca 0.003 sekundy
vtech
Junior

Odeslat příspěvekod segi 26. 8. 2007 20:27

vtech píše:
segi píše:Tu dole sa niekto chvastá tím, že to vyriešil. Tak neviem.
http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewto ... 110=/quote]

To jsme dnes uspesne dementovali :-)
Takhle to vyresim za cca 0.003 sekundy

Nemyslim ten obrazok, ale posledny prispevok. I ked to môže tvrdiť každý.
segi
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka