jQuery a problém s IE7 a nižšími

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod babca 2. 6. 2010 20:31

jj, chtěl jsem ti radit bez těch 450, protože 450 je myslím šířka čistého obrázku a ty okraje se můžou oříznout, ale koukám že ne, i když vnější objekt přesahují. Takže ok, v rámci možností.

ještě nezapomeň, že nepoužíváš písmo, kteří mají na pc i ostatní, takže se hodí do CSS dopsat a,a:link,a:hover,a:active { font-face: něco, něco2, Arial; }, kdy se písma pokusí prohlížeč vykreslit v pořadí něco, pokud v systému není, tak něco2, a pokud taky není, zvolí Arial, který ma každý
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4daPeace 2. 6. 2010 20:44

Jezis, diky. Muzes jenom zase upresnit, kde presne to patri? A jenom doplnkovy dotaz: Proc kdyz kliknu na 'O mne', tak se ten vrsek (logo, email, telefon, odkazy na galerie) lehounce posune (rozsiri?). Tu stranku 'O mne' jsem vytvarel z defaultni, veskery kod by tam mel byt stejny, jen krome jquery je obycejny text.
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod babca 2. 6. 2010 21:01

protože ti vpravo přibyde posuvník stránky...

--
kam presne? to je celkem fuk, treba jako dalsi radek za #portfolio

a jako dalsi radek dej
html { overflow-y: scroll; }
to by melo vynutit zobrazeny posuvnik i kdyz neni potreba
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4daPeace 2. 6. 2010 21:23

OK, zkusim a s tim posuvnikem me to nenapadlo... Kdyz to tam nemam, tak jak to vypada pro nekoho, kdo nema to me pismo? To se vubec nezobrazi text? Nebo rozsypany caj? Na pocitaci u pritelkyne (ktera ta doplnkova pisma nema naistalovana) se to zobrazuje totozne jako u me...tak nevim. Kdyz budes potrebovat neco vyfotit, tak se ozvi ;)
4daPeace
Junior

Odeslat příspěvekod babca 2. 6. 2010 22:08

Už jsem to psal ve 21:31, zvolí se další v pořadí. V případě, který jsem uváděl, to bude třeba Arial. Teď když tam nemáš nastavené vůbec nic, na na systémech Windows se zvolí Times New Roman, na linuxu může něco jiného teď nevím, nechce se mi kvůli tomu restartovat pc.
Jinak díky za nabídku :)
babčův HTPC pro rok 2011: AMD Zacate, spotřeba 16W@46°C při idle, just Google it
babca
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NefroniK 3. 6. 2010 08:22

Pre IE by bolo dobre obalit #portfolio dalsim divom a tomu dat 100% sirku a text-align: center.
NefroniK
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků