ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod tomcop 3. 7. 2009 18:04

Maxxoo, skus si zmenit dns na routeri ako to tu niekde popisovali, moze to byt problem s dns...
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
Mobile : Nokia N9, 64GB, White
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Maxxoo 3. 7. 2009 21:23

Diky moc idem to vyskusat....
Maxxoo
Junior

Odeslat příspěvekod fyzik. 4. 7. 2009 11:33

Xyw13 píše:Cafte ludia. Chcem sa opytat. Merali ste si teraz v poslednej dobe rychlost? Pretoze mne ide net strasne pomaly, niekedy aj menej ako polovica toho co by som mal mat(40/4). Lokalita PD.

Hlavne na meranie nepouzivaj vselijake speedmetre. Rychlost je OK, len v Prievidzi mate stale problemy s elektrinou a su tam vypadky na serveri. Cize ked to krachne trva aj 3 hodiny, ym znova nabehne system. Ale vraj sa uz pracuje na zlepseni
fyzik.
Junior

Odeslat příspěvekod Sefko 4. 7. 2009 14:04

Hm no tiez som niekde zachytil ze v Prievidzi staci slaba burocka a uz je vypadok el.energie a tym padom to trva kym sa pripoja vsetky konvertory...ale to neni vec OR ale el.siete v Prievidzi ze preco tak casto vypadava...
Sefko
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 4. 7. 2009 20:28

Sefko, no uz to nie je take caste tie vypadky. Ja si myslim, ze je to vec OR, ked po vypadku, ktory trva 2 minuty nemam tv a net aj 6 hodin. To je smiesne. Podla mna by to tam mali nejake zalozne zdroje drzat aspon 10 min a nie po par minutach sme mimo. Nepoviem,keby ten net a tv nejdu do pol hodiny,ale niekolko hodinove vypadky... V 21.storoci byt 1/4 dna bez tv a netu je dost blba predstava, hlavne vecer. Naposledy to bolo tiez mozno 3-4 hodiny,co nic neslo. Cize je to vec OR. V T-Come ani raz nevypadol net,ked nesla elektrika. Sam mam UPS, ale je mi to prd platne, ked to nezvlada OR.
PC : MacBook Air (late 2010), 11.6" LCD, 2GB RAM, 128GB SSD HDD, MacOSX Snow Leopard
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod PatrikL 4. 7. 2009 20:41

Tiež bývam v PD a čudujem sa ako málo stačí na to aby net nešiel aj viac ako 3 hodiny :-D To tam manuálne niekto pripája, alebo čo? :mrgreen: Dúfam, že sa to už čoskoro zlepší, lebo teraz v lete je dosť búrok a elektrina nejde skoro po každom silnejšom blesku (aj keď len pár sekúnd :lol: ).
PatrikL
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 5. 7. 2009 00:27

fyzik. píše:
Xyw13 píše:Cafte ludia. Chcem sa opytat. Merali ste si teraz v poslednej dobe rychlost? Pretoze mne ide net strasne pomaly, niekedy aj menej ako polovica toho co by som mal mat(40/4). Lokalita PD.

Hlavne na meranie nepouzivaj vselijake speedmetre. Rychlost je OK, len v Prievidzi mate stale problemy s elektrinou a su tam vypadky na serveri. Cize ked to krachne trva aj 3 hodiny, ym znova nabehne system. Ale vraj sa uz pracuje na zlepseni

Ach, vedec sa ozval. :roll:
Prosim, ked nevies o co ide a nemas konstruktivnu radu, radsej bud ticho. Nie si z PD a nevies ani poradit tak nereaguj.
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod revenant76 8. 7. 2009 16:16

fibernet momentalne vypadky
lokalita - zilina
na hotline o tom vedia...

Obrázek
Naposledy upravil revenant76 dne 8. 7. 2009 16:54, celkově upraveno 1
revenant76
Junior

Odeslat příspěvekod Peter85 8. 7. 2009 16:47

Prešov to isté.
Peter85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tomcop 8. 7. 2009 16:54

Peter85 píše:Prešov to isté.

No vidis, a to si sa v mojej teme vyjadril, ze net ide ci je slnko, ci je dazd. :lol:
Samozrejme ti to neprajem, ani nikomu, ale je to ironia. Inac v PD vsetko funguje.
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod revenant76 8. 7. 2009 16:56

tomcop píše:

No vidis, a to si sa v mojej teme vyjadril, ze net ide ci je slnko, ci je dazd. :lol:
Samozrejme ti to neprajem, ani nikomu, ale je to ironia. Inac v PD vsetko funguje.

vypadku fibernetu z principu nie su zavistle na pocasi.
revenant76
Junior

Odeslat příspěvekod tomcop 8. 7. 2009 17:07

revenant76 píše:
tomcop píše:

vypadku fibernetu z principu nie su zavistle na pocasi.

...to vazne??? ja uz som sa zacal tesit na zimu, vtedy to tak nepadalo... :lol:
tomcop
Junior

Odeslat příspěvekod Peter85 8. 7. 2009 17:25

tomcop píše:

Mal som si radšej strčiť jazyk do riti. :D Ale nie, teraz sa to drbe po dosť dlhom čase. Určite nie každý deň ako u vás.
Peter85
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod revenant76 8. 7. 2009 17:28

podla mna je dobra vec pisat taketo veci na forum, hned vieme na com sme.
na hotline ti nie vzdy vsetko povedia.
Naposledy upravil revenant76 dne 8. 7. 2009 17:57, celkově upraveno 1
revenant76
Junior

Odeslat příspěvekod Peter85 8. 7. 2009 17:41

Nepochybne. Dakedy na hotline ani nevedia, že sa niečo deje.
Peter85
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka