Rychlosti UPC/Karnevalu po zruseni FUP

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Ares952 31. 7. 2007 19:17

MobilStorm píše:LOL a stíháš se na to i dívat nebo to jen pálíš a házíš do šuplíku?o/quote]


no tak ja jsem ted stahoval do zasoby, samozrejme ze bych to jinak nestihal, mam vyzkouseno, ze stihnu koukat maximalne na 20GB/mesic :-)
Naděje je motorem duše
Ares952
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kouby 31. 7. 2007 19:24

Ale jo stíhám se nato koukat ale mám stím trochu problém časem ale jinak pohodě za ten den stáhnu 1film kvůli špatný rychlost bohužel jen 1024kb/s u nitexu to moc nedodžují 800kb/s za 500kč a už mi to vážně sprominutím sere ale vážně sere za tu cenu to je docela hodně málo tak přemýšlim o Karnevalu kdybi mě vážně daly na furt min rychlost 320KB/s a pod tu nebudu tak to budu spokojený protože budu stahovat filmi asitak 80GB za ten 1měs 350KB/s bude super to budu 7 nebi vážně. PS a co Litvínově to bude taky tak jak pýšete že bez problému stáhně te 100GB z rychlstí 350KB/s bez problému.
kouby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Oops! 31. 7. 2007 21:15

kouby píše:PS Oops! jak to máš dlouha a jak se stím spokojený a stahuješ každý den například filmy z rapidshare.com plno rychlostí například 340KB/sk/quote]
Tak jasně když to maj bez fupu a nijak omezené, tak sosám pořád plnou rychlostí ..... z rapidu těch 450kB/s. Ale u upc nemáš garantovanou linku. V průměru co občas mrknu na měření kolem 4500kb/s, mám mít 5120kb/s. Ale zatím neřeším, časem přejdu na easy, až mi skončí akce na light na 506 kaček měsíčně. Výpadky do doby než zrušily fup nebyly žádné, teď to občas padá hlavně ráno a přes noc....ale to přičítam spojení s karnevalem a do toho ještě zrušení fupu. Časem by se to mělo zlepšit, teda doufám :).
Oops!
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DonBraso 31. 7. 2007 22:09

mě to šlape jako předtim 8)
DonBraso
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kouby 1. 8. 2007 11:28

Tak jsem se dohodl z Nitexem že už odněl odstupuji a že přejdu na Karneval,budu prý mím garantovanou rychlsot 380KB/s od 8.00 do 23.10 tak jsem zvědaví jinak to prý neklesne pod 2800Kb/s
kouby
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Abox 2. 8. 2007 09:36

Muzete zkusit i tady: http://www.karnevalzone.cz/
Abox
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Milan Š. 8. 8. 2007 09:49

Jaké má UPC pingy do NIXu (nix.cz)? Dají se v pohodě hrát on-line hry typu FPS? Díky za info.

Mám momentálně Premium ADSL od Radiokomunikací, stále ještě s agregací 1:20 a tam jsou pingy do 20 ms bez významných výkyvů.

Milan Š.
amd ryzen 5 3600 3,6 ghz | gigabyte x470 aorus ultra gaming | 16 gb 3333 mhz | samsung ssd 970 evo plus 500 gb | patriot scorch m 500 gb | gigabyte geforce gtx 1660 ti 6 gb | fractal design define c | be quiet! pure power 11 500 w | logitech g402
Milan Š.
Junior

Odeslat příspěvekod neonn 9. 8. 2007 13:49

Jsem na tom stejne jako Milan. Taky CRa 3M 1:20 a prechazet na novy tarif se mi moc nechce. Jde mi hlavne o tu novou smlouvu na dalsi rok.
Na pingy kaslu... spis ta stabilita a rychlost (propady rychlosti). Nestve me, ze to nepojede slibenych 8M, ale jenom 6M... hlavne at to pod tech 6M nespadne. Nemusim se toho bat? :)
Before talking crap about someone, check the room... :)
SH*T HAPPENS! :)
neonn
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inetka 6. 9. 2007 19:37

mam zaplacenou rychlost u karnevalu 3Mb a co to prevzalo UPC tak mi rychlost nepřesáhne 1 mego....na klientsky servis se neda dovolat je to tak na hodinu...zacina me to stvat,protoze za tyhle prachy teda mego nechci...
inetka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Lukecz 8. 9. 2007 21:31

Po pádu karnevalu nastalo období temna, kolem sedmé osmé ping 200, takže můžu hrát až tak kolem půlnoci kdy děcka spí :shock: :-/

Říkal sem si že přejdu na UPC tarif a uvidím,jestli se to zlepší....jinak mají útrum, na web si neráčili přidat nová místa jejich sítě, na mejly nereagují, na KC se nejde dovolat, tož tak :)
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Boromir 8. 9. 2007 23:16

Mám Chello Light, žádné snížení rychlosti po zrušení FUP nepociťuji.
Jsou i jiné možnosti, Frodo. Různé cesty, kterými se vydat …
Boromir
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veres 8. 9. 2007 23:24

Před víc jak měsícem jsem si zařídil internet od UPC, jsem kousek od UPC centrály. Instalace domluvena mezi 9-11h, technici dorazili ve 13:30. Kabel jen tak pohodili, při dávání do lišt chybely 2m. Při další návštěvě museli prozlužovat. V objednávce jsem měl dvojnásobný upload, tzn. objednaná rychlost 8/2 Mb. Skutečná rychlost 6/1 Mb. Odezva na seznam 4-8ms, často skáče na 50ms i víc.

Po 3. návštěvě techniků, kteří nevěděli ani co to znamená DHCP jim konečně došlo, že problém nebude u mě. Hodiny a hodiny telefonátů na UPC mě stály mnoho peněz. Po měsíci a 4 dnech od reklamace a zároveň instalace byla rychlost konečně v únosných mezích (alespoň co se týče uploadu).

P2p sítě, konkrétně sítě Direct Connect - často jsou problémy s pády hubů, odesíláním zpráv na chatu (lagy třeba 4 minuty). Nezáleží na tom, jestli jsem na jednom hubu nebo na 20. Jestli stahuji a odesílám nebo jsem jen připojen. Dokonce nezáleží ani na tom, jesti má hub 10 nebo 10 000 lidí. Problémy jsou stejné.

Online hraní - nestabilní odezva, občas lagy a ztracené pakety.

Závěrem, opravdu doporučuji internet od UPC. Pokud se nudíte, máte o zábavu postaráno. Rádi ze sebe necháváte dělat hlupáky? Pak je to ten pravý poskytovatel pro vás.
veres
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomhavel001 9. 9. 2007 00:24

Pořádný internet stojí trošku jiné peníze, např. 1000 Kč za megabit, bez agregace a s garancí 4ms do nixu. Koukněte na clnet, casablanca, čdt apod.
tomhavel001
Junior

Odeslat příspěvekod steini 9. 9. 2007 01:28

Ahoj. Jsem soucasnym zamestnancem UPC a musim rict, ze mas pravdu. V soucasnosti provadim vymenu modemu a kazdy den si lide stezuji na rychlost pripojeni, nestabilitu, a dokoce ze jim karneval/UPC bez jejich svoleni meni tarify :!: :!: :!: napr. spousta lidi ma k internetu i kabelovou televizi a karneval obvolaval sve zakazniky a nabizel nove kanaly za priplatek 300KC a nekterym lidem je pridal aniz by dostal jejich svoleni:!: Dale ma karneval/UPC oravdu otresny system s peci o zakazniky, na infolinku se nedovolate a je jeste k tomu placena, takze nekdy volate i 25minut aby jste nakonec nevyresili vubec nic a stoji vas to mailant :!: Ja osobne mam karneval a zadne velke problemy jsem nemel, ale od ostatnich lidi slychavam opravdu moc spatnych zkusenosti.
steini
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fritzek 9. 9. 2007 03:09

S rychlosti internet i kabelovou televizi jsem velmi spokojen. Pig na seznam.cz do 25 ms. Rychlost neklesne pod 350kB/s(Easy za 550,-). Ale ta zakaznicka podpora je opravdu peklo. Jednou se nam vsak stalo, ze snizili rychlost a zaslali podivny mail, ze ktereho nebylo vubec patrne, cim jsme se vlastne provinili. Same obecne kecy(omezovani ostatnich zakazniku/spam/viry/....). Volal jsem na zakaznickou linku, kde si me asi hodinu prepojovaly totalne neschopne operatorky, ktere neumely vic, nez co se pravdepodobne docetly z nejake brozury. Snazily se nam vnutit nejaky UPC SmartGuard ale musel jsem jim zdlouhave vysvetlovat, ze ten na Linuxu proste nefunguje. Za celou hodinu mi nebyl nikdo schopen rict, cim jsem se provinil, ani poradit, jakym zpusobem predejit dalsim problemum. Kazdopadne jsem byl po veeelmi dlouhem hovoru prepojen na kompetentniho technika, ktery mi sdelil, ze z nasi IP adresy bylo rozesilano velke mnozstvi posty. Dohodl jsem se s nim tedy, at nam zakaze port 25 a zrychli internet na puvodni hodnoty. Rekl "jasne, v pohode" a hned bylo vsechno v poradku. Nevim sice, kde byl problem, ale vadi mi, ze jsem se musel hodinu vykecavat s neschopnymi lidmi a pak bylo vse vyreseno za pul minuty s kompetentnim technikem. Neni to plytvani lidskymi silami? Misto kazdych deseti operatorek nasadit jednoho technika s petinasobnym platem a budu spokojen.
fritzek
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků