ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Sefko 13. 8. 2009 17:49

scarface:Vypadok,problem u dodavatela...riesi sa..aspon podla 939...
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod mitoo 15. 8. 2009 18:37

Takze urobil som presne to,co ste mi doporucili....Napojil som napriamo lan kabel do pc...Vysledok je ten isty ako pred tym,ked bol moj NB zapojeny na internet pomocou WIFI...Teraz radte,ako dalej.Ci kontaktovat zakaznicku linku...

Obrázek

Toto bolo jedno z tych lepsich merani...
Len mi stale nejde do hlavy,ako je to mozne,ze po nainstalovani islo vsetko ok...Teda nad 10 mega...
mitoo
Junior

Odeslat příspěvekod scareface 15. 8. 2009 21:04

Čo chceš ešte poradiť?
Ja na tvojom mieste by som volal už dávno...
Alebo skús zapojiť nejaký iný počítač, aby si zistil či je chyba v tvojom PC, alebo v pripojení. Ja mám doma 3, na 2 išlo všetko super, tretí blbol, po naštartovaní išiel 20-30 minút, potom prestal ísť net. Nie úplne, iba niektoré stránky, napr. flickr.
Preinštaloval som Windows a všetko šľape ako hodinky. 8-)
AZBOX HD Premium, Wavefrontier Toroidal T 90, karta SKYLINK, 5xLNB 28E, 23.5E, 19.5E, 13E, 1W, Plazma Full HD 127 cm SAMSUNG PS50B550, fiber TV + FiberNet.
scareface
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zaky123 16. 8. 2009 15:51

Chcem sa spytat jednu otazku ohladom FiberTV. Mam LCD televizor Samsung pripojeny cez HDMI. Pri programoch, ktore su vysielane 4:3 sa neda prestavit obraz na celu obrazovku (16:9). Na okrajoch su iba cierne pasy a obraz je ako na klas.televizore. Ked chcem prestavit format na 16:9, televizor hlasi, ze v rezime HDMI sa neda menit pomer stra. Chem sa spytat ci to je pripad len pri Samsungoch alebo aj inych znackach. Tiez by ma zaujimalo, ci sa nejako neda Set-Top-Box prestavit tak, aby vysielal stale vo formate 16:9. Diky za odpoved.
zaky123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kraft1 18. 8. 2009 12:47

Nie ,nie je to len pripad Samsungov. Ja som mal Sony a teraz Sharp a pri oboch sa neda prestavit format v rezime hdmi.
Na dialkovom k stb je tlacitko na roztiahnutie obrazu .len teraz ho nemam pred sebou tak neviem ako sa vola , ale je na pravej strane niekde v spodnej casti /asi v prvej tretine od spodu/.Tak pohladaj .
kraft1
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 18. 8. 2009 13:12

Je to "logicky" :lol: tlacidlo "TEXT".
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod tony2008 18. 8. 2009 19:05

Vie niekto kde vsade to zazracne nahravanie uz funguje ?
vsade sa tym chvalia, ale mne stale pise, ze v mojej lokalite(BA-Dubravka) je nedostupne..
testovacia prevadzka 8 mesiacov je uz celkom dost, ked vydrzia do aprila, tak celu telku budem moct v klude zrusit, ako krok vedla...
tony2008
Junior

Odeslat příspěvekod revenant76 19. 8. 2009 09:49

Blokovanie nelegálnych stránok - kto bude na Slovensku prvy

no samozrejme nas Orange

http://www.zive.sk/Spravy/Blokovanie-nelegalnych-stranok-Pride-aj-k-nam/sc-30-a-283925/default.aspx

operátor bude využívať istý medzinárodný blacklist, k dispozícii by mala byť aj linka na nahlasovanie škodlivého či nelegálneho obsahu. Bližšie informácie však budú dostupné neskôr pri spustení samotného filtrovania.
revenant76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tomcop 19. 8. 2009 10:09

No tak to aby sme cakali zase problemy...Vsak nemaju ani poriadne zvladnute prihlasovanie klientov do siete po vypadku elektriny a uz sa chytaju na filtrovanie obsahu, no boze chran...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod revenant76 19. 8. 2009 21:30

dnes vypadok fibernetu 17:50 - 22:10 !!

lokalita: Zilina
na hotline mali o tom info aj na tom zaznamniku, takze to bola zrejme masovka.

Obrázek
revenant76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter85 19. 8. 2009 21:32

Ja neviem, ale pokiaľ je to už optika, tak by to už nemalo nikdy vypadávať. Ako je možné, že na Slovensku sa to deje? Ináč dnes v PO nevypadol.
Peter85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomcop 20. 8. 2009 06:04

Aj v PD vsetko islo. No optika je optika, ale ked to niekto spravi tak, ako to maju, tak to vypadavat asi bude. Ani metalika nevypadava, mal som DSL x rokov a tolko vypadkov, co mam teraz by som tam asi nemal ani za 30 rokov. Cize ide o to,ako to kto spravi.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 20. 8. 2009 16:38

http://www.zive.sk/Bleskovky/Orange-Fib ... fault.aspx

Myslite, ze u nich niekto vydrzi 8 rokov..? Pri sucasnom stave veci?
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod Liu 20. 8. 2009 16:51

"Super" je to, že síce hlasové služby mám od nich už vyše 8 rokov, ale internet mám na svoje meno a mobil na mamu, takže mám smolu :( žiadnej zľavy sa nedočkám...
Liu
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zaxxon 20. 8. 2009 16:59

aj tak to je iba pre novych zakaznikov
zaxxon
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků