ORANGE OPTIKA

Poskytovatelé a technologie, dial-up, ADSL, kabel, optika, bezdrátové připojení

Moderátor: Moderátoři Živě.cz

Odeslat příspěvekod Dedomil 21. 7. 2009 16:57

Sakra teraz neviem koho si vybrat z ponuky:

SWAN, Orange, T-Com. No idem citat forum a pozerat ponuku kto je scim ako spokojeny :)
Dedomil
Junior

Odeslat příspěvekod alvarez 22. 7. 2009 13:39

to uz aku drzost ma Orange?

Chcel som skusit to co maju akciu Fibernet - 2 mesiace zdarma ( podpises zmluvu, ak niesi spokojny zmluvu vypovedas do 2 mesiacov a hotovo ak si spokojny zavizes sa na 24 mesiacov ) ale v zmluve kt. som mal podpisat nic take nieje ( ze zmluvu mozem zrusit do 2 mesiacov bez udania dovodu, prave naopak, je tam pokuta 20k za vypovedanie zmluvy! ) a v Orange mi to aj potvrdili, ze ten bod tam chyba. Toto uz je totalny dementizmus? Hlavne ze som dostal 8 stranovu zmluvu ( vseobecne podmienky kde boly hadam vsetky proddukty co ma Orange za svoju historiu )
alvarez
Junior

Odeslat příspěvekod rhett 22. 7. 2009 19:43

Este predtym, nez zacnes vykrikovat, tak si poriadne precitaj zmluvu. Ano sankcia je, ale az uplynuti 2 mesiacov skusobnej doby, odkedy plne nadobuda platnost dodatok ku zmluve.

http://www.zive.sk/Bleskovky/Orange-Internet-na-skusku-a-bonus-100-eur-mozno-kombinovat/sc-4-a-283354/default.aspx
Be Wise, Be fair
rhett
Junior

Odeslat příspěvekod alvarez 26. 7. 2009 18:04

mam tu vela f) bodov, ale taky tu nemam
alvarez
Junior

Odeslat příspěvekod pesa138 30. 7. 2009 12:26

Ako vám ide skupina programov HBO a Cinemax , mne to dosť seká, jedná sa iba o tieto programy ostatné v poriadku....
Spustím NortonCommander, vidím vlevo disk C, vpravo disk C.
Naco mít dva disky C? Tak jsem jeden zformátoval....
pesa138
Junior

Odeslat příspěvekod charlie111 31. 7. 2009 19:43

mam orange fibernet a dnes poobede mi prestal fungovat port c.1 na routri D-Link DI524, kaslal som sa s tym asi hodinu, nakoniec som skusil prehodit kabel z portu c.1 na 3 a uz to ide, na 2 mam iny PC, aj 4 funguje len ten port c.1 ostal nefunkcny, neviete prosim poradit co sa mohlo stat?
dik
charlie111
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 4. 8. 2009 21:39

Cafte, mam taky maly problem. Skusam sa dostat na jednu stranku ale nejako nemozem. Vzdy mi to hodi prazdnu stranku. Pritom viem, ze ta stranka funguje. Neviete, ci ju Orange neblokuje? Tu su vypisy. Vypada to, ze problem nemusi byt na strane orange ale tu: steadfast.TenGE12-1.br03.chc01.pccwbtn.net. MAte niekto podobny problem? Vyriesili ste ho?

Pýˇkaz PING na datorrents.com [89.46.34.179] s d‚lkou 32 bajt…:

Vyprçel źasově limit § dosti.

Statistika ping pro 89.46.34.179:
Pakety: Odeslan‚ = 4, Pýijat‚ = 0, Ztracen‚ = 4 (ztr ta 100%),

tracert datorrents.com

Věpis trasy k datorrents.com [89.46.34.179]
s nejvěçe 30 smŘrov nˇmi:

1 2 ms 1 ms 1 ms dial-78-141-88-1-orange.orange.sk [78.141.88.1]

2 11 ms 11 ms 11 ms TenG-2-2.skbra.gtsce.net [62.168.110.189]
3 23 ms 23 ms 23 ms teng3-1-0.defra.gtsce.net [195.39.208.85]
4 26 ms 24 ms 24 ms cr02.frf02.pccwbtn.net [80.81.192.50]
5 126 ms 127 ms 127 ms steadfast.TenGE12-1.br03.chc01.pccwbtn.net [63.2
18.5.98]
6 127 ms 126 ms 127 ms core3.ord1.nozonenet.com [216.86.144.156]
7 127 ms 127 ms 127 ms ip250.208-100-10.static.steadfast.net [208.100.1
0.250]
8 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
9 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
10 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
11 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
12 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
13 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
14 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
15 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
16 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
17 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
18 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
19 * * * Vyprçel źasově limit § dosti.
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod scareface 5. 8. 2009 08:27

Tá stránka normálne ide.

Dôkaz:
"Welcome To DaTorrents

Welcome to DaTorrents. Please report all bugs you may see at this time to your nearest staffer or post about it in the forums.

note: This site is still considered a work-in-progress. While many parts of the site are nearly done, if not completely done, other parts (such as the torrent details page), are still undergoing major work."
AZBOX HD Premium, Wavefrontier Toroidal T 90, karta SKYLINK, 5xLNB 28E, 23.5E, 19.5E, 13E, 1W, Plazma Full HD 127 cm SAMSUNG PS50B550, fiber TV + FiberNet.
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 5. 8. 2009 16:43

scareface píše:Tá stránka normálne ide.

Dôkaz:
"Welcome To DaTorrents

Welcome to DaTorrents. Please report all bugs you may see at this time to your nearest staffer or post about it in the forums.

note: This site is still considered a work-in-progress. While many parts of the site are nearly done, if not completely done, other parts (such as the torrent details page), are still undergoing major work."

To je sice velmi pekne, ale mne ju nejde ani opingovat ani sa tam nepripojim so ziadnym prehliadacom. Jedine cez proxy. A prave preto som sa pytal, ci ich Orange neblokuje. Pripada mi to zvlastne...
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod scareface 5. 8. 2009 23:33

No, nakoľko som pripojený cez Orange fibernet, tak určite neblokuje. Chyba je zjavne u teba, skontroluj či ju nemáš zablokovanú v nastavení firewallu.
AZBOX HD Premium, Wavefrontier Toroidal T 90, karta SKYLINK, 5xLNB 28E, 23.5E, 19.5E, 13E, 1W, Plazma Full HD 127 cm SAMSUNG PS50B550, fiber TV + FiberNet.
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 5. 8. 2009 23:42

To urcite nie. Okrem toho doteraz som sa tam pripajal bezproblemovo a zrazu problem. Fakt mi je to divne, hlavne kvoli tomu pingu a tracert vypisu.

Edit: Zabudl som dodat, ze som to skusal aj z roznych(4) pocitacov!!! Na kazdom rozne prehliadace.
Naposledy upravil Xyw13 dne 6. 8. 2009 00:04, celkově upraveno 1
Xyw13
Junior

Odeslat příspěvekod scareface 5. 8. 2009 23:47

Včera som vymenil LCD Samsung 102 cm za plazmu Samsung 127 cm a môžem zodpovedne prehlásiť, že rozdiel medzi "obyčajnými" a upscalovanými "HD" kanálmi je obrovský. Reklamy a zábery zo štúdia na Markíze skutočne nemajú k HD kvalite ďaleko, TA3 má obraz minimálne o polovicu kvalitnejší.
Dúfam, že sa tento rok dočkáme aj normálnych HD staníc v českom alebo slovenskom jazyku (Nova Sport, Eurosport, ČT, History Channel...), už mám tej ignorácie a neinformovania zo strany Orange plné zuby. Skončí sa mi viazanosť a bye-bye.

Na druhom byte som inštaloval Magio, k tomu dávajú HBO HD a Discovery HD na pol roka zadarmo. Programový sprievodca je podrobný, nabieha okamžite, funguje aj funkcia PIP, šlapú titulky k anglicky vysielaným programom na AXN, samozrejme aj k National Geographic.
Toho sa asi od Orange nedočkáme nikdy, titulky a HD programy Orange tvrdošijne ignoruje. 8-S
Objektívne ale musím povedať, že obraz na väčšine staníc má Orange o niečo krajší (Magio beží na TV Samsung 102 cm, na ktorej som predtým rok a pol sledoval Fiber TV, takže si to trúfam tvrdiť).
:-l
Do budúcnosti rozmýšľam o prechode na satelitnú TV. HD príjmač, slovenská karta Skylink, česká karta Gital (Nova, Nova HD, Nova Sport HD, Nova Cinema, ČT 4, Prima Cool, TV Barrandov, Z1, od septembra ČT v HD kvalite...) + kopa voľných programov + kopa rozkódovaných programov v emulácii.
Jednorázová investícia do príjmača, kariet (aktivácia neplatených programov je navždy) sa vráti v nulových mesačných poplatkoch za české a slovenské stanice (za poplatok sa dá aktivovať na Skylinku rozšírená ponuka a HD balík).
scareface
Junior

Odeslat příspěvekod globalist 6. 8. 2009 00:27

Napoj sa napriamo, t.j. nie cez router, a vyskusaj znovu.
globalist
Junior

Odeslat příspěvekod globalist 6. 8. 2009 10:49

scareface píše:Včera som vymenil LCD Samsung 102 cm za plazmu Samsung 127 cm a môžem zodpovedne prehlásiť, že rozdiel medzi "obyčajnými" a upscalovanými "HD" kanálmi je obrovský. Reklamy a zábery zo štúdia na Markíze skutočne nemajú k HD kvalite ďaleko, TA3 má obraz minimálne o polovicu kvalitnejší.
Dúfam, že sa tento rok dočkáme aj normálnych HD staníc v českom alebo slovenskom jazyku (Nova Sport, Eurosport, ČT, History Channel...), už mám tej ignorácie a neinformovania zo strany Orange plné zuby. Skončí sa mi viazanosť a bye-bye.

Na druhom byte som inštaloval Magio, k tomu dávajú HBO HD a Discovery HD na pol roka zadarmo. Programový sprievodca je podrobný, nabieha okamžite, funguje aj funkcia PIP, šlapú titulky k anglicky vysielaným programom na AXN, samozrejme aj k National Geographic.
Toho sa asi od Orange nedočkáme nikdy, titulky a HD programy Orange tvrdošijne ignoruje. 8-S
Objektívne ale musím povedať, že obraz na väčšine staníc má Orange o niečo krajší (Magio beží na TV Samsung 102 cm, na ktorej som predtým rok a pol sledoval Fiber TV, takže si to trúfam tvrdiť).
:-l
Do budúcnosti rozmýšľam o prechode na satelitnú TV. HD príjmač, slovenská karta Skylink, česká karta Gital (Nova, Nova HD, Nova Sport HD, Nova Cinema, ČT 4, Prima Cool, TV Barrandov, Z1, od septembra ČT v HD kvalite...) + kopa voľných programov + kopa rozkódovaných programov v emulácii.
Jednorázová investícia do príjmača, kariet (aktivácia neplatených programov je navždy) sa vráti v nulových mesačných poplatkoch za české a slovenské stanice (za poplatok sa dá aktivovať na Skylinku rozšírená ponuka a HD balík).

Suhlas s kazdym jednym slovom!

Potom sem hod skusenosti so satelitnou TV, dikes!
globalist
Junior

Odeslat příspěvekod Xyw13 6. 8. 2009 17:45

globalist píše:Napoj sa napriamo, t.j. nie cez router, a vyskusaj znovu.

Skusil som.
Vysledok: Pokoušíte se přistoupit na adresu http://www.datorrents.com/forums/, která je nedostupná. Zkontrolujte, zda je adresa zadána správně, a pak zkuste stránku načíst znovu.
T.j. Pokrok od prazdnej stranky k tejto hlaske. Uplna krasa.
Xyw13
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka