Apps Script - prosba o napsání kódu

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Nargon 25. 1. 2016 12:55

Pak by asi mohl existovat i nějaký doplněk do prohlížeče co to sleduje a když se stránka změní tak to na tebe začne blikat a troubit, aby jsi se toho všiml.
Nebo kombinace Greasemonkey (Tampermonkey) kde si uděláš skript na sledování a autorefresh stránky. Sice to pojede jen když budeš mít otevřený prohlížeč, ale to dost lidem stačí. Přeci jen pracovní doba je dlouhá a ten prohlížeč otevřený na pozadí nikomu nevadí.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Chupacabras 25. 1. 2016 13:10

Celkom by ma zaujímalo, že o čo presne ide.
Tipol by som si, že ide o vychcanosť...
Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michael24d 25. 1. 2016 13:47

Používám také WebMoon / to je druhý program/služba, vedle toho s výše uvedeným denním cyklem. No a u toho WebMoon mám nastavenu minutu. Ale člověk má také dovolenou, nebo si odběhnu z kanceláře... Právě díky tomu webmoon jsem zjistil, že ačkoli reaguji téměř okamžitě, stejně jsem třeba až 30. v pořadí - tzn. ti ostatní musí používat robota, díky němuž reagují téměř okamžitě.
O co se jedná vám tu říkat nebudu, protože by se tam hlásilo třeba ještě více lidí, než dnes. Maximálně to sdělím, tomu, kdo mi s tím scriptem pomůže. Myslím, ale, že jsem to popsal dostatečně a nějakou podobnou stránku vždycky najdete, na které to vyzkoušet.
michael24d
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karlos00x 25. 1. 2016 14:23

Mrkni na uptimerobot.com - by default ma 5 minut interval. Minutovy interval je za $5 mesicne.
Upgrade který má smysl: SSD. Zažijete svižný počítač.
karlos00x
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michael24d 29. 1. 2016 10:27

No tak díky všem - něco jsem vyzkoušel (třeba uptimerobot.com), ale stále to není ono. V tom apps script by to bylo ideální. Buď to tu nikdo neumí, nebo sem nezavítal, nebo si to nechává pro sebe :-) Myslím, že jestli to tu jde, můžete toto téma uzavřít, uzamknout, či smazat. David
michael24d
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powlcz 4. 2. 2016 10:59

Ale jistě, můžeme se dohodnout, 1500,- za každou započatou půlhodinu. Odhad pracnosti 2 - 4h. Záloha předem.
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Junior

Odeslat příspěvekod michael24d 8. 2. 2016 14:49

To jste si nějak přisadil :-)
Nejdříve se tu holedbáte částkou 1,5tis. Kč za hodinu a nyní už jen za 1/2 hod?
Práce 2-4hodiny? Záloha? Je vidět, že s tím moc nepracujete. Profíkovi stačí max. hodina / naštěstí jsem již narazil na lidičky, kteří tomu opravdu rozumí..
michael24d
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod powlcz 9. 2. 2016 15:57

To jsem si moc nepřisadil, profík nepůjde pod 5000,-/hod.

Ale jak jsem řekl, tohle by spíchnul i studentík.

Ale jsem rád že jste problém vyřešil, od toho tu přeci jsme. Řešit problémy obyčejných lidí. Přeji hodně úspěchů
Chronický Ujížděč na nevhodnostech
powlcz
Junior

Odeslat příspěvekod michael24d 10. 2. 2016 10:07

Až na to, že jsem si ty lidičky našel mimo tento portál / tady mi nikdo pmoci nedokázal..
michael24d
Kolemjdoucí

Předchozí stránka