[PHP] Nastavení CVS checkout v Zend Studio 5

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod quickneo 30. 6. 2006 10:48

Zdravím,
vůbec si nevím rady jak správně nastavit Checkout v CVS v tomto programu. Jsou zde pole CVS root, Module name a Working directory, ale vůbec nevím co k čemu patří, zkoušel jsem snad všechny kombinace, ale nepodařilo se mi to rozeběhnout. Nemáte s tím někdo zkušenost? Děkuji moc :wink:

// mbing : Téma přesunuto ● z Programování do Tvorba webových stránek a aplikací.
quickneo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sislik 30. 6. 2006 11:15

znam akorat SVNko

mas tam spravnej server na kterym bezi CVS?
nemusi ten pracovni adresar existovat?
nemusis nekam zadat jmeno a heslo?
dival jsi se do napovedy? :)
Sislik
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Vebloud 30. 6. 2006 18:48

Já používám CVS jenom jako konzolovou aplikaci, která běží na serveru a je nezávislá na vývojovém prostředí.

Jak někdo správně podotknul, prvně musíš mít vytvřený projekt, aby jsi moh checkoutnout.
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Ex-moderátor

Odeslat příspěvekod quickneo 1. 7. 2006 10:20

Do nápovědy sem se koukal, ale není tam vysvětleno co k čemu patří. Projekt vytvořený mám, tak nevím :(
quickneo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vebloud 3. 7. 2006 08:35

A máš vytvořenej projekt v CVSku?

Možná ti pomůže tohle http://docs.linux.cz/programming/tools/cvs_manual.html
Žít a nechat žít, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, já ti nebudu nutit svůj, nemusím souhlasit s tvým, ale udělám vše, abys ho mohl svobodně vyjádřit.
Vebloud
Ex-moderátor