Kalkulačka v Delphi

C++, C#, Visual Basic, Delphi, Perl a ostatní

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Charlie77 5. 6. 2006 15:40

Ahojte, potreboval bych esli nekdo nema jednoduchou kalkulacku udelanou v delphi :-/ musim to mit do skoly... jde mi o znamku :cry: jedin ma slabina ve skole je prave v programovani :| neudelal by ste ji pro mne nekdo ?? :cry: :cry: :cry: diky vsem
Charlie77
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 5. 6. 2006 15:53

Hmm, delphi v tom se jeste nekde programuje?

No to je jedno. A takovej program, kterej po spusteni spusti calc.exe z windowsu by nestacil?
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Charlie77 5. 6. 2006 16:37

To asi ne :(
Charlie77
Junior

Odeslat příspěvekod Mývalice 5. 6. 2006 16:40

Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
VIP uživatelka

Odeslat příspěvekod JIV 5. 6. 2006 18:04

pozri na nete, minule som tam nieco nasiel aj so zdrojakom celkom slusne este vymakanejsie ako vedecky mod calc.exe - a tusim od slovaka
All living things must eat.
As I have said, all living things must eat.
Podpora X
JIV
Pokročilý

Odeslat příspěvekod JanFiala 5. 6. 2006 19:07

Kalkulacku udelas pomerne jednoduse, pokud navstivis http://www.torry.net a stahnes si nejaky matematicky parser.
Pak uz udelas jen formular s knofliky a jednim editem...
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert

Odeslat příspěvekod NiceOne 5. 6. 2006 19:20

Vim o serveru kde ji urcite najdes. http://www.google.com :)
Peugeot 308 SW 1.6 HDI
iPhone SE
NiceOne
Junior

Odeslat příspěvekod doctorx 5. 6. 2006 19:27

Charlie77 píše:Ahojte, potreboval bych esli nekdo nema jednoduchou kalkulacku udelanou v delphi :-/ musim to mit do skoly... jde mi o znamku :cry: jedin ma slabina ve skole je prave v programovani :| neudelal by ste ji pro mne nekdo ?? :cry: :cry: :cry: diky vsem

to jsi takovej diletant, ze nedokazes z hlavy naprogramovat kalkulacku?
doctorx
Junior

Odeslat příspěvekod Geeker 5. 6. 2006 20:51

Nargon píše:Hmm, delphi v tom se jeste nekde programuje?

No to je jedno. A takovej program, kterej po spusteni spusti calc.exe z windowsu by nestacil?

A to je jako chyba? Delphi je velice jednoduchy a da se v nem udelat prakticky cokoliv
Geeker
Junior

Odeslat příspěvekod Nargon 5. 6. 2006 21:01

Geeker píše:...
A to je jako chyba? Delphi je velice jednoduchy a da se v nem udelat prakticky cokoliv

No to i assembler :)

Spis jde o to, ze je to par let, co jsem naposledy slysel o pascalu nebo delphi. C (++, #) nebo Java pripadne i Visual Basic je celkem "castejsi" ale o delphi jsem par let neslysel ani prd, tak jsem predpokladal ze uz zkoncil na smetisti dejin (jako assembler).
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod Wikan 5. 6. 2006 21:12

Tak ty musis byt opravdu odbornik, kdyz si myslis ze assembler skoncil na smetisti dejin.
Wikan
Moderátor

Odeslat příspěvekod JanFiala 5. 6. 2006 21:34

Nargon píše:Spis jde o to, ze je to par let, co jsem naposledy slysel o pascalu nebo delphi. C (++, #) nebo Java pripadne i Visual Basic je celkem "castejsi" ale o delphi jsem par let neslysel ani prd, tak jsem predpokladal ze uz zkoncil na smetisti dejin (jako assembler).

Ja jsem neslysel o spouste veci uz nekolik let a nemyslim si, ze skoncily na smetisti dejin... :-P
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert