ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod JanoV 17. 5. 2010 19:30

Sefko píše:Vypadok HD kanalov na celom Slovensku,po neuspesnej migracii na novu platformu...aspon tolko som sa dozvedel na 939 po 25!!!minutovom cakani na linke...riesi sa a termin odstraneny neznamy....vcera Magio,dnes OR....

A to musia dem .. nti robiť práve cez MS v hokeji? Predpokladám, že to znova zopakujú keď budú MS vo futbale ....
JanoV
Junior

Odeslat příspěvekod Sefko 17. 5. 2010 19:37

No mohli to robit v noci ked je najmenej ludi pri TV a ne zrovna v Primetime,ked su vsetci doma a pozeraju TV...zrejme technici sa chcu v noci vyspat,tak to pustili uz teraz...ko**izmus v podani Orange pokracuje....
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod fosilia 17. 5. 2010 19:56

To tam vyberaju len debilov. Orange najskor rozoslu kupony pre piramidovu hru, potom rozhodia brutalne vsetky kanale, potom po prepnuti na HD najskor stroboskop na oci a teraz pre istotu vypadok a tukame 0000 aby sme opat nieco videli. Orange Fiber TV to je brutal co tam predvadzate. Odradit vsetkych od tejto sluzby. To si dajte na hlavnu budovu ako heslo pre vase sluzby.
fosilia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomcop 17. 5. 2010 20:01

...a som zvedavy, ci si zoberu priklad od t-com magia a poskytnu aj nam nejake kompenzacie...ale u orange asi zabudni...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod scareface 17. 5. 2010 20:35

Neplačte stále, pred nedávnom sa nám o niečom ako je IPTV ani nesnívalo...
AZBOX HD Premium, Wavefrontier Toroidal T 90, karta SKYLINK, 5xLNB 28E, 23.5E, 19.5E, 13E, 1W, Plazma Full HD 127 cm SAMSUNG PS50B550, fiber TV + FiberNet.
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod prihlaseny 17. 5. 2010 20:39

dajú 2 mesiace zdarma nahrávanie (tým ktorí ho ešte nemali), všetkým 2 mesiace komplet programovej TV ponuky a navyše 2 týždne príplatkových "prémiových" programov, t.j. zadarmo. K tomu doplnia teletext, volitelne orangeworld na pol obrazovky k vybranému bežiacemu programu, obraz v obraze 2/2 4/4 a zoraďovanie kanálov podľa želania klienta. Potom sa po 2 mesiacoch všetko vráti do starých koľají.
tomcop píše:...a som zvedavy, ci si zoberu priklad od t-com magia a poskytnu aj nam nejake kompenzacie...ale u orange asi zabudni...
My name is Josh .. and I am Funky (..?)
prihlaseny
Junior

Odeslat příspěvekod viator 17. 5. 2010 21:00

Nahrávanie na dva mesiace zadarmo? Ja by som si aj zaplatil, ale nechcú. Vraj živnostníci sú hajzli a sledovaním záznamov by porušovali autorské práva. Asi tak, že by som si záznam viackrát prehral, uložil do svojej mozgovne a potom to vo svojej kancelárii zákerne komerčne zneužil.
viator
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod scareface 17. 5. 2010 22:20

Tak ovládanie TV na novej platforme sa poriadne zrýchlilo, mozaika naskakuje takmer okamžite, listovanie vo favoritných kanáloch je bez dlhého načítavania, aj listovanie v guide sa o dosť zrýchlilo... Bez srandy, trvalo to roky, ale začína sa mi to páčiť... :tleskani
AZBOX HD Premium, Wavefrontier Toroidal T 90, karta SKYLINK, 5xLNB 28E, 23.5E, 19.5E, 13E, 1W, Plazma Full HD 127 cm SAMSUNG PS50B550, fiber TV + FiberNet.
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod pesa138 18. 5. 2010 01:20

Dokonca v info o programe sa zobrazuje celý názov dlhého programu, ktorý je akože pohyblivý....
Spustím NortonCommander, vidím vlevo disk C, vpravo disk C.
Naco mít dva disky C? Tak jsem jeden zformátoval....
pesa138
Junior

Odeslat příspěvekod sara77 18. 5. 2010 04:23

Orange jedna velka katastrofa, uz sa neviem dockat kedy s nimi zrusim vsetky zmluvy co mam. Takisto mi zablokovali vcera fiber tv s ich sprostym rodicovskym zamkom. Skusal som tam pin 0000, 1234 a pod ale nic nefunguje. Neviem kde som odlozil tu obalku orangu kde ma byt akoze ten pin kod. Neporadite ako to odblokovat? Asi mi neostane nic ine len bezat do orangu a nech si to riesa hajzlici orandzovy :((
sara77
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod DR.BUBU 18. 5. 2010 07:37

Včera som tiež myslel že ma porazí s tým rodičovským zámkom 2 hodiny som hľadal PIN. ORANGE nikdy viac nechcem ani vidiet ani keby mi dali zadarmo ten ich nepodarok
DR.BUBU
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod scareface 18. 5. 2010 07:39

sara77 píše:Orange jedna velka katastrofa, uz sa neviem dockat kedy s nimi zrusim vsetky zmluvy co mam. Takisto mi zablokovali vcera fiber tv s ich sprostym rodicovskym zamkom. Skusal som tam pin 0000, 1234 a pod ale nic nefunguje. Neviem kde som odlozil tu obalku orangu kde ma byt akoze ten pin kod. Neporadite ako to odblokovat? Asi mi neostane nic ine len bezat do orangu a nech si to riesa hajzlici orandzovy :((

Jako sorry, ale ty si zapatrošil obálku s pinom a v Orange sú hajzli? :-] Ľudia, niektorí už fakt strácate súdnosť...
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod mitoo 18. 5. 2010 08:13

scareface píše:
sara77 píše:Orange jedna velka katastrofa, uz sa neviem dockat kedy s nimi zrusim vsetky zmluvy co mam. Takisto mi zablokovali vcera fiber tv s ich sprostym rodicovskym zamkom. Skusal som tam pin 0000, 1234 a pod ale nic nefunguje. Neviem kde som odlozil tu obalku orangu kde ma byt akoze ten pin kod. Neporadite ako to odblokovat? Asi mi neostane nic ine len bezat do orangu a nech si to riesa hajzlici orandzovy :((

Jako sorry, ale ty si zapatrošil obálku s pinom a v Orange sú hajzli? :-] Ľudia, niektorí už fakt strácate súdnosť...

Pravda je ale taka,ze len orange ma doslova debilny pristup k sluzbe.A to je jedine cez pin.Nikde inde som sa s tym ja osobne nestretol.Pre boha,ved ked som na ich optike,tak kde inde by som ten ich shitacky box pripojil,ked nie u nich!!!Dalsou vecou je,ze fiber tv je sluzba s tolkymi muchami,ze to hadam ani nie je normalne.Nahravanie iba na serveroch-blbost,box-o tom sa radsej ani nevyjadrujem,pristup k zakaznikom-nula...mimochodom,platit za hot line linku je v dnesnej dobe ubohost...Dalej , ked som volal na linku,tak po mne chceli este ,aby som ohodnotil ich sluzby a pristup.No **** im na to!!!
Dalej byt nimi by som prehodnotil balickovanie.Ved to je jedna katastrofa!!!!
A je X dalsich veci,co by som u nioch zmenil.Aj ked necudo,ze je to v stave akom to je,ked sa generalny vyjadril,ze fibertv je u nich tretorada sluzba.Tak na kieho dasa potom do toho isli?
Dalej,ak mam od nich pevnu,cakal by som,ze ked som v ich sieti mam volanie na orange mobil za cenu,ktora by bola na urovni tak 6-10centov.Ved je to jedna firma nie?
Ako hovorim,mam pocit,ze tato firma serie od urciteho casu na vsetko.Hlavne na slova zakaznika.Lebo uz niekolko krat mali sancu a prilezitost tieto sluzby vylepsit k dokonalosti
mitoo
Junior

Odeslat příspěvekod tulino 18. 5. 2010 08:44

Mali ste niekto problem aj s Fibernetom?
Musel som restartovat aj router aj konventor aby isiel net
tulino
Junior

Odeslat příspěvekod tony2008 18. 5. 2010 08:51

Ja som mal vcera o Orange 2 zazitky.

Najprv v nedelu a v pondelok doobeda v dubravke vypadavala elektrika a aj ked telka po kratkom case fungovala, Inet nesiel lebo mi to nevedelo prodelit IP adresu musel som vzdy restartovat konvertor aj ruter. Pondelok doobeda som volal, aj to riesili, preplacli FW aj v konvertore a zda sa, ze to uz funguje. Potom sa znova ozvali, dokonca druhy operator, kedze mojmu povodnemu uz skoncila pracovna doba, odskusali sme to, proste takto si predstavujem riesenie problemov.
Nemam moc prijemnych slov na nich kvoli TV, ale taku ochotnu hot-line linku som inde este nezazil. A ak nechces platit, hned ako zdvihnu nadiktuj cislo a povedz nech ti zavolaju, nemaju s tym problem, z tej ich pevnej linky je to ale zadarmo.

Teraz telka. To zrychlenie je dech beruce, ked je clovek zvyknuty na tu pomalost, tak je sokovany, aj ked na druhej strane, takto to malo fungovat odzaciatku a nie nas tyrat doteraz.
Tak este vratit discovery, dovolit zmenu poradia kanalov a bude to mozno aj pouzitelne.
Niekto tu kritizuje nahravanie na ich server ale mne sa to paci, aj moznost zadat si nahravanie cez web.

Ten rodicovsky zamok sa da celkom pochopit, menili asi kompletne veci, to cislo som si nedavno dal poruke, kedze je treba aj na nastavovanie nahravania cez web. Za 2 roky som ho musel zadavat 3x co zase nepovazujem za problem a dovod na staznosti. A minimalne na autorizaciu pri zadavani nahravania cez web nieco potrebujes.

Aj ked momentalne kvoli discovery uvazujem o odchode, tak pokrok v TV je citit, mozno za 2 roky sa zase vratim....

tulino: mal som, pisem o tom, riesil som s hot-line linkou, od vcera 14:00 mi to uz funguje dobre.
tony2008
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka