skrytí aplikace

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod suk 1. 5. 2005 12:45

potřeboval bych skrejt aplikaci a to úplně a ještě bych chtěl odstranit form...takže bych nemusel nic skrejvat
používám komponentu TServerSocket(žádnou jinou) a chci aby aplikace nebyla nikde vidět...nejlíp kdyby neexistoval form ale componnta jo!Ten form nechci protože ta aplikace nemá 450KB ale asi 50...diky vsem!
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod waf 1. 5. 2005 21:26

Nelze proste odstranit z projektu unitu a definici formulare, a instanci TServerSocket vytvorit ve vlastni rezii nevizualne?
waf
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod suk 2. 5. 2005 05:24

waf píše:Nelze proste odstranit z projektu unitu a definici formulare, a instanci TServerSocket vytvorit ve vlastni rezii nevizualne?

No...to bych chtěl ale jak??? Já u tý komponenty potřebuju sledovat události - to je jedna z hlavních věcí! Poradí někdo jak na to???
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFiala 2. 5. 2005 06:29

Pokud chces sledovat udalosti, znamena to, ze musis zpracovavat zpravy.
Pokud nechces FORMS.PAS, musis si napsat smycku zpracovani zprav ve vlastni rezii. Podivej se do Forms.PAS na WinProc apod.
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 2. 5. 2005 18:58

jó je to pěkný ale trochu detailnějc by to nešlo sem začátečník(4 roky) a moc neumim...diky
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 3. 5. 2005 06:11

No tak už se mi podařilo vytvořit tu komponentu jen tak bez ňákýho formu ale ještě furt nedokážu udělat to odchytávání zpráv bude mi někdo muset poradit...diky
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pexxi 3. 5. 2005 08:50

Zaciatocnik - 4 roky??? Za 4 roky som uz Delphi ovladal na velmi slusnej urovni, asi malo programujes ;-) Co sa tyka tvojho problemu, co tak si nastudovat volanie CreateWindow a vytvarat okno tymto sposobom.
It's better to be wholly alone, than alone with ass-holes. ;-)
pexxi
Junior

Odeslat příspěvekod suk 7. 5. 2005 20:49

pexxi píše:Zaciatocnik - 4 roky??? Za 4 roky som uz Delphi ovladal na velmi slusnej urovni, asi malo programujes ;-) Co sa tyka tvojho problemu, co tak si nastudovat volanie CreateWindow a vytvarat okno tymto sposobom.

no v delhpi delam 2 roky 4 roky programuju

[quote="někdo na builderu";
Jen bych k tomu podotknul, ze procesy, ktere se kvalitne schovavaji falsovanim vysledku funkce Nt Query Sistem Information, lze odhalit napr. tak, ze buffer, ktery je funkci predan, je napred vyplnen nejakou signaturou, a ta je posleze overena, ze je az do konce a ze tam kus nechybi...
Kvalitni spy-cleaner nebo antivirus bude tuto techniku zrejme pouzivat...

A na schovani processu v jadru byste potreboval napsat vlastni driver, ale to v delphi nejde...[/quote]
Nevi nekdo jak tohle udelat????
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 7. 5. 2005 21:49

No uz je to davno co som sa hral s delphi, ale bezformularovu aplikaciu som ziskal jednoducho tak, ze som vytvoril novu beznu aplikaciu, odstranil som unitu, a kodil rovno v projektovom subore :)
Ale zda sa mi, ze aj tak ostala v taskbare lista (alebo nie? uz neviem, rozhodne to skus)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod WURMi 7. 5. 2005 22:33

sice deplhi nepoznam ale neda sa to urobit tak ze ShowInTaskbar=disable a poziciu formu das niekde na 10000x10000 ? Takto je to aspon vo VisualBasicu
WURMi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 9. 5. 2005 06:04

WURMi píše:sice deplhi nepoznam ale neda sa to urobit tak ze ShowInTaskbar=disable a poziciu formu das niekde na 10000x10000 ? Takto je to aspon vo VisualBasicu

Ve VB sem dělal a tohle sem v delphi skoušel-nešlo...jenže to už mě netrápí já tu aplikaci potřebuju skrejt tak aby ani v XP ve "správci úzloh" aby ani tam nebyla vidět...
suk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků