UPC Chello (Slovensko) a pomale P2P ?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Naruto.Uzumaki 13. 2. 2008 14:07

Newmi píše:Nech ide cele chello do p... Shapuju jak svine, dc++ mi nejde vobec a uz hodne dlho a uz ma to kuevsky zacina ****. Nie som notoricky stahovac ale obcas si chcem nieco stiahnut, co sa da zohnat len na ceskych a slovenskych dc huboch. Seriem na to, ze chello ma take "uzasne" rychlosti, na browsovanie mi staci aj 1mbit/s!!! Tak nech mi daju ten ale aj za nizsiu cenu. *****

Nauc sa robit s pocitacom a spravne si ho nastav a nezvaluj svoju neschopnost na poskytovatela intrnetu.
Naruto.Uzumaki
Junior

Odeslat příspěvekod floko 13. 2. 2008 18:28

Naruto.Uzumaki píše:Nauc sa robit s pocitacom a spravne si ho nastav a nezvaluj svoju neschopnost na poskytovatela intrnetu.

jasne, vsetci okrem teba mame kazdy vecer zle "nastavene" kompy, len ty si The King
floko
Junior

Odeslat příspěvekod Newmi 13. 2. 2008 20:24

Naruto.Uzumaki Ty ....! Myslis, ze som lama alebo co? Ja strong a net pouzivam roky a viem co ako ma byt nastavene ale ked raz shapuju, tak s tym nic nespravis, jedine si prenajat VPN tunel. A sudiac podla tvojej reakcie si zrejme lama a neschopak ty.
core2duo4300/BIOSTAR Tforce P965PT/2x1024MB PC667 Kingston/Sapphire hD5750 Vapor-x 1GB/LG H12NR/Samsung Spinpoint F1 1TB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB/Router:GetNet GR-724W/case:EUROCASE/PSU: SS 400W
Mobil: Nokia N73 + HTC Hero
Newmi
Junior

Odeslat příspěvekod BigFoot007 13. 2. 2008 20:54

skor ma pdozrenie ze chellakom to zase niekde nevyslo a naruto je teenafer, ktoremu vsetko ide tak ako by normalne pred shapovanim malo ist
mobil:Xiaomi Mi5S
AR: Kia Ceed 1.4 Exclusive+Nissan Tiida 1.5 DCi(superKARA)+Fiesta 1.4TDCi
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod IImk 18. 2. 2008 21:30

hehe vidim ze timu chello nieje toto forum lahostajne)
IImk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zaxxon 19. 2. 2008 16:46

floko píše:
Naruto.Uzumaki píše:Nauc sa robit s pocitacom a spravne si ho nastav a nezvaluj svoju neschopnost na poskytovatela intrnetu.

jasne, vsetci okrem teba mame kazdy vecer zle "nastavene" kompy, len ty si The King

ja by som to upresnil - vecer zle , rano dobre a poobede priemerne :))
zaxxon
Junior

Odeslat příspěvekod Naruto.Uzumaki 19. 2. 2008 18:01

mne to ide stale rovnako rychlo, toto som meral teraz vecer, a to este so zapnutym icq, operou aj antivirakom a na dalsom pocitaci pripojenom na siet sa tiez prave v okamihu merania pozeralo youtube, mam chello platinum 10M/1M.
Obrázek
Naruto.Uzumaki
Junior

Odeslat příspěvekod zaxxon 19. 2. 2008 18:23

Naruto.Uzumaki píše:mne to ide stale rovnako rychlo, toto som meral teraz vecer, a to este so zapnutym icq, operou aj antivirakom a na dalsom pocitaci pripojenom na siet sa tiez prave v okamihu merania pozeralo youtube, mam chello platinum 10M/1M.
Obrázek

nejde tu o webove speedmetre alebo youtube ale o P2P siete, o tom sa toci aj cela tato diskusia
zaxxon
Junior

Odeslat příspěvekod Naruto.Uzumaki 19. 2. 2008 18:31

ja viem, ale ako mam odmerat rychlost stahovania torrentov, tu je presne vidiet cas ktory tam je z speedtest.net, ked poslem screeshot z utorrentu tak ma budu vsetci obvinovat ze som si posunul systemovy cas, a ajtak vecsina ludi sa tu stazuje ze nielen p2p siete su pomale ale ze cele chello je pomale.
Naruto.Uzumaki
Junior

Odeslat příspěvekod zaxxon 19. 2. 2008 18:37

torrent este ako tak ujde ale napr. DC++ je absolutne nepouzitelne takisto ako emule.
merat nieco na webovych speedmetroch tak ci tak vyznam nema.

Obrázek
zaxxon
Junior

Odeslat příspěvekod Newmi 20. 2. 2008 00:47

Naruto.Uzumaki píše:ja viem, ale ako mam odmerat rychlost stahovania torrentov, tu je presne vidiet cas ktory tam je z speedtest.net, ked poslem screeshot z utorrentu tak ma budu vsetci obvinovat ze som si posunul systemovy cas, a ajtak vecsina ludi sa tu stazuje ze nielen p2p siete su pomale ale ze cele chello je pomale.

No len pekne posli z mikrotorrentu, lebo mne to ide fest len rychlostou dial-up. Kur*y chellacke!

Inak UPC mi zacina silne pripominat slowanet. Ti tiez obmedzili net, odisiel som a keby som mal kam tak uz aj s upc idem prec, bohuzial jedinou alternativou tu je t-com :-(
core2duo4300/BIOSTAR Tforce P965PT/2x1024MB PC667 Kingston/Sapphire hD5750 Vapor-x 1GB/LG H12NR/Samsung Spinpoint F1 1TB + Seagate Barracuda 7200.12 1TB/Router:GetNet GR-724W/case:EUROCASE/PSU: SS 400W
Newmi
Junior

Odeslat příspěvekod perfecto 20. 2. 2008 19:21

T-COM aspon nic neshapuje. Rychlosti su pomalsie, ale zato realne. Je jedno, ci pouzivas P2P, alebo FTP. Ziadne odpajanie ani shapovanie. Vzdy plna rychlost na P2P a 200GB traffic mesacne :wink:
To je rozdiel medzi CHELO-m a T-COMom.
perfecto
Junior

Odeslat příspěvekod patospatos 25. 2. 2008 21:09

mne ide stahovanie cez utorren stale v pohode. Pri dobre seedovanych torrentoch nemam problem. Je pondelok vecer, 21.00, v podstate spicka a rychlost stahovania sa celkom da. Prave stahujem okolo 500 kB/s
patospatos
Junior

Odeslat příspěvekod Newmi 25. 2. 2008 21:32

no hod sem ten torrent (resp odkaz na neho) nech to vyskusam
Newmi
Junior

Odeslat příspěvekod patospatos 25. 2. 2008 22:30

http://www.mininova.org/tor/1193683

sorry, trochu neskor ale nebol som pri pc
patospatos
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka