download portal

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod sioga 18. 1. 2008 15:26

nejak nemuzu najit a to ani v katalogu template
download portal - katalog software pro stahovani
jestli nekdo vi kde muzu najit tak mi sem napiste
nebo to muze napsat nejak firma ? jaka koliv ?
mohl by ty stranky napsat nekdo z vas ?
aby tam bylo hodnoceni softu,komentare,pocet stahnuti atd...
dik za rozumne pripominky a navrhy :)
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod kromec 18. 1. 2008 15:30

Zkus si to po sobe precist a znovu napsat....
Naposledy upravil kromec dne 18. 1. 2008 15:57, celkově upraveno 1
CPU Zilog Z80 A/3,5 MHz, RAM 48 KB, ROM 16KB, grafika 256x192 bodů v 15-ti barvách,magnetofon ;) :)
kromec
Pokročilý

Odeslat příspěvekod r.polasek 18. 1. 2008 15:31

Tvému "prasojazyku" je docela těžké rozumět. Co to příště napsat česky?

Jinak to tu sháníš někoho, kdo ti napíše web? Nejsi trochu mimo? Nebo jen já jsem mimo, protože tě nechápu?
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 18. 1. 2008 15:57

kromec: pisu v "Tvorba webových stránek a aplikací" takze nehledam stranky kde muzu stahovat software to prece dobre vim,ale chtel bych si udelat vlasti takovy portal nejlevnejsi zpusob
by byl koupit nejak uz hotovy navrh z nejakeho katalogu navrhu jako treba design.stranek.cz

r.polopasek: nemam rad agresivni jedince jako ty,mel bys se naucit byt trochu taktovnejsi a nehned nekoho urazet.....ses uplne mimo

predem dekuji vsem kteri umi nejak poradit a ne hned kritizovat a urazet
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymní 18. 1. 2008 17:06

Napsat se dá všechno, ale od od klientů, kteří požadavky specifikují podobným způsobem raději utíkám :lol:

Třeba by to příště chtělo přesně popsat, o co se snažíte. O portál - webovou stránku, ze které se dají stahovat programy? Takže něco se spoustou kategorií, do kterých je software zařazený? Hledáte vlastní "engine", nebo jen šablonu v css/html? Sháníte k tomu i vlastní server (pro velké objemy dat)? A uvědomujete si, že v případě velké zakázky a software na míru se buď jedná o několik stovek korun pro "uhrovitého středoškoláka" nebo několik desítek tisíc (a víc) pro profesionály, nebo naopak hodláte do vývoje investovat vlastní čas?
// Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům pro podpisy.
Anonymní
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 18. 1. 2008 17:20

Anonymní:
server a jine technicke otazky to uz je jiny problem
ja proste se chci zeptat jestli je nekde k sehnani sablona pro portal se stahovanim software abych to jen koupil
nebo to muze napsat nejak firma nebo web programator ktery se tim zabyva,zatim se chodil na mnoho ceskych download portalu
a nenasel sem kdo jim to vyrobil
obycejnou stranky s par linky na stahnuti umim udelat i ja
ale ja se zatim zajimam jak to je kdybych chtel takovy portal jako
stahuj.cz nebo sosej.cz
Naposledy upravil sioga dne 19. 1. 2008 03:36, celkově upraveno 1
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod Thomas123 18. 1. 2008 17:38

Opravdu píšeš praseckou češtinou. Nevím jestli jsi si kleštěmi vytahal horní řadu klávesnice - ; + ě š č ř ž ý á í é = ´ ˇ

Tvé věty nemají hlavu ani patu. Na začátek napíšeš nesmyslné věty, že z toho každý pochopí h*vno. Druhý příspěvek je o tom, jak kritizuješ někoho, kdo kritizuje tvoji praseckou češtinu. O třetím radši nemluvím.

A k tvému dotazu:
Upozornění: Pokud to nebude něco převratného (jakože asi ne), tak Ti tam lidé nebudou chodit.
// I vy můžete mít legální software, stačí používat Linux Ubuntu //
Thomas123
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 18. 1. 2008 17:42

Thomas123:jeste jeden zacatecnik ktery neumi poradit co se tyce tematu
pisu bez diaktriky jelikoz je to pro me komfortnejsi
a to ze sem tam vynecham pismeno...preklepy se stavaji kdyz pisu rychle
tohle neni soutez ceskeho pravopisu a kazdej si pise jak chce
prosim aby lamy kteri neumi poradit pro priste se tady nevyjadrovali
Naposledy upravil sioga dne 19. 1. 2008 03:35, celkově upraveno 1
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod Anonymní 18. 1. 2008 19:57

sioga píše:Thomas123:jeste jeden zacatecnik ktery neumi poradit co se tyce tematu
pisu bez diaktriky jelikoz je to pro me komfortneji
a to ze sem tam vynecham pismeno...preklepy se stavaji kdyz pisu rychle
tohle neni soutez ceskeho pravopisu a kazdej si pise jak chce
prosim aby lamy kteri neumi poradit pro priste se tady nevyjadrovali

Nevím, kdo je tady začátečník. Pořád jsem nepochopil, jestli toužíte po nějaké šabloně (trocha kódu v html, trocha v css) nebo po nějakém "redakčním systému", ve kterém bude možné soubory jednoduše přidávat, mazat, komentovat atd.
// Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům pro podpisy.
Anonymní
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 18. 1. 2008 20:06

Anonymní:ano co se tyce tohohle prostredi sem zacatecnik,proto tady pisu
redakcni system to zu je jiny problem ktery prozatim neresim
spocatku hledam sablonu ktera by se dala koupit kterych na internetu je dost napr. design.stranek.cz ale tam sem nejak nenasel
a kdyby takova sablona nebyla k sehnani tak spocatku musim zjistit jak bych mohl to zaridit jinak
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 18. 1. 2008 20:09

Thomas123 napsal
"A k tvému dotazu:
Upozornění: Pokud to nebude něco převratného (jakože asi ne), tak Ti tam lidé nebudou chodit."
navstevnsot zatim neresim
spocatku musim zjisti kdo muze takove stranky vytvorit
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod hicotech 18. 1. 2008 20:36

ktokolvek komu zaplatis ;)
a synu.. nebavime sa tu o kamienkoch.. takze take veci ako navstevnost, server, ine technicke veci by si mal riesit..

no ja mam taky pocit ze ty si dostal napad ze chces mat nejaky web a rychlo rychlo mi niekto poradte kde to stiahnem :-P pochybujem za mas niekolko desiatok tisic na portal takehoto charakteru
Posted by Hicotech
hicotech
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 18. 1. 2008 20:48

hicotech:mozna se ti to zda,protoze ja vubec nikam nespecham
nechystam se to delat behem tydne ci mesice proto spocatku zjistuju co a jak co se tyce vytvoreni portalu, kdyz se dozvim
jaka je situace tak pak budu resit nasledujici otazky
myslel sem sehnat nejakou sablonu proto ze to vychazi levnejic
od 100$ az 200$
jinak sem se snazil najit nejakou firmu ktera by specializovala na vytvoreni takovejch stranek prece nechci jen tak nejake prezentacni stranky male firmy ci eshop ktery se da poridit snadne
sioga
Junior

Odeslat příspěvekod hicotech 19. 1. 2008 09:36

100 az 200? :D :D :D
no vela stastia ;) a ako tak pozeram na tvoj web tak asi ho budes potrebovat naozaj vela :D
Posted by Hicotech
hicotech
Junior

Odeslat příspěvekod sioga 19. 1. 2008 11:16

muj web tady nema co delat a asi proto hledam jiny zpusob,kdyz neumis poradit tak sem prece nemusic nic psat
sioga
Junior

Další stránka