ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod wuadko 4. 5. 2009 15:38

mne momentalne nefunguje telka...Bratislava Ruzinov - na 939 sa ospravedlnuju ze maju vypadok tychto mestach: proste tam vymenovali asi vsetky mesta kde su...
wuadko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod puqpiq 4. 5. 2009 15:50

klasika jak pred tyzdnom alebo kedy to vlastne bolo :)
puqpiq
Junior

Odeslat příspěvekod pesa138 4. 5. 2009 15:51

.... vážený zákazník, ospravedlnte....bla, bla,... a zase to nejde.!!!!!
Trnava, 16.00
Spustím NortonCommander, vidím vlevo disk C, vpravo disk C.
Naco mít dva disky C? Tak jsem jeden zformátoval....
pesa138
Junior

Odeslat příspěvekod wuadko 4. 5. 2009 15:58

u mna to uz ide...:) mna to len nastvalo lebo som prisiel domov z prace len kvoli hokeju a telka nic...
wuadko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod grecho 4. 5. 2009 16:15

BB už to ide ale prvá tretina v *****.....táto skvelá technológia je úžasne zraniteľná stači keď v BA raz zahrmí a pomaranč 4 hodiny rieši celoslovenský výpadok všetkých služieb........
grecho
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod halef 4. 5. 2009 22:43

pripajam sa aj ja, nielen ze hokej nic moc, ale este som ani 1. tretinu nevidel- Presov
halef
Junior

Odeslat příspěvekod zorro_astro 5. 5. 2009 08:33

budte radi, že sa Orange stará o vaše duševné zdravie a nemuseli ste pozerať hokej :lol:
zorro_astro
Junior

Odeslat příspěvekod wormboy 5. 5. 2009 18:45

krista zasa to padaaaa jak hrusky
Trnava
wormboy
Junior

Odeslat příspěvekod kraft1 7. 5. 2009 14:27

Nejak to s tym orange v BB ide dole vodou . Posledne 3 tyzdne same vypadky.Aj dnes najprv net a teraz tv.Asi pred dvoma tyzdnami som volal na tu ich 939 ,lebo mam problem z obidvomi stb /vypadky obrazu alebo zvuku/.niekedy ho ani nezapnem pomoze len odpojit na chvilu zo siete,tak mi povedali ze sa na to pozru a ozvu sa. No a ja do dnes cakam ako blby.Vsak som im zaviazany esta nieco vyse roka ,tak na mna mozu s..t. Ale raz to skonci !!!
kraft1
Junior

Odeslat příspěvekod rhett 8. 5. 2009 22:29

Pokial viem, tak sa robia upravy a pripravy siete.
Be Wise, Be fair
rhett
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 9. 5. 2009 08:10

a vies aj ake a na co? ked uz tolko vies...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 9. 5. 2009 18:36

Žeby sa konečne chystali spustiť TV archív na celom území? Tiež by som celkom rád vedel, ak sa chystajú nejaké zmeny, že čoho sa budú týkať.
Liu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tony2008 11. 5. 2009 09:53

Nebud naivny, este zo rok alebo 2 budu testovat nahravanie a archiv a slavnostne v roku 2012 uvedu. No v roku 2013 zacnu vyvoj vlastneho cislovania kanalov, v roku 2016 uvedu do testovania a slavnostne celoplosne zavedu v roku 2020. No potom zostava doriesit uz iba par drobnosti typu nezamrzanie STB, moznost vypnut ich drbnuty upscaling, odstranenie dlhych cakani pri prepinani kanalov, mozajke, program guide to maju naplanovane riesit v rokoch 2030 az 2050. Toto je tajne ziskany material o dramatockom vyvoji sluzieb ORANGE.

;-)
tony2008
Junior

Odeslat příspěvekod globalist 11. 5. 2009 09:57

LOL, klinec po hlavicke. Cele sa to nakopne rozkopavkami v Banskej Bystrici - rozumej "upravy a pripravy siete".
globalist
Junior

Odeslat příspěvekod rhett 11. 5. 2009 22:28

:) Budte radi, ze sa na tej optike vobec nieco robi :) bola by skoda, keby to cele zakapalo.
Be Wise, Be fair
rhett
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka