UPC Chello (Slovensko) a pomale P2P ?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod DuFFi 11. 9. 2007 07:29

Takze, mne strong DC taha ako-tak, rychlost je celkom v pohode (ked je na druhej strane dobry zdroj tak to ide skoro na 100%). Problem vsak je, ze sa mi huby neustale odpajaju. Niektore po par sekundach od pripojenia, niektore vydrzia aspon 5 minut, ale odpajaju sa stale dokola. Nie som ziadny non-stop downloader, cez tyzden stiahnem max. 5,6GB. Mam chello easy (4096kbps) a som z BA Dubravky. Problem s hubmi mam asi posledny mesiac, pred tym isiel strong DC uplne v poriadku.....fakt nechapem co tymto UPC sleduje. Uz asi rok nemam ziadnu akciu a platim 1099,-Sk za chello easy. Uvazoval som, ze prejdem na chello platinum za 666,-Sk mesacne, ale teraz fakt neviem....... :evil:
DuFFi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolofon 11. 9. 2007 08:11

ak platis 1099 za chello easy, tak ta niekto ojebava :). a na chello platinum sa oplati prejst uz len preto, ze je to lacnejsie, kedze tam nie je viazanost...
Lolofon
Junior

Odeslat příspěvekod slojmo 11. 9. 2007 08:30

Niekto v tomto fore spominal, ze sa dnes (utorok, 11.9) k danej problematike vyjadri zastupca UPC, bol to bluf, alebo sa tak naozaj stane ? Lebo sa strasne tesim, co za voloviny narozprava ;)
slojmo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DuFFi 11. 9. 2007 08:36

ooops, omyl, mal som na mysli chello light za 1099,-Sk :D Myslite, ze sa oplati prejst na platinum? Orange v mojom dome zatial nie je a ani neplanuje byt a neviem o nicom lepsom za cca 700-800,-Sk v BA-Dubravke.

Btw. mne povedali na UPC linke, ze s chellom platinum je viazanost 24 mesiacov :shock:
DuFFi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod g.sus 11. 9. 2007 09:02

pri chello platinum je viazanost 24 mesiacov
- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Junior

Odeslat příspěvekod floko 11. 9. 2007 09:40

mam chello platinum, a vcera som mal port, ktory pouziva utorrent chvilu otvoreny, potom zatvoreny a nakoniec otvoreny. Je to mozne, ze niekto sa tam s tym hraje, alebo mozem mat nieco zle ja? Nic som pritom s PC nerobil, len som obcas skontroloval, ci je ten port otvoreny, lebo som mal problemy s torrentami.
floko
Junior

Odeslat příspěvekod Lolofon 11. 9. 2007 09:52

g.sus píše:pri chello platinum je viazanost 24 mesiacov

nie je.
Lolofon
Junior

Odeslat příspěvekod floko 11. 9. 2007 10:13

Lolofon píše:
g.sus píše:pri chello platinum je viazanost 24 mesiacov

nie je.

pre novych zakaznikov je chello platinum len spolu s telefonom a su viazani na 2 roky
pre existujucich zakaznikov je chello platinum bez telefonu, ale s aktivacnym poplatkom 666,- a asi bez viazanosti.

Takto som to pochopil ja
floko
Junior

Odeslat příspěvekod g.sus 11. 9. 2007 11:25

som novym zakaznikom a mam viazanost na 24 mesiacov
- you bleed just to know you're alive -
g.sus
Junior

Odeslat příspěvekod Lolofon 11. 9. 2007 11:42

hmm, tak si si mal kupit chello easy a potom upgradnut na platinum, mozno by si to bol stihol :). ale mali tam taky bordel, ze ma to vobec neprekvapuje...
Lolofon
Junior

Odeslat příspěvekod DuFFi 11. 9. 2007 11:50

Otazka ale je, ze ci po prechode z chella light na chello platinum nebude taky velky problem s odpajanim hubov na DCcku.....dost o tom pochybujem a neviem co mam robit.
DuFFi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod umbra 11. 9. 2007 12:02

To Chello zacina stat za trt... Naco mi je neviem aka virtualna deklarovana rychlost, ked osekavaju vsetko odkial sa da tahat. Uz aj rapidshare ide nejakych zufalych 30KB... na mail a skype mi staci radovo nizsi program...
umbra
Junior

Odeslat příspěvekod Lolofon 11. 9. 2007 13:03

DuFFi: odpajanie hubov som zaznamenal aj ja, ale uz davno som nic cez DC++ netahal, takze neviem ako dlho sa tak deje. zajimave je, ze sa odpajaju len niektore huby, ale zvacsa sa to po case rozbehne. ja momentalne nemam na vyber, ani ma to velmi netrapi (nie som patologicky sosac), ale ked dojde orange a chello ma naserie, tak zmenim providera a bude.
Lolofon
Junior

Odeslat příspěvekod DuFFi 11. 9. 2007 13:35

Takze, volal som do UPC, a chello platinum za 666,-Sk mesacne JE s viazanostou 24 mesiacov. Platinum bez viazanosti zevraj neexistuje a netreba k tomu objednavat ziadny telefon. Prechod z ineho chella na platinum stoji jednorazovo 666,-Sk.
Oproti terajsim 1099,- co platim za chello light sa to oplati, ale mam strach, ze sa uviazem a potom budem bezradne 2 roky nadavat, ze mi nejde poriadne DC, alebo iny P2P klient.....
Nie som notoricky stahovac, ale ked si nieco chcem stiahnut a stale ma to odpaja z hubov tak ma ide drbnut :evil: :evil:
DuFFi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lolofon 11. 9. 2007 14:36

ok, ja to mam bez viazanosti :)
Lolofon
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka