[ALL]Aky Jazyk/Technologia

Webdesign, HTML, CSS, Flash, PHP, ASP, .NET, JavaScript. Kritika www stránek na Smetišti.

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Actus 9. 4. 2007 23:11

Zorg píše: Na druhé straně i potom zůstává Java hrozně ukecaný jazyk :-):/quote]

s takymto pristupom si manzelku nenajdes :P :D :-)

a teraz k teme - to ze je ukecana ma aj dost vyhod, len ich treba vediet vyuzit. A tusim som uz pisal ze ta ukecanost sa da vyriesit tak, ze nechas Javu rozpravat sa s IDE :D . Napriklad eclipse za mna napise denne viac kodu nez napisem ja ;) (napr. getter&setterii, konstruktori...) A celkovo sa to zlepsuje, java 5 uz priniesla par skrateni a java 7 by tiez toho mala dost priniest. ale to su detaili, podla mna to vobec nespomaluje vyvoj, java zase setri cas na inych miestach
Actus
Junior

Odeslat příspěvekod Zorg 10. 4. 2007 01:39

To jsem rád, ani o manželku ještě dlouhou dobu nestojím ;-)

Chtěl jsem napsat nějaký hrozně dlouhý off-topic, ale pak jsem si řekl, že nebudu plýtvat časem svým i případných čtenářů :-) Zkrátka nelíbí se mi "Vector v = new Vector();" (Java), ale mám rád "v = []" (Ruby) :-) Potom se mi nelíbí XML konfigurační soubory, které se z nějakýho nepochopitelnýho důvodu vecpou do každého Java frameworku, ale mám raději myšlenku "convention over configuration", kterou se přísně řídí třeba Ruby on Rails. Atd. atd. atd. :-)
Zorg
Junior

Předchozí stránka