V čem děláte internetové stránky?

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Eross 5. 7. 2005 11:54

ten PS Pad je ozaj dobry....este taky tyzden a mozno nieco vytvorim :-)
Tempus Maxcars - Kurz bezpecnej jazdy - Skola smyku -absolvovane :)
Eross
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Seahawk 5. 7. 2005 12:41

HTML Kit, Nvu a vypadá to, že vyzkouším ten PSpad 8)
Seahawk
Junior

Odeslat příspěvekod strucky 5. 7. 2005 13:02

budto Golden HTML Editor nebo PSPad
strucky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod froggy 5. 7. 2005 13:31

PSPad, TopStyle Pro & Lite, Poznámkový blok
Je to malé, zelené a strašně nebezpečné. Co je to? Žabička s rootovskými právy.
froggy
Junior

Odeslat příspěvekod MaRmAR 6. 7. 2005 08:18

UltraEdit-32 v11.00a+
MaRmAR
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MultiTricker 6. 7. 2005 08:39

PSPad :-)
A ozkouším NVu.
MultiTricker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod snakeee 6. 7. 2005 12:02

PsPad a TopStyle Lite ... grafika- Photoshop CE ..
v tomhle všem vznikl http://www.stencek.com (+flash)
Naposledy upravil snakeee dne 9. 7. 2005 23:33, celkově upraveno 1
Rozum má sve meze ||| ale omezenost je neomezená!

J. Žáček
snakeee
Junior

Odeslat příspěvekod X-Tom 9. 7. 2005 19:07

PsPad :) , TopStyle lite :lol: , Poznámkový blok :? a AceHTML 5 Free. :P Grafika v GIMPu 2.2.8 :wink:
Co to vidí mé křehké oko?!
X-Tom
Junior

Odeslat příspěvekod Elven 16. 7. 2005 16:20

bohuzel je tomu stale tak ale pravdepodobne nejprofesionalnejsi nastroj na vyvoj webu je dle meho Microsoft Visual .NET studio, podpora snad vsech formatu pro tvorbu webu (krome PHP, coz je samozrejme) - rychle a prehledne CSS soubory, zvyraznovani syntaxe HTML..JavaScript..ASP,ASP.NET da se z neho pristupovat rovnou do SQL serveru - rovnou do tabulek, ktere souvisi s projektem... :-B

proste to nejlepsi

btw. Visual Studio podporuje i jiné formaty krome webovych - umi take VB.NET, C++, C# atd...

P.S. komu by se to zalibilo, tak upozornuji, ze neni zrovna zadarmo...
Elven
Junior

Odeslat příspěvekod Zorg 16. 7. 2005 16:37

Pokud nechcete dělat v ASP.NET, tak je VS kanón na vrabce. Prostě podle toho, co kdo chce dělat, ASP.NET VS, Java Eclipse, jenom na to PHP nic alespoň trochu srovnatelného není :-/
Zorg
Junior

Odeslat příspěvekod cache 16. 7. 2005 16:38

Elven: hlavne ze ty ho mas urcite uplne legalne :lol:
Ale vazne, vysvetli mi, preco odporucas nieco, co je primarne urcene na uplne iny druh vyvoja (to btw si nemyslel vazne, ze? ved to je primarne urcenie visual studia). Ved take uzasne veci ako "rychle a prehledne CSS soubory, zvyraznovani syntaxe HTML..JavaScript..ASP,ASP.NET" dokazu aj ine a free riesenia, co su na to urcene.. dokonca ti aj doplnaju prikazy ci tagy..
No a vlastne povez preco je "proste to nejlepsi"? Nedal si jediny dovod.. vsetko co si spominal je aj inde..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Elven 16. 7. 2005 18:39

mam ho legalne, sehnal jsem si brigadu ve firme, odkud ho mam po dobu prace vypujceny i na domaci PC, diky bohu

co se tyce tveho ohlasu, MS Visual Studio je I na jiné ale TAKY na webové stránky je to jeden z nejvetsich modulu programu a musim rict ze je to perfektni a je mozne, ze existuje neco, free ale kdyz mam tohle a pracuje se mi v tom nejprijemneji ze vseho, tak proc to nepouzivat...a vzhledem k tomu, ze jedu ASP, prechazim na ASP.NET se mi jevi Visual Studio jako nejlepsi...

Duvod proc Visual Studio? Pracuje se mi v nem dobre a to je duvod proc si urcity program vybrat...btw. pokud by nekdo chtel microsoft dava i orezane verze MS visual studia 2005, ktere jsou free (zatim jenom beta verze), popr. existuji take orezane verze za symbolickou cenu pro studenty vyvojare, ale musite studovat skolu s timto zamerenim...
Elven
Junior

Odeslat příspěvekod mbing 16. 7. 2005 20:14

Z M$ Notepadu jsem přešel na PSpad. Ale PSpad mi někdy zlobí, mizí mi texty, seká se atd. :-(
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zorg 16. 7. 2005 23:29

VS 2005 Express je free jenom v betaverzi, potom se plánuje cena $49 (viz: http://lab.msdn.microsoft.com/express/faq/default.aspx).
Zorg
Junior

Odeslat příspěvekod JanFiala 17. 7. 2005 12:49

Co můžeš udělat dnes, odlož na včerejšek
JanFiala
Expert

Předchozí stránkaDalší stránka