UPC Chello (Slovensko) a pomale P2P ?

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod forlorn 6. 8. 2008 11:20

Čaute všetci, ako tak pozerám problémy neustále pretrvávajú. Želám všetkým pevné nervy. Ja som z rovnakých dôvodov ukončil spoluprácu s UPC a už vyše roka mám kvalitný, neobmedzený prístup na net. Dnes by som ani sekundu neváhal a urobil by som to isté. Som rád, že som sa ich zbavil.
forlorn
Junior

Odeslat příspěvekod guard1 15. 9. 2008 19:45

Tak ja sa tiez pripajam chello platinium 10/1 trnava . Neviem či by to nebolo na výpoveď zmluvy.

Obrázek
guard1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Johno 15. 9. 2008 20:38

V Ziline je to rovnake -Chello Platinium
Obrázek
Johno
Junior

Odeslat příspěvekod phoenix 15. 9. 2008 21:38

mne sa to v BA teraz vecer trochu zlepsilo, ale aj tak je to dost ubohe pre chello large 20/2mbit:
Obrázek
phoenix
Junior

Odeslat příspěvekod lumpy2 26. 9. 2008 15:28

Chello large Dunajska StredaObrázek 8-D
lumpy2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod BigFoot007 26. 9. 2008 18:09

v dunajsakej strede asi nie je vela zakaznikov na jednej lajne napojenych:-)
mobil:Galaxy Note 9
AR: Kia Ceed JD 1.4 Exclusive
AV:Hisense 49CM3000
BigFoot007
Junior

Odeslat příspěvekod GOLDman5 2. 11. 2008 19:17

Problem s chellom a shapovanim P2P vyrieseny :-) Vypoved upc, teraz som si dal fibernet 30 Mb/ 2Mb a super , uz ho mam vyse 3 tyzdnov a ZIADNY VYPADOK zatial som nemal, aj rychlost ide cca 33Mb/2.2Mbit,torrenty , dc, a ine super.
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod a 11. 11. 2008 07:09

GOLDman5: na chello platinuum mam este rocnu zmluvu. neviem sa dockat orange. chello je v poslednom case vecer velmi pomale, p2p nejde prakticky vobec.
a
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod HessesiaN 15. 11. 2008 02:10

Chello blokuje p2p, tu je jasny dokaz http://gmage.gigacast.sk/images/registe ... bb08d2.jpg

sami si to mozete skontrolovat na http://broadband.mpi-sws.org/transparency/bttest.php
HessesiaN
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod GOLDman5 15. 11. 2008 03:37

a píše:GOLDman5: na chello platinuum mam este rocnu zmluvu. neviem sa dockat orange. chello je v poslednom case vecer velmi pomale, p2p nejde prakticky vobec.

no ved mozes vypoved zmluvu aj skorej .. a tusim platis niak 1000,- - 1500,- nie??
GOLDman5
Junior

Odeslat příspěvekod ninjo 18. 11. 2008 10:25

Potreboval by som nazory uzivatelov, ktory byvaju v Ruzinove-Bratislava.
Ci nemaju problemi vo vecernych hodinach s rychlostou internetu vseobecne (UPC Chello).
Nemam na mysli P2P. Keby mi sem napisali aku maju teoreticku rychlost a prakticku.
A ci im to velmi kolise.
THX
ninjo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wood_sk 18. 11. 2008 16:46

ninjo >> Som z Ruzinova a mam Chello Platinum. Naposledy som bol doma na nete v sobotu doobeda, potom som sa uz k PC nedostal.
A k tomu, co ta trapi (a nielen teba >:-( ). Rychlost (resp.pomalost) je neuveritelna. Pingy mi to davalo niekde nad 9000ms, vacsina stranok sa neotvorila a stranku upc.sk mi po 3min otvorilo bez obrazkov, ktore chcelo este tahat, ale na to som uz nemal nervy.
Treba poznamenat, ze takto otrasne mi to este neislo napriek tomu, ze uz par tyzdnov to je zalostne.

Suma-sumarum, v sobotu som si otvoril zmluvu a pozrel si, kedy mi konci viazanost. Nebudem platit za pripojenie, na ktore sa nemozem spolahnut.
Dnes doma skusim, ci to rozchodili...
wood_sk
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod umbra 18. 11. 2008 17:04

chello je tragedia, tak to mizerne mi snad nesiel ani modem dialup pred X rokmi...
umbra
Junior

Odeslat příspěvekod ninjo 18. 11. 2008 17:16

THX za snahu UPC je jedina moznost co sa tu da dost lacno zaviest.
Alebo viete o nejakej inej? Lebo Fibernet sa akurat na Sputnikovej 15 neda...
Este je tu jeden no ved uvidim.
Este som si UPC nedal zaviest ale toto ma nepotesilo... :-\
este raz THX
ninjo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lucas (novy) 18. 11. 2008 17:46

Som z ruzinova, mam Chello Large.
Cez vikend bol internet uplna tragedia, stranky sa nacitavali aj niekolko minut, niekedy bol celkovy vypadok.
Akurat dnes natahali fibernet kable az do domu, tak ked sa bude dat zmenim ISP.
E = mc2 +-3dB
lucas (novy)
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka