[C#] INSERT do viac tabuliek

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod piErcE 1. 5. 2008 09:37

jake pouzivas datove typy v tech tablukach?
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod spajdo 1. 5. 2008 10:00

no zvacsa su typu 'text'. Ale som si vsimol, ze ono to narastlo na tych 21 MB a zatial to nerastie dalej.... Uvidime, dufam ze to skresam na nejakych par mega...
Ale aj tak neviem preco to je take velke... mam tam asi 4000 zaznamov o mestach (nazov mesta, psc a id_mesta) a potom tam mam este niekolko tisic zaznamov o Menovych kurzoch.... ale to by nemal byt problem nie?

PS: neviete co znamena - "Pocet uzamceni sdileni souboru je vycerpan.Zvetsete polozku MaxLockPerFile v registru." Mi to teraz vyhodilo ked som chcel importovat vacsie mnozstvo dat.
"I cesta dlhá tisíc kilometrov sa začína prvým krokom."
spajdo
Junior

Odeslat příspěvekod piErcE 1. 5. 2008 10:33

nejspis neuzaviras databova pripojeni ... access je souborova databaze a kazdy uzivatel si vytvori zamek pres filesystem .... a otevrel jsi toho prilis "mnoho" naraz..
Garmin DriveLuxe 50 - iPhone SE - Octavia III 1.4 110 kW DSG
piErcE
Junior

Odeslat příspěvekod spajdo 1. 5. 2008 10:41

hmm nemyslim si ze neuzatvaram... ale sa priznavam ze tieto data som sa tam snazil vlozit Ctrl+c a Ctrl+v.... priamo do stlpca prislusnej tabulky
spajdo
Junior

Odeslat příspěvekod nordic 1. 5. 2008 14:38

Preboha, uz nikomu neukazujte takyto kod, "SELECT ID_mesta FROM mesto where nazov_mesta = ' "+ textbox_nazov_mesta.Text.ToString()+" ' OR psc = ' "+textbox_psc.Text.ToString()+" ' ";
najme nie juniorom, jezisi kriste, potom sa cudujete vsetci, ze je tolko webov sql injection hacked.
Core i7-3770K, 32 GB RAM , Samsung 840 Pro SSD 256GB, Asus Strix GTX 960, Triple LCD DELL 24"
nordic
Junior

Odeslat příspěvekod spajdo 1. 5. 2008 15:31

jj ale toto su vsetko len cvicne priklady na cvicnej databaze s cvicnymi formularmi... :mrgreen:
Inak by som to sem nedal ;-)
spajdo
Junior

Odeslat příspěvekod nordic 3. 5. 2008 13:48

spajdo píše:jj ale toto su vsetko len cvicne priklady na cvicnej databaze s cvicnymi formularmi... :mrgreen:
Inak by som to sem nedal ;-)

Len ci to chapu aj oni :-]
Core i7-3770K, 32 GB RAM , Samsung 840 Pro SSD 256GB, Asus Strix GTX 960, Triple LCD DELL 24"
nordic
Junior

Odeslat příspěvekod spajdo 3. 5. 2008 15:14

no ak nechapu tak nech sa snazia hackovat.... :mrgreen:
spajdo
Junior

Odeslat příspěvekod nordic 4. 5. 2008 02:50

spajdo píše:no ak nechapu tak nech sa snazia hackovat.... :mrgreen:

Lenze budu robit amaterus sites a potom budu hackovat ich :) vdaka takymto ludom je su nebezpecne sajty :)
nordic
Junior

Předchozí stránka