ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod kuzuko 11. 8. 2010 19:06

Bezny kabel som nechcel pouzit preto, ze je hruby a tento je tenky a lahko sa skryje. V buducnosti, az by som si dal aj fiber TV by bolo potrebne tahat dalsi UTP kabel pre settopbox z konvertora. Teraz mam konvertor blizko tej zastrcky kde je ukoncena optika v byte. A chcem pouzit len namiesto toho 1m opt. prepojovacieho kabla dlksi 10m do dalsej izby a konvertor bude tam spolu s routrom. Aby to bolo vsetko pokope. Chcem to viest popri stene v podlahe cez stenu. Spajat nebude potrebne nic uz to ma koncovky, nechcem sa napajat priamo na vlakno zo stupacky :). Obrázek
EDIT: Nasiel som tech. parametre toho konvertora, podla toho si myslim, ze mam pouzit SC-SC FIBER OPTIC CABLE SINGLEMODE SIMPLEX APC 10M spravne?


GPON rozhranie: SC/APC angled optický konektor
Ethernet rozhranie: 4 x RJ-45 konektor
Analógové rozhranie: 2 x RJ 11 konektor
kuzuko
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod avfi 20. 8. 2010 11:50

Nezmizli tu nejake prispevky?? V stredu 18.8. som sem pisal, ze mi zaciatkom septembra konci viazanost na Fibernete a ci sa tu nenajde niekto, komu uz viazanost skoncila a co mu potom Orange ponukol... A nic, prispevok nikde! Takisto tu boli prispevky o vypadku v Ziline niekedy zaciatkom tohto tyzdna, tiez su prec. Co sa tu deje?

Opakujem teda svoju otazku - koniec viazanosti, co dalej?
avfi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bari007 20. 8. 2010 11:58

Nezmizli. Jen sis asi ještě nevšiml, že 26. května 2010 se oddělilo české a slovenské fórum - viewtopic.php?f=911&t=1111731
Bari007
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod avfi 20. 8. 2010 14:43

bari dakujem za odpoved, svoju otazku som nasiel na SK fore. Nejak mi ale hlava neberie, co potom robi na CZ fore tema Orange Optika...
Navrhoval by som tuto temu zamknut a presmerovat ludi na SK forum na adrese http://forum.zive.sk/viewtopic.php?f=92 ... start=3945 :oboze
avfi
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků