WPforms – některé maily z formuláře nedorazí

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod filmboxT 29. 9. 2020 19:23

dobrý den všem,
na svých wordpress stránkách používám wpform kontaktni formulář. Jak jsem ale zjistil, některé zprávy z něj nepřichází do mé forpsi emailové schránky. Pokud by nechodily žádné, chápal bych, že je problém v konfiguraci php mailu, ale je mi divné, že některé chodí a některé ne. Když tedy zrovna email přijde, jako odesílatel je v něm uvedena emailová adresa vložená uživatelem do příslušného pole formuláře(from). Řešením by zřejmě bylo nastavení SMTP ve wordpressu, ale pak by zase chodily jen z jedné mnou určené adresy, což není příliš praktické, jelikož doteď jsem mohl rovnou odpovědět mailem, takto bych musel adresu přepisovat z formuláře. Můžete mi, prosím, poradit? Zejména v tom, proč doteď chodila jen určitá část mailů, ačkoliv třeba oba, z nichž jeden došel a druhý ne, byly @seznam.cz? A priori nepředpokládám, že chyba musí být nutně na straně forpsi mailového klienta. Je to spíš technický dotaz směrem ke komunikaci mezi wordpressem -> forpsi.. jestli je možné, kdybych napsal do zmíněno wpforms formuláře do pole email např. tuto adresu, tedy admin@forpsi.com, tak mi z tohoto emailu přijde zpráva spolu s vyplněnými položkami z formulare do mé emailové schranky. Není možné, že forpsi například pokud nedojde k nějakému ověření takovéto maily proste nedoručí? Děkuji za odpověď.
filmboxT
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Wikan 29. 9. 2020 19:37

Adresu odesílatele dej tebou určenou a tu, kterou vyplní uživatel, dej jako Reply To.
Wikan
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků