Export stránky do PDF

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nofire 14. 5. 2015 08:25

Zdravím,
nemáte někdo návod jak vyexportovat stránku HTML do PDF ? Ale nemůžu použít nějaký on-line stránky na webu, protže to je na podnikovým intranetu. Nejlepší by bylo v ASP nebo Javascriptu.

Díky za pomoc
Ve víně je pravda... ale ve kterém ? Stále ho hledám.
nofire
Junior

Odeslat příspěvekod Ansam 14. 5. 2015 08:32

Pre Firefox je to tento doplnok:
Kód: Vybrat vše
https://addons.mozilla.org/sk/firefox/addon/save-as-pdf/

Ja to ale robím takto:
1. Načítam celú html stránku (alebo iba časť ktorá ma zaujíma) do pamäti počítača (CTRL+C)
2. Otvorím Word 2013 a vložím do nového dokumentu všetko čo mám v pamäti (CTRL+V)
3. Vo Worde 2013 zvolím "Uložiť ako" (F12) a z ponuky ktorá sa mi zobrazila vyberiem v roletke "Formát": PDF a uložím tento nový PDF súbor.
Ansam
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nargon 14. 5. 2015 08:44

Nebo celkem univerzální řešení je nainstalovat libovolnou PDF tiskárnu, já používám například tuto: http://www.bullzip.com/products/pdf/info.php
a pak jednoduše v prohlížeči zadat tisk, a vybrat tuto pdf tiskárnu a vytisknout tu stránku na ní. Pak se to uloží jako pdf soubor.
PDF tiskárna je univerzální, takto můžeš do pdf vytisknout cokoli.
Desktop: Ryzen 7 1800X (3.95GHz, 1.35V), Asus Crosshair VI Hero, 16GB DDR4 Ram (3200MHz), 128GB SSD + 3TB HDD, Nvidia GTX 1080
Notebook: Asus UL50VT 15.6" (SU7300@1.7GHz, 4GB ram, 500GB HDD, Intel GMA 4500MHD + nVidia G210M, dlouha vydrz cca 7+ hod)
Nargon
Moderátor

Odeslat příspěvekod nofire 14. 5. 2015 09:45

Díky, pdf tiskárnu znám a mám, ale já to potřebuju udělat na klik tlačítkem. A aby toho nebylo málo, chci uložit jen stránku, která se zobrazuje v iframe a ten výchozí soubor bude přiložen jako příloha mailu. Ono to ani nemusí být PDF, může to být třeba Word, ale to je stejný problém.

Díky
nofire
Junior

Odeslat příspěvekod gandor 15. 5. 2015 09:32

Jednoduche riesenie nepoznam a neviem ci budes stat o komplikovane riesenie, ktore pouziva niekolko toolov a trikov.
A pokial je dany IFrame smerovany na inu stranku, ako je tvoja stranka (porusuje cross origin), tak sa situacia este komplikuje...
gandor
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nofire 15. 5. 2015 09:42

Ono to vypadá opravdu komlikovaně. Já budu asi jednoduše vytvářet html soubor a ten budu posílat jako přílohu.

Díky
nofire
Junior

Odeslat příspěvekod oooooooooo 15. 5. 2015 10:15

scrapbook,oznac frame,export do pdf.
oooooooooo
Pokročilý