Internetová klubovna rady studentů

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod MilanFox 27. 12. 2009 19:52

Dobrý den, stal jsem se předsedou rady studentů na naší škole a nějak bych rád zavedl aspoň slušnej přístup k informacím. Chci zavést internetový portál, kde budou záznamy ze všech schůzí a budou tam moci studenti přidávat své návrhy. To vcelku není problém, ale chtěl bych udělat i jakousi část, kam budou míš přístup pouze zástupci tříd a kde se budou moct předem dozvědět o řešeném tématu, či o něm diskutovat atd. aby prostě nemuseli být tak často schůzky a oni se aspoň na to mohli připravit. Nemám moc času, tak bych rád nějaký redakční, či podobný systém. Mám zkušenosti akorát s Joomla. Předem mockrát děkuji za pomoc.
MilanFox
Junior

Odeslat příspěvekod Bari007 28. 12. 2009 10:45

Nevím, jak přesně by to mělo vypadat nebo jaké jsou konkrétní představy nebo požadavky, ale napadlo mě to řešit diskuzním fórem. Třeba právě ve spojení s Joomlou, kde by byly základní informace, novinky atd. a pak by bylo fórum, kde by se dalo diskutovat. na fóru samozřejmě není problém udělat skryté části, které budou přístupné jen některým uživatelům nebo uživatelským skupinám.
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Vebloud 28. 12. 2009 16:40

Je to vcšelku klasický komunitní web. Většinu věcí, které je potřeba na tomhle typu webů vyřeší fórum, kalendář a novinky.

Přičemž pro začátek to všechno pořeší fórum. Sice ne úplně šikovně, ale ze začátku stačí. To je moje vlastní zkušenost se dvěma obdobnými weby.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod DevAstor 2. 1. 2010 17:48

Na tento účel bude možná nejlepší nasadit Moodle, vyhoda bude, že v něm můžete řešit i čistě studijní záležitosti.

Nebo pak to fórum, takže phpBB.
Toto je můj osobní názor.

(\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
VIP uživatel