ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod neoneo 30. 3. 2009 13:20

Už by konečne mohli spraviť to ladenie programov, nebaví ma pozerať na č.4 JOJ a ak chcem HD skákať na čísla 105_10XXXXXXXX, fakt je to až taký problém aby sme si programy mohli uložiť ako chceme ?
neoneo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kranky 30. 3. 2009 17:30

zdravim,

rozmyslam nad tym ze si zoberiem net a TV od Orangu, vie mi niekto poradit "povedat" ci uz funguje nahravane a archiv v BA ruzinov? Velmi by ma to potesilo :-)
A ako to je s kvalitou TV v lokalite Travniky, konkretne Salviova?
Su tu nejake problemy ci len to iste ako inde.
Mam TV Samsung HD ready, este jeden z tych prvych LE32R32B W, ma niekto nieco podobne alebo viete ci by mohli byt problemy s tymto TV.
Ktore STB sa dodavaju teraz pri montazi?

Dakujem za pomoc
kranky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod danny21 30. 3. 2009 17:30

V Prievidzi ta markiza nejde.Tu sa musi vzdy vsetko po.....
danny21
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod scareface 30. 3. 2009 17:49

Poobede išla Markíza HD na pozícii 555, keď som zapol STB okolo 4-tej, už to tam nebolo, máte to niekto?

"Sport 2 štartuje 1. apríla, oficiálne tiež pribudne do ponuky UPC Digital "
Dočkáme sa aj my, alebo zas hov**, hov**...? :oops:
AZBOX HD Premium, Wavefrontier Toroidal T 90, karta SKYLINK, 5xLNB 28E, 23.5E, 19.5E, 13E, 1W, Plazma Full HD 127 cm SAMSUNG PS50B550, fiber TV + FiberNet.
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod pesa138 30. 3. 2009 18:44

scareface píše:Poobede išla Markíza HD na pozícii 555, keď som zapol STB okolo 4-tej, už to tam nebolo, máte to niekto?

Potvrdujem aj v Trnave.

Podla ofic. Zákazníci digitálnej televízie FiberTV od Orangeu si budú môcť od 31. marca naladiť najsledovanejšiu slovenskú televíziu TV Markíza v HD kvalite (v rozlíšení 1080i).
Spustím NortonCommander, vidím vlevo disk C, vpravo disk C.
Naco mít dva disky C? Tak jsem jeden zformátoval....
pesa138
Junior

Odeslat příspěvekod JanoV 30. 3. 2009 19:04

scareface píše:Poobede išla Markíza HD na pozícii 555, keď som zapol STB okolo 4-tej, už to tam nebolo, máte to niekto?

"Sport 2 štartuje 1. apríla, oficiálne tiež pribudne do ponuky UPC Digital "
Dočkáme sa aj my, alebo zas hov**, hov**...? :oops:

Ani v Banskej Bystrici nie je ...
JanoV
Junior

Odeslat příspěvekod 1zdavu 30. 3. 2009 19:12

No v Novych Zamkoch o Markize HD ani chyru ani slychu. Som zvedavy kolko im potrva kym to "nahodia". Nevraviac o tom ze posledne 2-3 dni nastartovat STB je hotovy porod. Standartne vyskakuju hlasky typu "sluzba je nedostupna, ale kanaly mate k dispozicii atd". Akurat ze 5 minut musim tuto hlasku citat a cakat kym zmizne lebo STB nereaguje okrem vypnutia z 230V na nic. Za ten cas to aj analfabet snad precita pismenko po pismenku 2x.
1zdavu
Junior

Odeslat příspěvekod votrelec 30. 3. 2009 19:52

Vyzera, ze Markiza bude vysielat naozaj HD a nebude to obycajny upscaling:

http://www.tvtechnology.com/article/72774

edit:
este som nasiel tento markizacky dokument, kde specifikuju v akom video formate prijmaju reklamu. A pise sa tam, ze preferuju 1080i 16:9.
pisu tam aj:
* Materials in HD resolution with 16:9 format, Figure 2a will be possible to accept only after the launch of new Master Control Room – expected date is 1.3.2009.

http://static.markiza.sk/doc/techn_podm2009_en.doc
..:. jungle forever:.
votrelec
Junior

Odeslat příspěvekod globalist 30. 3. 2009 20:33

kranky píše:zdravim,

rozmyslam nad tym ze si zoberiem net a TV od Orangu, vie mi niekto poradit "povedat" ci uz funguje nahravane a archiv v BA ruzinov? Velmi by ma to potesilo :-)
A ako to je s kvalitou TV v lokalite Travniky, konkretne Salviova?
Su tu nejake problemy ci len to iste ako inde.
Mam TV Samsung HD ready, este jeden z tych prvych LE32R32B W, ma niekto nieco podobne alebo viete ci by mohli byt problemy s tymto TV.
Ktore STB sa dodavaju teraz pri montazi?

Dakujem za pomoc

Nahravanie ani archiv v ruzinove nefunguje. Ak to tu aj niekedy spojazdnia, netusim odkial sa o tom ako zakaznik dozviem. Necakam ze im budem stat aspon za zaslanie informacneho letaku...
globalist
Junior

Odeslat příspěvekod kranky 30. 3. 2009 20:59

a ako si spokojny s TV?
kranky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Xyw13 30. 3. 2009 23:17

PD, mate niekto problem v poslednej dobe s vypadkami netu?
Mne posledne asi 2-4dni nahodne vypadava net v rozmedzi 10sek-1minuta. A dost neprijemne. Konvertor sa tvari, ze ide normalne, takisto router. Ale net nejde. Skusal som to na vsetkych pocitacoch co mam doma, ci to nie je len nejaka zavada na jednom. Nie je. Proste nahodne vypadky cca kazdu hodinu.
Teraz ma tak napadlo, mozno sa konecne dostala moja staznost k niekomu, kto si precital aspon meno a teraz skusa, co vydrzim... :hmm:
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod globalist 31. 3. 2009 00:17

kranky píše:a ako si spokojny s TV?

Panecku precitaj si tychto 150 stran diskusie a pochopis o com je tato "sluzba".
globalist
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 31. 3. 2009 06:08

Xyw13:
No mne net ide, aspon pokial som doma a som na nom. Ale 2 dyzdne dozadu som mal aj ja problem s vypadkami netu,ale nie tak casto ako ty. Stale ma stvu tie odozvy. Uz ubehol tyzden od mojho mailu a nic. Budem to asi musiet vytlacit a zaniest do predajne, aby sa tym zacali zaoberat. Fakt ma uz dost stvu tymto ich partizanskym pristupom, ani bu, ani me. Nikde ziadna info o novinkach, co pripravuju, co robia. Katastrofa.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod scareface 31. 3. 2009 09:36

Markíza HD na pozícii 107, písmenká HD pod logom Markízy oproti včerajšku zmizli.
Som zvedavý čí budú aspoň niektoré programy Markízy (televízne noviny, možno reklamy...) v skutočnej HD kvalite, pokiaľ viem, techniku na to majú.

Neoficiálne: Orange zvýši rýchlosti a zníži ceny Fibernetu
Podľa neoficiálnych informácií plánuje Orange zmeny v ponuke služieb Orange Doma. Zatiaľ nemáme k dispozícii všetky podrobnosti, ale novinky sa dotknú Fibernetu, FiberTV aj Pevnej linky. Pri Fibernete by malo ísť o zdvojnásobenie rýchlosti uploadu pre všetky programy a zvýšenie rýchlostí downloadu pri programoch Fibernet Start a Klasik. Zároveň by mala byť znížená cena programov Fibernet Promo a Start. Nové ceny odhadujeme na 15 €, resp. 19 € pre vyšší z dvojice programov.
Služba FiberTV by mala dostať nové programové balíčky. Zmeny neobišli ani Pevnú linku. Môžeme sa tešiť na dva vylepšené balíky, ktoré budú obsahovať vyšší počet predplatených minút do pevných sietí v SR, resp. v EÚ, ako aj do mobilnej siete Orange.
Orange zatiaľ o celej kampani mlčí. Viac budeme vedieť zajtra dopoludnia, na kedy je plánované stretnutie s novinármi.

Znie to až príliš ružovo, dúfam, že zmena rýchlosti bude platiť aj pre starých zákazníkov. :D
Naposledy upravil scareface dne 31. 3. 2009 16:16, celkově upraveno 5
AZBOX HD Premium, Wavefrontier Toroidal T 90, karta SKYLINK, 5xLNB 28E, 23.5E, 19.5E, 13E, 1W, Plazma Full HD 127 cm SAMSUNG PS50B550, fiber TV + FiberNet.
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 31. 3. 2009 16:10

Pisem za "poriesenu" Prievidzu - Makrkiza HD nefunguje. Je v zozname, ale nejde...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka