Nejhezci weby?

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Baggio 7. 7. 2005 20:25

Baggio
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod cache 7. 7. 2005 20:25


velmi pekna zabavka, len keby sa to dalo ovladat s klavesnice :) pamatam si nejake mixman studio, ktore bolo o tomto istom, len nie ako flash ale ako soft a dalo sa tam take :)


//edit: ale su tam aj lepsie hudbicky, take pohodve regge.. mmmm :)
http://www.littlecountry.net/
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rotter 7. 7. 2005 21:00

:?:
Páni btw kto z Vás, čo ste sa tak kruto vrhli do JanFialu má nejaké vedomosti v použiteľnosti webu? Celoflashovské stránky sú síce pekné, ale takmer nepoužitelné a ich najfunkčnejšie využitie je asi práve to: "aha to je pekný web.", takže ich obsah môžete rovno spláchnuť v záchodovej mise, pretože si ho aj tak nikto neprezrie.
a inak, kopa tých flash webov čo to boli sú teda pekne hnusné, napríklad ten web o tunovaní áut bol úplne hrôzostrašný.
rotter
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Eross 7. 7. 2005 22:19

cache

vies beriem ohlad aj na druhych...v dnesnej dobe uz kazdy pouziva mysku,takze keby sme dali taku stranku co je cisto len na klavesnicu asi by zakladali thready ze im nejde stranka :-)
a po 2 by nevedeli ze co treba robit...v poslednom case uz len malokto sa vie zaobist bez mysky...
(neurazam nikoho len konstatujem)

PS:inak taku stranku som si este nevsimol (nepamatam) zeby bola,vies ze s myskou nespravis nic len s klavesnicou... :-)
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snakeee 9. 7. 2005 08:33

rotter píše::?:
Páni btw kto z Vás, čo ste sa tak kruto vrhli do JanFialu má nejaké vedomosti v použiteľnosti webu? Celoflashovské stránky sú síce pekné, ale takmer nepoužitelné a ich najfunkčnejšie využitie je asi práve to: "aha to je pekný web.", takže ich obsah môžete rovno spláchnuť v záchodovej mise, pretože si ho aj tak nikto neprezrie.
a inak, kopa tých flash webov čo to boli sú teda pekne hnusné, napríklad ten web o tunovaní áut bol úplne hrôzostrašný.a/quote]


souhlasím v plném rozsahu!
...ale tady v tomhle tématu jde asi jen o ty weby, u kterých si hlavně řekneš : "aha to je pekný web"...
Rozum má sve meze ||| ale omezenost je neomezená!

J. Žáček
snakeee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFiala 9. 7. 2005 15:49

OK, pochopil jsem, ze nejde o weby, ktere maji slouzit necim navstevnikum, ale o weby, kam se podivam, otevru hubu, reknu si tyyy voleee a jdu dal.
Udelat takovy web je docela snadne, staci k tomu v index.html neco takoveho:
Kód: Vybrat vše
<html>
<body background="ten_neuzasnejsi_obrazek.jpg">
</body>
</html>


Dekuji vsem, za to, ze mi vysvetlili, co znamena pojem "nejhezci web" :-P
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 9. 7. 2005 16:13

Musim ta opravit. Kedze ten web musi byt animovany, tak to nemoze byt .jpg, ale .gif :lol:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFiala 9. 7. 2005 16:19

cache píše:Musim ta opravit. Kedze ten web musi byt animovany, tak to nemoze byt .jpg, ale .gif :lol:


Kde bylo v napsane, ze ten web musi byt animovany ?
Kdyz jsem chtel "funkcni" web, dostal jsem vynadano, ze o funkcnost vubec nejde, ze musi byt jen pekny.
Takze ted nevim, na cem s tim "nejhezcim webem" jsem...
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snakeee 9. 7. 2005 16:47

JanFiala píše:OK, pochopil jsem, ze nejde o weby, ktere maji slouzit necim navstevnikum, ale o weby, kam se podivam, otevru hubu, reknu si tyyy voleee a jdu dal.
Udelat takovy web je docela snadne, staci k tomu v index.html neco takoveho:
Kód: Vybrat vše
<html>
<body background="ten_neuzasnejsi_obrazek.jpg">
</body>
</html>


Dekuji vsem, za to, ze mi vysvetlili, co znamena pojem "nejhezci web" :-P


yop :D ... takhle nějak to asi bude :D
Rozum má sve meze ||| ale omezenost je neomezená!

J. Žáček
snakeee
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 9. 7. 2005 16:54

JanFiala: no bolo vysvetlene, ze "nejhezci web" je samy flash, same obrazky, a tak nejako predpokladam, ze aj animacie :) Preto ten .gif ;)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gappa 9. 7. 2005 17:04

JanFiala: Jo jasně, ale tady se hodnotí jenom designová stránka, funkčnost je vedlejší. Auta taky obvykle obdivuju jenom jak je hezký, protože šance, že se v takovym bouráku svezu je asi taková, že mě zajede na přechodu ruská jaderná ponorka :mrgreen:
Gappa
Junior

Odeslat příspěvekod mivra 9. 7. 2005 21:10

http://silicon.xs4all.nl/ Nejlepsi na tom je ze to neni flash :shock:
mivra
Junior

Odeslat příspěvekod cache 9. 7. 2005 21:33

mivra píše:http://silicon.xs4all.nl/ Nejlepsi na tom je ze to neni flash :shock:

Tak toto ma moj respekt :shock:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JanFiala 9. 7. 2005 21:39

Gappa píše:JanFiala: Jo jasně, ale tady se hodnotí jenom designová stránka, funkčnost je vedlejší. Auta taky obvykle obdivuju jenom jak je hezký, protože šance, že se v takovym bouráku svezu je asi taková, že mě zajede na přechodu ruská jaderná ponorka :mrgreen:!/quote]


Bohuzel je tu trosku maly rozdil. To auto, i kdyz se v nem nesvezes je funkcni - jezdi.
Vy tu hodnotite weby, ktere se daji prirovnat k autu, ktere co se tyka karoserie je designersky skvost, ale autor zapomnel na kola, takze krome toho, ze se na ne kouknes je naprosto k nicemu.
Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 9. 7. 2005 21:42

A pozrite si teto dema: http://script.aculo.us/demos/
hlavne napriklad ten Shopping cart
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků