[PHP] Instalace na Windows 7 64bit

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod doktor.pj 22. 3. 2010 09:53

Snažím se rozchodit PHP na Windows 7 64bit ale stále se nedaří. Podařilo se to někomu? Díky za radu.
doktor.pj
Junior

Odeslat příspěvekod Vebloud 22. 3. 2010 15:26

Co znamená nedaří? Chybová hlášení, výpisy error logu? Používáš IIS nebo Apache?
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Ency 22. 3. 2010 21:17

Ano, bez problémů Apache + PHP 5.3 + Mysql
Budoucnost patří atomu.
Smrt Bursíkovi
Majkl má rád garáž, ale stydí se za to. :mrgreen:

Nenesu odpovědnost za následky, které mohou vzniknout či vzniknou aplikací mé rady! :D
Ency
Junior

Odeslat příspěvekod doktor.pj 23. 3. 2010 12:40

Vebloud píše:Co znamená nedaří? Chybová hlášení, výpisy error logu? Používáš IIS nebo Apache?

Používám IIS7. Nedaří znamená, že místo provedení příkazu ze na stránce zobrazí samotný příkaz.
doktor.pj
Junior

Odeslat příspěvekod Matysek 23. 3. 2010 22:53

Microsoft Web Platform Installer ... zdarma pro Windows a skvělý pro lenochy.
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Expert

Odeslat příspěvekod Vebloud 23. 3. 2010 23:35

A nebo ZendServer Comunity Edition. Taky dobrý pro lenochy(rozuměj ty co šetří čas).
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mcmichal 24. 3. 2010 22:35

WAMP... naprosto jednoduchý
 Macbook Pro Retina 13" mid-2014

Intel Core i5 4440 + Noctua U14S / ASUS B85M-E / 8 GB DDR3 / Corsair RM 650x / MSI GTX 970 GAMING / Intel 530 120 GB / FD Define R4 + 6× Noctua NF-P14s redux-900
mcmichal
Junior