ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod scareface 2. 11. 2009 16:24

Treba hodiť na balkón parabolu, dokúpiť kartu Skylink a okrem Primy budeš mať na "furt" aj Primu Cool, Barrandov, Novu HD, Novu Cinemu, ČT1 HD, Z1, ČT 4 Šport, Public TV...
AZBOX HD Premium, Wavefrontier Toroidal T 90, karta SKYLINK, 5xLNB 28E, 23.5E, 19.5E, 13E, 1W, Plazma Full HD 127 cm SAMSUNG PS50B550, fiber TV + FiberNet.
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod roki 2. 11. 2009 21:35

Netreba ju náhodou zaregistrovať v ČR ?
roki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mitoo 2. 11. 2009 22:12

Mam otazocku.Mozno trochu vedla ale predsa sa pytam.Aky kluc sa da pouzit do USB portu pre timeshift?
A este jedna otazka ma napada....
Net mi ide celkom fajn ale problem mam so stahovanim ulozenych udajov na Rapidshare,Kamos mi tam z casu nacas ulozi balik fotiek a i ked to stahujem cez freerapid ci samotny prehliadac-firefox,tak stahovanie je akoby sekane.To znamena,ze na par sekund sa link tvari,ze nic nestajuhe a potom zas takych 5-10s stahuje.Kde moze byt problem?
mitoo
Junior

Odeslat příspěvekod acdc 2. 11. 2009 22:38

roki píše:Netreba ju náhodou zaregistrovať v ČR ?

Momentálne ti stačí nová biela Skylink karta zaregistrovaná na Slovensku a pôjde ti všetko, ale časom sa to môže zmeniť ;)
acdc
Junior

Odeslat příspěvekod Sefko 3. 11. 2009 00:57

Dnes bola na FiberTV pri Prime aj chvilu hlaska,ze 1.11.2009 bola vyradena z ponuky ale zrejme sa Marketing v OR rozhodol ponechat ju do konca roka 2009 a od januara definitivne zmizne Prima z FiberTV...
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod scareface 3. 11. 2009 11:25

V archíve FiberTV pribudli nové stanice: Markíza, Doma, Eurosport, STV3, M2, Spektrum, DOQ... Novinkou je, že programy sa dajú púšťať 7 dní dozadu, nie 3 ako to bolo doteraz. :tleskani Na novo pridaných programoch ide archív spustiť od dnes.

Zmeny sú aj v nahrávaní, zrušili limit 50 hodín, ale zaviedli 60 dňovú dobu uloženia nahrávok, potom bude nahrávka zmazaná... :hm

Som zvedavý ako dopadne toto: http://medialne.etrend.sk/radia-spravy/ ... u-rti.html
AZBOX HD Premium, Wavefrontier Toroidal T 90, karta SKYLINK, 5xLNB 28E, 23.5E, 19.5E, 13E, 1W, Plazma Full HD 127 cm SAMSUNG PS50B550, fiber TV + FiberNet.
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod shaggy 3. 11. 2009 18:14

mitoo píše:ked to stahujem cez freerapid ci samotny prehliadac-firefox,tak stahovanie je akoby sekane.To znamena,ze na par sekund sa link tvari,ze nic nestajuhe a potom zas takych 5-10s stahuje.

nie si sam, mam podobny problem, ale kde je chyba netusim, mozno v Rapidshari...
shaggy
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 3. 11. 2009 20:02

shaggy píše:
mitoo píše:ked to stahujem cez freerapid ci samotny prehliadac-firefox,tak stahovanie je akoby sekane.To znamena,ze na par sekund sa link tvari,ze nic nestajuhe a potom zas takych 5-10s stahuje.

nie si sam, mam podobny problem, ale kde je chyba netusim, mozno v Rapidshari...

no aj ja to mam,myslim si,ze to robi rapid.mam info,ze ked mas kupeny rapid,tak to ide normalne. mozno nejako "blokuju" rychle pripojenia.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod tymian 3. 11. 2009 20:12

FiberTV lokalita Ba- DUBRAVKA- po 2x stlaceni cerveneho nahravacieho tlacidla od stb mi vyskocila hlaska, kde mam moznost si aktivovat NAHRAVANIE- TV ARCHIV, tak som to aktivoval a bolo mi oznamene v dalsej hlaske, ze mi to aktivuju do 24 hodin....tak som zvedavy ci je to nejaky bug alebo to konecne spustili
zaujimave je, ze ked idem cez menu a stlacim napr. pridat nahravku, tak mi to oznami ze sluzba nie je dostupna v mojej lokalite
edit: po asi pol hodinke od aktivacie uz som mohol normalne nastavit nahravanie ked som stlacil to cervene tlacidlo, no nic sa nenahralo :-D
momentalne sa uz fibertv tvari akoby som nic neaktivoval, ked stlacim to nahravacie tlacidlo, tak uz nic sa nedeje, akurat ukaze nazov programu...
no haluz s tymto orangeom :-D
Naposledy upravil tymian dne 3. 11. 2009 21:45, celkově upraveno 2
tymian
Junior

Odeslat příspěvekod mitoo 3. 11. 2009 21:29

No je to zvlastne,lebo Skoro nikde inde mi to nerobi.Len na Rapide a tusim na share-rapid...Lebo ked to neslo poriadne tam,tak som poprosil kamosa aby to dal inde...Vysledok ten isty...Ale je to zaujimave,lebo u T-comu mi to nerobilo.Kamos co ma optiku od ticomu,tak jemu to ide ok.To znamena,ze neprerusovne.Tak kde moze byt problem.Nerozumiem tomu.Ak niekto skusal dalsie taketo zdielacie sluzby,nech da vediet,kde je este podobny problem.Lebo sa stava,ze naozaj nemam cas cakat,kym sa stiahne napriklad subor fotiek za 15-20 min.Pripomeniem,ze su to zvacsa profi fotky kde jedna ma aj 10 mega.A sem tam i reklamne hlasy a podobne.Takze nestahujem nic nelegalne.O to viac ma to vsetko stve.Lebo jedine , co ma napadlo je ,ze orange tieto pripojenia nejako blokuje
mitoo
Junior

Odeslat příspěvekod shaggy 3. 11. 2009 23:57

mitoo,
pouzivam storage.to (premium) -> ide stabilnych 1.9 MB/s (mam 20Mb pripojenie)
shaggy
Junior

Odeslat příspěvekod zorro_astro 4. 11. 2009 10:53

Možno je to aj chyba Firefoxu. Skušal som ťahať z RS cez Firefox a následne cez Flashget a Flashget bol niekoľkonásobne rýchlejší - využíval plnú kapacitu linky. Všetko som ťahal cez premium account.
zorro_astro
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 4. 11. 2009 10:54

mam rapidshare premium konto a nemam ziadne problemy, ziadne prerusovane stahovanie.
stahujem cez free download manager, mam fibernet classic (40mbps) a taha mi to cca 5,6mega... samozrejme kym sa dostane na max rychlost chvilu to trva (cca 10s)...
predtym som stahoval bud priamo cez firefox alebo cez rapget, vyhoda fdm je ze si subor rozdeli na viac casti a tie stahuje naraz, takze dokazem linku vydusit naplno :D
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod scareface 4. 11. 2009 13:41

Mne tiež nič neseká, ani na PC ani na notebooku (pripojený na net cez Wifi), sťahujem cez FreeRapid a mám premium účet na Rapide. Chybu hľadaj u seba, možno nestíha zapisovať na harddisk, alebo máš pomalší procesor.
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 4. 11. 2009 16:06

Podla mna to robi len tym, kt.tahaju free. Na 99%.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka