[PHP] Jak poslat SMS?

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Cameltosis 30. 11. 2005 07:50

um.Trip píše:Je to docela jednoduché. Stačí k tomu libovolný mobil s COM cablem a aplikace PSB-1.4.exe. Tu distribuuje T-mobile. Ta aplikace je ke stazeni na ofiko strankach(zdarma). Bezi v okne prohlizece. Skrz php potom staci predavat promeny a jede to.

Vidim tu ale i nekolik nevyhod:

Mobil se prez seriovej kabel nedobiji (alespon muj ne)
Kdyz se mobil vypne je potreba restartovat PC

doufam, ze jsem pomohl :) /quote]

VÍŠ CO ZNAMENÁ [PHP]??? to znamená to že to není žádna debilní aplikace která to posílá za prachy z tvýho telefonu. Nokia PC Suite mam taky.

Ale v tomhle případe. Eurotel je vyřešen, ale tam newim jak je to s těma znakama. stale plati 60 + reklama?

T-Mobile je out.
Oskar Rullez !!!
__Maďarský překlad slova WINDOWS__

Ámerikái Gateszkárus havária sistémusz neseremét (AGHSN - traduje se že takhle nadávají maďaři když se jim to kousne)
Cameltosis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Chupacabras 30. 11. 2005 08:18

Aha, takže ty ich chceš posielať zadarmo?...
Chupacabras
Pokročilý

Odeslat příspěvekod um.Trip 4. 1. 2006 21:33

Jo já vím co znamená [php], ale ty si asi neuvědomuješ jeho plné možnosti. Vidíš jenom pár skriptů na straně serveru a to je všechno. Předpokládám, že jsi nikdy nekonfiguroval php ručně, nedejbože třeba konfigurovat vlastního apache na nějakym Unix-like systému. Pomocí té utility od T-mobilu můžeš posunout interakci s uživatelem do úplně jiné roviny. Např. Autentizace uživatele, hlasování v nějaké důležité anketě(jenom 1 sms z jednoho mobilu), ...

No nic. Příště prosím nepoužívej slovo rulez je vhodné jenom pro vyvolání FlameWarů.
um.Trip
Junior

Odeslat příspěvekod Georgo10 5. 1. 2006 13:22

Cameltosis píše:Ale v tomhle případe. Eurotel je vyřešen, ale tam newim jak je to s těma znakama. stale plati 60 + reklama?l/quote]

Eurotel ořezává zprávu na 60 znaků, ale pak naštěstí už žádnou reklamu nenapíše. Ale je potřeba počítat s tím, že do SMSky se napíše také Předmět zprávy a emailová adresa odesílatele.
Georgo
Georgo10
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Cameltosis 5. 1. 2006 13:32

jojo tak reklama uz asi neni ale bejvala, neposilam uz pres sms branu ziuz jsem z toho nejak vyrostl a mam oskar mama tata zena kamosi kolegove maj oskar, jinak volam...takze

4um.Trip flamewar vyvolavas jenom ty. vubec jsi nepochopil co mel muj prispevek znamenat to je jedno. jojo jendou sem konfiguroval apache na suse a delal jsem to mesic. bylo to fajn. tak mi nerikej ze nevim co je php. vyznelo to tak ze chces posilav plne delce a zadarmo SMS do vsech siti. LOL
__Maďarský překlad slova WINDOWS__

Ámerikái Gateszkárus havária sistémusz neseremét (AGHSN - traduje se že takhle nadávají maďaři když se jim to kousne)
Cameltosis
Mírně pokročilý

Předchozí stránka