ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod juro ada 8. 1. 2009 20:18

No aspon mas moznost nahravat.V Ba to stale nejde a uz ma s tym fakt stvu.Rad by som vedel kedy konecne to chcu spustit aj v bratislave.
juro ada
Junior

Odeslat příspěvekod votrelec 9. 1. 2009 07:24

v blave to nejde asi preto, lebo v bratislave je hadam viac ako 90 percent pouzivatelov optiky. Preto to asi zatial testuju v realnej prevadzke na malom pocte ludi. Keby zacala nahravat bratislava mozno by uz serveri nestihali.
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 9. 1. 2009 07:56

Aj ja si myslím, že na tom niečo bude. Najskôr si to musia otestovať kým to spustia na ostro a ak sú s tým problémy, tak to nebudú spúšťať pre ostatné mestá, Bratislavu nevynímajúc.
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod globalist 9. 1. 2009 09:28

No najlepsie je ze za ten betatesting im uz platite (mimoblavaci). Kokso ze sa nehanbia pytat za to prachy v tomto stadiu...
globalist
Junior

Odeslat příspěvekod jafb 9. 1. 2009 20:06

Veď práve to, testovacia prevádzka a je spoplatnená, ak to takto pôjde ďalej, zruším to, a nahrávať budem na dvd rekordér.
jafb
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 10. 1. 2009 09:55

Iste,aj to sa dá,ale nahrávanie bolo vytvorené pre prípady, kedy človek nie je doma a nechce, aby mu ušiel nejaký program. Ale takto budeš musieť byť stále doma, aby si si to nahral, takže sa to trocha míňa úžitku..
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod globalist 10. 1. 2009 10:05

O com?

DVD rekordery maju funkciu ze si naprogramujes dopredu aky program a kedy chces nahravat, tu je jedine obmedzenie v tom ze DVD rekorder nerozlisi jednotlive programy zo STB a tak ak nebudes doma tak vies dopredu naprogramovat nahravanie iba jedneho fixneho kanalu.
globalist
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 10. 1. 2009 13:46

Áno, a presne na tom som narážal. Že kým pri orange nahrávaní si vyberiem rôzne programy, tak tu budem viazaný len na to, čo si nechám "pustené" na STB. To mi je jasné, že sa rekordér dá nastaviť, aby nahral v určitý čas... zase taký lolo nie som, že by mi toto uniklo :) ale aj tak je to nepraktické.

A k spusteniu nahrávania v iných mestách....tak ma napadlo, Orange pravdepodobne túto službu spustí spolu s očakávanými novinkami, ktoré ohlásili v decembri. Teda napríklad nový Livebox2, ktorý naradí súčasný STB. Bude pomocou neho možné sledovať TV aj v PC, či mobile a takisto nebude treba viac STB na sledovanie na viacerých TV. Tento Livebox2 zvládne pripojenie viacerých (tuším 3) TV a bude možné sledovanie rôznych kanálov v rovnakom čase na týchto prijímačoch. Kedy to spustia to neviem, ale predpokladám, že to už spustia naraz. V súvislosti s tým ma zase napadá otázka, načo teraz dávajú "nový" STB (ten čierny) keď už aj tak majú naplánovaný tento Livebox2... No uvidíme, nechajme sa prekvapiť.
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod matozippi 10. 1. 2009 17:32

mne je vcelku jedno co novy STB dokaze... ja chcem aby bol rychly :)
matozippi
Junior

Odeslat příspěvekod prophet 10. 1. 2009 19:17

No nechcem vam brat iluzie, ale livebox 2 je vo francuzskom orange uz od augusta.. ako obycajne made by sagem, videl som ho na vlastne oci. S IPTV nema nic spolocne - je to router ako kazdy iny, navyse podporuje draft n protokol..

http://www.maxiapple.com/2008/08/orange ... -mais.html

To nie je settopbox, ako tu niekto pise!
prophet
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 10. 1. 2009 19:20

To čo som napísal som písal na základe informácií čo boli na zive.sk a na základe reportáže, kedy redaktor PC Revue bol vo Francúzsku v Orange centrále.
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod prophet 10. 1. 2009 19:43

Redaktori popisu vselico... zial.

Inak to riesenie IPTV v PC uz vo francuzskom orange bezi cez ADSL2+ (usb klient je prave to male cudo s antenou na fotke).. nemal som velmi cas sa s tym hrat, ale zobrazovalo to v PC dost nekvalitne, evidentne to bol stream v podstatne nizsej kvalite ako to iste v settopboxe - cim elegantne vyriesili problem autorskych prav (kedze co je v PC, da sa zachytit/prelomit/cracknut)..
prophet
Junior

Odeslat příspěvekod luky133 11. 1. 2009 14:46

Ako to bude s novým set top boxom? Taký čo majú starý IAD 81HD majú nejaký nárok na výmenu za nový alebo až po skončení viazanosti? Nevie niekto či sa neplánuje aspon update FW aby aj tu šlo takzv. pauznutie?
luky133
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod prosoul 11. 1. 2009 19:37

V poslednej dobe mi TV dost zadrhava. Ma niekto podobnu skusenost?
Lokalita: Dubravka, BA
prosoul
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 11. 1. 2009 20:09

Mne tak 1-2 za 30 min, mozno aj menej. Ale nie je to nejake dramaticke.
Lokalita: PD.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka