Generátor DVD

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod michal-20 25. 3. 2011 21:22

Mám geniální programátorský nápad. Všimli jste si někdy, že hry, programy, filmy a všechno možné se vejde na DVD, cédéčko nebo i něco menšího? Proč programovat dlouhé roky jeden program nebo natáčet jeden film, když ho stačí vygenerovat? Stačí naskriptovat generátor, který vyrobí všechny kombinace bajtů obsažených v 4,7GB ISO souborech a z nich se vyberou ty nejlepší filmy, programy a samozřejmě hry. Inteligentní skript rozpozná ty funkční, ostatní zahodí a beta testeři už jen vyberou to úplně nejlepší. Celý počítačový průmysl tak ihned zavalím těmi nejlepšími programy (a že jich bude fakt hodně). Vydělám na tom balík peněz. Pro začátek bych jen potřeboval spočítat velikost potřebné paměti. Kolik gigabajtů to asi bude?

Dojde i ke kuriózním situacím. Třeba M$ by se už nemohl vymlouvat na kopírování jejich sytému, protože jsem ho nezkopíroval, ale vygeneroval spolu s ostatními ISO. Zároveň budou tyto soubory obsahovat i všechny informace světa, které se do 4,7GB vejdou. Mohly se tam objevit i miliardy verzí o tom, kdo zabil Kennedyho. Nebo digitálně podepsané dokumenty všeho druhu, které nikdo nevytvořil. A spousta hesel a loginů úplně do všeho.
michal-20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Pytlík 25. 3. 2011 21:27

Fajn. Tak začni generovat a poděl se s námi o výsledky.
Pytlík
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kernel_panic [passed] 25. 3. 2011 22:07

gratuluji, právě jsi vymyslel první multiplikátor, který dle definice dokáže nejenom vygenerovat úplně jakoukoliv informaci, ale tím pádem zreprodukovat i sám sebe...

problém tohoto světa však není schopnost vygenerovat jakoukoliv informaci, ale zjistit, co už je informace a co je jenom šum...

BTW: specializuješ se na příliš dlouhý vtipy, zvetšení kapacity HDD povolením šroubků je kratší a minimálně stejně zábavný...
k bití internetovejch nihilistů jsem už příliš starej, ale za ty roky mně narostl krunýř, o kterej se vždy báječně rozplácnete; takže, mám zůstat čelem nebo?
kernel_panic [passed]
Přeborník Živě roku 2008

Odeslat příspěvekod Bari007 25. 3. 2011 22:28

Geniální. Pokud to má být způsob, jak se nestát bezdomovcem, viz. viewtopic.php?p=8112740#p8112740, tak to není dobrý nápad a zkus začít normálně pracovat. Zde zamykám, jelikož je to naprostý nesmysl.
Bari007
VIP uživatel