webová aplikace na upload a zachování souborů

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod don_saliery 21. 11. 2006 00:14

Zdravim
Potraboval bych nejakou webovou aplikaci, ktera by umela po prihlaseni do ni: nahravat soubory, vytvaret adresare, jednoduse rpohlizet obsah (napr pdf) a mazat obsah.
Zdravi DOn
don_saliery
Junior

Odeslat příspěvekod kuchi 21. 11. 2006 10:08

a hledas neco hotove nebo si to chces napsat sam a potrebujes akorat radu?
kuchi
Junior

Odeslat příspěvekod don_saliery 21. 11. 2006 10:16

radeji bych hotove
don_saliery
Junior

Odeslat příspěvekod zero0x 21. 11. 2006 15:22

staci dat do googlu php file manager
napr. toto: http://www.blueshoes.org/en/applications/filemanager/

pocuj, nevadilo by ti, keby som tvoju otazku skopiroval na jeden moj web, lebo robime taku zbierku najroznejsich problemov s pocitacmi a ich riesenia, a toto je celkom zaujimave. samozrejme ako riesenie tam postnem iba moje.
zero0x
Junior

Odeslat příspěvekod suk 21. 11. 2006 18:10

Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod don_saliery 22. 11. 2006 02:31

dekuji moc za odpovedi. Bohuzel jsem na googlu nasel vicemene jen ty placene. A jeste bych chtel, aby to splnovalo funkci - deleni uzivatelu do skupin. Aby se dali vytvorit jen nejake skupiny ktere by se mezi sebou nevideli, ale kazda by mela svoje soubory,
Zdravi d.s
don_saliery
Junior

Odeslat příspěvekod zero0x 22. 11. 2006 08:15

don_saliery píše:dekuji moc za odpovedi. Bohuzel jsem na googlu nasel vicemene jen ty placene. A jeste bych chtel, aby to splnovalo funkci - deleni uzivatelu do skupin. Aby se dali vytvorit jen nejake skupiny ktere by se mezi sebou nevideli, ale kazda by mela svoje soubory,
Zdravi d.s

ja som prave nasiel jeden free, ktory ma pristup iba do priecinka v ktorom je. potom by si mohol uzivatelom vytvorit priecinky a do kazdeho hodit taky jeden.. len myslim ze to nedokaze otvorit pdf :S

btw este lepsi string na hladanie je web file browser, tak ti hned najde stranku toho programu http://www.webfilebrowser.org/
zero0x
Junior

Odeslat příspěvekod don_saliery 22. 11. 2006 09:52

to je ono. dekuju mooc
don_saliery
Junior