gtk v dev-c++

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod dusan3838 20. 4. 2009 07:48

Dobrý deň,
ako spojazdním gtk v dev-c++.
Stiahol som si vsetky baliky z gtk.org skusal som dačo s nimi v dev-c++.
Aj v package manager ale ani jeden kód s gtk.h sa mi nepodarilo rozbehnut, ktory bol spravne napisanny z knizky.

Ďakujem za radu, ako to tam rozbehnuť.
dusan3838
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wizpal 20. 4. 2009 13:30

Předpokládám, že tohle nepomohlo: http://forums.g-creator.org/index.php?s ... #entry5442
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior

Odeslat příspěvekod dusan3838 20. 4. 2009 20:20

bohuzial som na taku stranku nenarazil.
Po prelozeni som nepochopil, kde najdem sablony, lebo nic take som tam nevidel.
Kde to najdem, dakujem za odpoved, v linuxe gtk to ide 1 prikazom lahko.
dusan3838
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wizpal 21. 4. 2009 15:33

bohuzial som na taku stranku nenarazil.

Hm zajímavé, u mě to byl první odkaz, na který jsem narazil. Asi mám nějaký speciální google...vždycky mi najde více než ostatním...tak paráda.
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior

Odeslat příspěvekod Vebloud 22. 4. 2009 12:02

wizpal píše:google...vždycky mi najde více než ostatním...tak paráda.

Jestli to nebude tím, že máš třeba zapnuté personalizované vyhledávání... Mě taky hází Google trošku jiné výsledky než ostatním, protože to upravuje podle toho co vyhledáváš a na co ve výsledcích klikneš.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod Jancino 22. 4. 2009 16:44

Okrem toho musis vediet aj ake klucove slova mas vyhladavat aby si nasiel co potrebujes...
Moja osobna skusenost z vyhladavacmi je velmi zla a najradsej sa im vyhibam, hlavne ked hladam studijne materialy...
Niekedy pol dna stravis hladanim a nic poriadne nenajdes...
Jancino
Junior

Odeslat příspěvekod wizpal 22. 4. 2009 17:10

Okrem toho musis vediet aj ake klucove slova mas vyhladavat aby si nasiel co potrebujes...
Moja osobna skusenost z vyhladavacmi je velmi zla a najradsej sa im vyhibam, hlavne ked hladam studijne materialy...
Niekedy pol dna stravis hladanim a nic poriadne nenajdes...

To se mi ještě nikdy nestalo. A také nevím, proč bych se měl vyhýbat vyhledávačům...aneb naprostá blbost, radši už nepiš.

Jinak když to tak čtu, tak by možná neškodilo, abyste si nastudovali: http://www.googleguide.com/ vám doporučuji začít sekcí "Teens Click Here". A jestli neumíte anglicky, tak si to můžete vytisknout a vytřít si tím p_del. (hahaha) :-))
Keep It Simple, Stupid!
wizpal
Junior

Odeslat příspěvekod dusan3838 23. 4. 2009 15:44

myslim, ze tu este asi nik nik nevidel stranku http://www.translate.google.sk
dusan3838
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jancino 27. 4. 2009 18:06

A také nevím, proč bych se měl vyhýbat vyhledávačům...aneb naprostá blbost, radši už nepiš.

Napriklad preto, ze iba dakych cirka 20% obsahu internetu je naindexovanych vyhladavacimi robotmi a iba k dakim 5% z nich sa mozes aj realne dostat. Cize ked mas v knihe alebo na internete dobre linky je to na nezaplatenie. Ale to je iba moj nazor (okrem tich cisel), nikomu ho nevnucujem...
Jancino
Junior