[Javascript] Dotaz na otevřené okno pomocí window.open.

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod nofire 26. 10. 2015 19:44

Ahoj, neumě byste prosím někdo poradit ?
Na stránce default.htm mám odkaz, který otevře okno detail.htm pomocí window.open. Já bych potřeboval po kliknutí na něco (nebo jakkoliv jinak) na stránce default.htm dozvědět se, že okno detail.htm je stále otevřený. Myslel jsem, že se můžu zeptat třeba na value nějakýho prvku na stránce detail.htm, ale nevím jak to adresovat. Jde to nějak vymyslet ?

Díky za pomoc.
Ve víně je pravda... ale ve kterém ? Stále ho hledám.
nofire
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikan 26. 10. 2015 20:01

Takhle:
Kód: Vybrat vše
var w = window.open(...)
w.closed
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nofire 26. 10. 2015 23:34

jasně - já to asi blbě napsal, takhle to okno zavřu. Já potřebuju vědět jestli je okno detail.htm otevřený a pokud ano tak ho otevřený nechám a provedu další akci. Ono je to v asp (ale to je pro JS jedno). Na stránce detail.asp načítám data z databáze do tabulky, na stránce default.asp vyberu ze seznamu, vložím to do tabulky dotazem INSERT INTO... a zavolám znova stránku detail.asp se jménem okna detail. Tím se stane, že okno se občerství.
Kód: Vybrat vše
<a href="#" onclick="window.open('detail.asp?idAkce=26','detail','toolbar=no,menubar=no,scrollbars=yes,width=980px,height=680px'); return false" > </a>

A můj problém je v tom, že nevím jak otestovat, že okno s názvem 'detail' je otevřený.

Díky
Ve víně je pravda... ale ve kterém ? Stále ho hledám.
nofire
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wikan 27. 10. 2015 00:18

Tak si znovu přečti moji odpověď.
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nofire 27. 10. 2015 10:14

dík
Ve víně je pravda... ale ve kterém ? Stále ho hledám.
nofire
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků