ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod SiS31 18. 11. 2007 18:22

Chcel by som sa opýtať, že aká je vlastne veľkosť e-mailovej schránky ponúkanej Orangeom k tejto službe. Ďakujem za odpoveď.
SiS31
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Liu 18. 11. 2007 22:25

Priznám sa, že neviem. Viem, že sa dá za príplatok mať Gigamail, ale neviem koľko má tá základná schránka, pravdupovediac ani ju nevyužívam.
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Cybersquat 18. 11. 2007 23:07

U mna menili ONT uz 3 raz. A kedze som, poriadne prskal na nefunkcne sluzby, vydupal som si neplatenie na nic na 2 mesiace.
Cybersquat
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ogg vorbis 18. 11. 2007 23:23

Prosím vás toto je ten opticky kabel?
Obrázek
tahaju to 2 metre od barakov, ale niekde to už zakopali a zo zeme netrčí nič, takže ma zaujíma ako potom na to panelák napoja?
ogg vorbis
Junior

Odeslat příspěvekod vmm 19. 11. 2007 00:36

Ak je ten kabel vo vnutri "prazdny"- tak s naj. pravdepodobnostou je to opticky kabel :D ale vypada tak :D

\\AFAIK - Su dute ? Ale pravedepodobnost , ze su to opticke kable, polda obrazka je vysoka
Naposledy upravil vmm dne 19. 11. 2007 07:03, celkově upraveno 1
vmm
Junior

Odeslat příspěvekod ogg vorbis 19. 11. 2007 01:11

srandičky :lol:
vo vnútri su ešte asi 3-4 tenšie káble každý inej farby hrubé asi ako malíček, iba na jednom mieste som to videl vacsinou to mali zalepené.
ogg vorbis
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 19. 11. 2007 08:13

Optické káble neťahajú väčšinou tí robotníci, čo to kopú. Oni len natiahnu takéto trubky, do ktorých potom už firma, čo robí s optikou vťahuje vlákna. Takže s najvňčšou pravdepodobnosťou je to optika, ale spýtaj sa to priamo tých, čo to ťahajú, dozvieš sa pravdepodobne aj pre koho to robia.
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod perfecto 19. 11. 2007 11:55

Ked pojdes okolo a uvidis tam niekoho pracovat, tak sa spytaj, ze co je to. Ja to robim vzdy, ked idem okolo a nieco sa kope.
Zial u nas to ani raz nebola optika, len elektrina a pod. Ty budes mozno mat stastie :D
perfecto
Junior

Odeslat příspěvekod ogg vorbis 19. 11. 2007 13:30

Skusim ich tam odchytit a vyspovedat :D
Kopali to takí mladí chalani, ale ide im to od ruky, som otočil hlavu a už boli o 5 metrov dalej :lol:
Ked tak, dám vedieť.Ak to bude optika tak dam ešte fotky nech majú ostatný s čím porovnávať.
BTW:Fotky sú z mestskej časti vrakuna, dolné hony.
ogg vorbis
Junior

Odeslat příspěvekod Trovaricon 19. 11. 2007 14:24

Je to optika, v Presove mame takychto bubnov a rurok vo vykopanych "priekopach" po celom sidlisku po .... (proste vela)
MSI M655X: 15,4" + LG W2253TQ, AMD Turion MT-37, 2048 MB DDR, Fujitsu 5400ot. 100GB + Raidsonic ICY BOX 351UE-B-BL(Seagate Barracuda 7200.10 250GB), ATi Mobility Radeon X1600 256MB DDR3 (c/m: 450/450@500/670), WindowsXP 64bit SP2
Trovaricon
Junior

Odeslat příspěvekod ogg vorbis 19. 11. 2007 14:27

Tak že by predsa?Diki za info Trovaricon :wink:
ogg vorbis
Junior

Odeslat příspěvekod Dedomil 19. 11. 2007 17:38

plynári to niesu to je jasné :lol:
Dedomil
Junior

Odeslat příspěvekod fernetik 19. 11. 2007 18:28

lol..ze plynari :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
fernetik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod S_torm 19. 11. 2007 18:37

ani na prestuchovonie ucpaneho kanalizacneho odpadu to nevyzera :)
urcite to bude optika

Dnes mi zamrzol prvykrat D-link, jedine,co pomohlo bol uplny reset na zariadeni. Pripojeny bol jeden pocitac kablom, druhy cez wifi, na oboch testovane p2p siete,konkretne torrenty a v nastaveniach routeru som pridal filtraciu podla mac adresy a uz mu nepomohli ani vsetci svati to spracovat. Takze po resete som musel zase cely router uplne odznovu nastavit, vratane hesla. Nastastie pre podobne pripady sa daju ulozit nastavenia a potom len loadnut. Takze uz som mudrejsi
S_torm
Junior

Odeslat příspěvekod MaLoMe 20. 11. 2007 14:05

Fibernet mi budu instalovat za par dni a chcel by som vyuzit pripojenie cez wifi v panelakovom byte. Doporucte mi nejaku vhodnu PCI kartu do PC + antenu, ktora mi bude spolahlivo chodit aj cez 2-3 panely. Ma niekto skusenosti s USB WiFi klientmi? Bude to fungovat z dodavanym routerom? Vopred vdaka za nazory...
MaLoMe
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka