ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tomcop 27. 2. 2009 13:00

No u mna je uz BUG to, ze to vlastne vobec nefunguje, sice tam pripojim, nieco sa nahrava, ale je to nepouzitelne. To, ze na displayi mam tv alebo usb by mi bolo jedno, keby ten timeshift fungoval. ;-)
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod tymian 27. 2. 2009 17:42

je to cele nedorobene ako som uz napisal, ale aspon sa snazia priniest nieco nove, lebo som si uz myslel ze zaspali na vavrinoch :-)
tymian
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 27. 2. 2009 21:15

Len keď spustia niečo, čo vôbec nejde, to nerobí takisto dobré meno. Asi venovali málo času skúšaniu, alebo je na to jeden postup, pri ktorom to ide (ale normálny človek na ten postup nepríde)...
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod votrelec 28. 2. 2009 10:09

ja som tam skusil strcit 2gb kluc, ale vypisalo pri formatovani "nastala chyba pri formatovani" :(
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior

Odeslat příspěvekod PaDoX 28. 2. 2009 11:13

To písalo aj mne, ale potom to už išlo.
Teraz mám na kľúči tieto súbory
Obrázek
Tiež by som chcel vedieť, ako ten obraz zastavím a potom pretočím naspäť na STB.
PaDoX
Junior

Odeslat příspěvekod tony2008 28. 2. 2009 20:29

No je to MPEG-2 Transport Streams format, najlepsie to prehrava asi VLC, ked si to premenujete na R3s3Rved_c1Rc.avi, ale aj tak to dost seka a hadze chyby v obraze a zvuku....

ale to pouzivat priamo v STB to sa mi nedari zistit...
tony2008
Junior

Odeslat příspěvekod pesa138 2. 3. 2009 11:01

Trnava: firmware 1.28.11...čo ste zistili za zmeny...?
Spustím NortonCommander, vidím vlevo disk C, vpravo disk C.
Naco mít dva disky C? Tak jsem jeden zformátoval....
pesa138
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 3. 3. 2009 11:39

Cafte. Mam taky problem. Nie som moc na HW, takze neviem, co to moze byt.
Vcera v noci som vypol router aj konvertor z elektrickej siete (obcas to robim, tak 1-2x za mesiac, ked v noci nerobim s netom) a dnes, ked som ho zapol, nabehol len router... Konvertor nie. Iba na nom blika "POWER" LED-ka. Nic ine. Ked som odchadzal, blikala uz asi pol hodinu. Nic ine nesvieti. Router sa tvari ze je v poriadku.
Vie niekto, co s tym moze byt?
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod votrelec 3. 3. 2009 12:32

skus ci nemas popovytiahnuty opticky patch kabel
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior

Odeslat příspěvekod tymian 3. 3. 2009 13:55

ja vypinam vsetko kazdu noc( konvertor, router, stb), a obcas sa stane ale len zriedka, ze sa nerozbehne konvertor, skus vypnut, pockaj chvilu a znova zapni este raz...
tymian
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 3. 3. 2009 16:20

Skusal som vypnut/zapnut/pockat ten isty vysledok... Blika LED-ka "POWER"
Ked dojdem domov, skusim pozriet ten patch kabel. Ale nezda sa mi to, ked blika "POWER" a nie "OPTICAL"
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 4. 3. 2009 10:09

Dpc, tak som prisiel domov konvertor furt blika. Skusil som vypnut/pockat(asi hodinu)/zapnut a nic. Skusil som vytiahnut vsetky kable, znova ich zapojit(ak sa nejaky uvlonil) nic. Skusil som reset konvertoru - NIC! Jedina reakcia je blikania pvej LED-ky s onzacenim "POWER." Fakt nikto nevie v com moze byt problem?!?!
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 4. 3. 2009 11:51

Tak sa uz na to vykasli,ked to nejde a chod s tym do Orange, ked nepomozu klasicke metody (vypnut/zapnut), skontrolovat kable, tak uz ti nepomoze nic. Zavolaj tam alebo tam skoc, takto nebudes mat net tyzden.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod lipovycaj 4. 3. 2009 16:59

Ak rychlo blika power ledka na ont g25e - ont sa bootuje. Teda presnejsie, nevie nabootovat.
lipovycaj
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 5. 3. 2009 12:38

Ledka blika nepravidelne... Raz rychlo, raz pomaly, akoby sa neustale restartoval. Akurat idem do Orangeu uvidime, ako to dopadne.
Xyw13
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka