Mysql dbs na web

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Easidor 27. 12. 2010 22:31

Dobrý den,
potřeboval bych poradit, vytvořil jsem si na lokalním počítači pomocí aplikace PHPMyAdmin (XAMPP) databázi. Nyní bych ji chtěl umístit na nějaký freehosting, jenomže jsem narazil na zásadní problém, všechny které jsem zkusil neumožňují vytvořit uživatelem dbs. Databáze se vygeneruje automaticky.
Potřeboval bych radu, jak databázi, kterou mám na lokálním PC umístím na web?
děkuji
Easidor
Junior

Odeslat příspěvekod some 27. 12. 2010 22:41

Vyexportujete všechny tabulky v ní do souboru a na webu je zase do databáze importujete.
some
Junior

Odeslat příspěvekod Easidor 28. 12. 2010 13:04

problém je ale v tom ze na lokalnim pc v phpmyadmin moznost import-export samozdrejme mam, ale na webhostingu takhle moznost chybi respektive import tam neni...
Easidor
Junior

Odeslat příspěvekod gandor 28. 12. 2010 14:30

Takmer kazdy webhosting ma nejaky tool na spravovanie (a teda aj naplnanie) databazy... A phpmyadmin ti vygeneruje priamo spustitelne prikazy (ktore vezme hadam kazdy databazovy tool)...

Ak by ale nahodou tvoj webhosting ziaden taky nastroj nemal, tak phpmyadmin je len zbierka php-ckovych kodov. Teda si ho mozes na hosting nakopirovat, importnut celu databazu a nasledne ho mozes zmazat...
gandor
Mírně pokročilý