Po přesunu webu na novej server se nemužu dostat na stránku

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod jamaica 26. 8. 2006 13:29

Včera večer sem si nechal přesunou celej web na jinej server v rámci poskytovatele u kterého mám hosting.Po přesunu webu mi ještě včera ve 22 hodin vše fungovalo v pohodě.Dnes ráno už sem se ale na stránku nedostal.Bud mě to přesměruje na hlavní stránku poskytovatele hostingu(profitux.cz) a nebo mi to vypíše chybu - index of.
Když zkusím přes příkazový řádek zadat ping tak mi to vypíše IP adresu nového serveru,ale pokud zadám adresu do prohlížeče,stále mě to žene na starý server a jeho IP.
Nevíte někdo jak to udělat aby mě prohlížeče nehonili na starej server?(úpravou souboru hosts a nuceným přesměrováním sem ničeho nedosáhl,atále mě to honí na starou IP)
Zkoušel sem to v IE,FF a Opeře 9.1 a výsledek je tentýž.Je chyba u mě v PC - pokud ano tak kde - nebo je chyba u poskytovatele internetového připojení(ČT) a nebo na straně hostingu?
Jedná se o web - http://www.jptuning.net
jamaica

Odeslat příspěvekod infmtk 26. 8. 2006 13:34

Me to funguje. Zkus vymazat mezipamet DNS
ipconfig /flushdns
Přístroj, který je pod proudem, vypadá stejně jako ten, který není, jen je jiný na dotek.
infmtk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zorg 26. 8. 2006 13:39

Mě taky. Prohlížeče většinou mají nějakou vlastní DNS cache.
Zorg
Junior

Odeslat příspěvekod jamaica 26. 8. 2006 13:44

A to se vymaže kde v IE,FF a Opeře.Mužete mi poradit?
jamaica

Odeslat příspěvekod Zorg 26. 8. 2006 15:14

Měl by stačit restart.
Zorg
Junior

Odeslat příspěvekod jamaica 26. 8. 2006 17:34

Restart nestačil.Situace je pořád stejná.Je někde ještě ve win XP Pro něco kam by se mohli ukládat data o připojení na web a kde by byla určitá webová adresa vázána na určitou IP?
ping mi ukazuje správně IP novéhoserveru,ale soubor hosts ve win to prostě ignoruje a prohlížeče pořád směruje na starou IP a starej server.Nepomohlo ani zapsání nuceného směrování na určitou IP do hosts souboru.
jamaica

Odeslat příspěvekod Gigi 26. 8. 2006 17:42

Nastav si v pripojeni jine DNS servery. Jsem pripojen od CTc, ale DNS servery radeji pouzivam od Tiscali, prave kvuli stejnym problem, jake popisujes.

Tiscali DNS:
195.146.99.4
195.146.100.5
Gigi
Junior

Odeslat příspěvekod jamaica 26. 8. 2006 17:45

A to si nastavim kde?To mam zadat v tom hosts souboru?
jamaica

Odeslat příspěvekod Gigi 26. 8. 2006 17:49

Ovladaci Panely > Sitove pripojeni, zvolit pripojeni > vlastnosti > protocol site TCP/IP > pouzit nasledujici adresy DNS a vyplnit ta IP.

Pak uz jen restart prohlizece, popr. i PC
Gigi
Junior

Odeslat příspěvekod jamaica 26. 8. 2006 17:50

ok,díky.zkusim a dám vědět jak sem na tom.
jamaica

Odeslat příspěvekod jamaica 26. 8. 2006 18:31

Tak když jsem použil DNS tiscali tak mi nejede ani muj web ani některý ostatní stránky.Asi by to chtělo přímo DNS telecomu.
jamaica


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků